ملت ایران با شکست دادن تحریم سیلی دیگری به آمریکا خواهد زد

1397/07/12

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری،  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجتماع عظیم و پرشکوه بسیجیان در ورزشگاه یکصد هزار نفری آزادی با تأکید بر اینکه جوانان، راه حل مشکلات کشور هستند، به ارائه تحلیلی از شرایط حساس کنونی پرداختند و افزودند: امریکایی ها با عربده کشی، بیان سخنان سخیف و تصوراتی واهی درصدد تصویرسازی کاملاً وارونه از قدرت خود و از اوضاع ایران هستند اما مجموعه عظیم جوانان میهن و ملت بزرگ ایران می دانند که باید با ناکام گذاشتن آخرین حربه باقیمانده دشمن یعنی تحریم، سیلی دیگری به امریکا بزنند که ان‌شاء

هیچ آدم عاقلی با فرمول آمریکایی مذاکره نمی کند/آنها به راحتی زیر وعده هایشان می زنند

1397/05/23
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) در دیدار هزاران نفر از قشرهای مردم از استانهای مختلف در سخنان مهمی درباره اوضاع اقتصادی و معیشتی، شرارتهای امریکا و پیشنهاد مذاکره و نیز ضرورت وحدت عمومی مردم و مسئولان خاطرنشان کردند: مشکلات اقتصادی و راه‌حلهای آن معلوم است، هیچ بن بستی در کشور وجود ندارد و مسئولان در هر سه قوه باید با تلاش، کار مشترک و استفاده از نظرات کارشناسان، مشکلات و فشارها را از دوش مردم بردارند.

حمله‌ به سوریه یک جنایت است/ رؤسای جمهور آمریکا و فرانسه و نخست‌وزیر انگلیس جنایتکارند و سودی نخواهند برد

1397/01/25

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (شنبه) در دیدار جمعی از مسئولان نظام، سفرای کشورهای اسلامی و قشرهای مختلف مردم، حمله سحرگاه امروز امریکا و دو کشور غربی به سوریه را جنایت دانستند و با دروغ خواندن ادعای آنها مبنی بر مخالفت با استفاده از سلاح شیمیایی، تأکید کردند: جمهوری اسلامی همچون گذشته در کنار گروههای مقاومت حاضر خواهد بود و آمریکا نیز قطعاً در اهداف خود در منطقه، شکست خواهد خورد.

"سپاه" نقشه‎های آمریکا را در منطقه نقش برآب کرده است/ به آمریکا می‎گوییم که از سپاه عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر

1396/07/23

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در واکنش به اقدامات امریکایی‎ها درباره تحریم سپاه و اظهارات گستاخانه ترامپ در قبال سپاه پاسداران تصریح کرد: سپاه تنها نیرویی است که در منطقه غرب آسیا در مقابل اقدامات تروریستی که تحت برنامه‎ریزی امریکاست و الان بعد از شش سال با شکست مواجه شده است مقاومت کرده و به نوعی باید حق داد که با سپاه دشمنی کنند، چراکه سپاه تمامی نقشه‎های آنها را در خاورمیانه جدیدی که قرار بود در راستای منافع امریکایی‎ها به وجود آورند برهم زده است.

مقامات جدید و بی تجربه کاخ سفید ملت ایران را نشناخته اند/ آمریکا از اول دنبال تغییر نظام بوده و همیشه شکست خورده است

1396/03/29

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز (یکشنبه) در دیدار جمعی از خانواده‌های شهدای مدافع حرم و شهدای مرزبان، با تأکید بر اینکه شهدا حق حیات بر این کشور دارند و همه مردم و مسئولان باید خود را زیر بار منت شهدا و خانواده شهدا بدانند، به سخنان خصمانه و تهدیدآمیز اخیر مقامات امریکایی اشاره کردند و با گزافه خواندن آن، گفتند: دولتمردان امریکایی از ابتدای پیروزی انقلاب همواره به دنبال تغییر نظام جمهوری اسلامی بوده اند اما نخواهند توانست به ملت ایران سیلی بزنند بلکه این مل

دولت سعودی باطل و نابود شدنی است/ مردم و مسئولین در ذکر مبانی اسلامی صریح باشند

1396/03/07

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور،  به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری،‌ در نخستین روز از بهار قرآن، ماه مبارک رمضان، محفل نورانی انس با قرآن کریم به مدت سه ساعت در حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزار شد.

حضرت آیت الله خامنه‌ای در این مراسم با ابراز خرسندی از شکفتن گلهای قرآنی در بوستان بزرگ ایران، گفتند: بذر مبارک قرآن در این سرزمین پاشیده شده است و امروز فضای عمومی کشور با قرآن آشناست و کودکان و نوجوانان در نقاط مختلف کشور با قرآن انس دارند، در حالی‌که در دوران طاغوت، فضای عمومی کشور با قرآن بیگانه بود.

14 هزار شهید از جامعه کارگری تقدیم انقلاب شده است/ایران تا آمریکا را مجبور به تسلیم نکند از پای نخواهد نشست

1395/09/23

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور،محمد ابراهیم کریمی عصر امروز در نخستین کنگره شهدای کارگری استان مرکزی که با حضور سردار سرتیپ حسین سلامی جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مصلای اراک برگزار شد از برگزاری 14 یادواره شهید کارگری در 14 استان کشور خبر داد و اظهار کرد: شرکت در کنگره و یادواره‌های شهدا توفیقی است که از جانب خداوند نصیب انسان‌های می‌شود.

وی ادامه داد: شهدا حق بزرگی به گردن ما دارند و ما وظیفه داریم با ادامه دادن راه این عزیزان والا‌مقام دین خود را به شهدا ادا کنیم.

خون شهدا هویت استکبار را افشا می کند/هدف دشمن کمرنگ کردن ارزش های اسلامی و انقلابی است

1395/09/23

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، سردار نظری فرمانده سپاه امام رضا(ع) دریادوراه شهدای شهرک های نیشابور که شامگاه شنبه۲۰آذرماه در مسجد قدس شهر نیشابور برگزار شد گفت: هیچ راهی جز شهادت وجود ندارد که انسان بتواند اوج قله  ترقی یک انسان را بپیماید، مجاهدت در همه عرصه ها اگر به خدا ختم شد به قرب الهی خواهیم رسید.

وی افزود: خون شهید باعث هدایت مردم و جلوگیری از انحراف انسان ها می گردد زیرا این خون هویت افشاگری دارد و راه روشن را نشان می دهد.

آمریکا مردم سالاری را از ملت ایران بیاموزد/ نمایندگان منتخب نماد ایستادگی مردم ایران در مقابل دشمنان باشند

1394/12/08

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور،به مناسبت برگزاری حماسه باشکوه انتخابات، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین پیامی صادر کرد.

در این پیام آمده است: حضور پر شور حماسی شما مردم عزیز هفتم اسفند ماه 94 را به برگ زرینی دیگر در تاریخ انقلاب اسلامی تبدیل کرد. این حماسه باشکوه دوباره نشان داد که مردم ایران در پرتو رهبریِ ولایت آموزگاران توانمند مردم سالاری برای جامعه بشریتند.

با پول دو ایرباس 380 می توان خط تولید هواپیمای صد نفره راه انداخت/بهتر شدن وضع کشور از طریق رابطه با آمریکا دروغ است

1394/12/04

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور،سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین طی سخنانی در همایش اقتصاد مقاومتی که در محل دانشکده حقوق دانشگاه تهران برگزار شد، گفت: جنگ ما با دشمن مراحل مختلفی را طی کرده و امروز مراتبی از جنگ اقتصادی را دنبال می‌کند.
نقدی افزود: دشمن در جنگ اقتصادی نیز شکست برخورده اما تمام مولفه‌های دشمنی خود را در صحنه نگه می‌دارد.
وی ادامه داد: در جنگ های نظامی نیز اگرچه آنها شکست خوردند ولی می بینیم که هنوز هم ناوهایشان را در آبهای جنوب نگه داشته و به گروهک های تروریستی در مرزهای ما کمک می‌کند.  در جنگ اقتصادی هم به همین صورت است.

صفحات

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13