افتتاح پایگاه بسیج سردار شهید علی منتظرین در شهرک صنعتی اشترجان فلاورجان

1399/09/24

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، با حضور سردار فدا فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج)، سرهنگ مهرابی رئیس سازمان بسیج کارگری استان اصفهان، سرهنگ فصیحی فرماندهی و سرهنگ اشوری جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج فلاورجان، شورای عالی کار اصفهان، رئیس و اعضای هیات اندیشه ورز بسیج کارگری فلاورجان و ریاست ادارات صنعت معدن و تجارت، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از مدیران و مسئولین شرکت کالیوز، پایگاه مقاومت بسیج سردار شهید سید علی منتظرین افتتاح و شروع به فعالیت نمود .

بازدید از خطوط تولید کارخانجات و آشنایی با کالای ایرانی

1399/09/13

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور،  همزمان با ابلاغ طرح اعتلای شهید برونسی بازدید دانش اموزان از واحد های تولید کالای ایرانی انجام پذیرفت.

جواد کاظم زاده فرمانده حوزه شهید برونسی فلاورجان گفت: طرح شهید برونسی باتوجه به نیاز کشور و تاکید های مقام معظم رهبری جهت فرهنگ سازی استفاده از کالای ایرانی برنامه ریزی گردیده است.

کاظم زاده گفت: با توجه به شرایط کرونایی کشور و استان و شهرستان بسیاری از برنامه های گروهی و جمعی تحت تاثیر قرار گرفته ولی با رعایت پروتکل های بهداشتی و لحاظ بعضی موارد می توان برنامه طرح شهید برونسی را با جدیت پیگیری نمود.

تقدیر از مدیران و بسیجیان نمونه حوزه های کارگران و کارخانجات استان اصفهان

1399/09/04

به گزارش خبرنگارسازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج سرهنگ مهرابی فرمانده سازمان بسیج کارگران و کارخانجات اصفهان و سرهنگ مختاری فرمانده بسیج ذوب آهن با تعدادی از مدیران بسیجی بخش های مختلف ذوب آهن اصفهان دیدار و گفت و گو نمودند.

خدا قوت بسیجیان خط اول جبهه تولید به ایثارگران خط مقدم جبهه سلامت:

1399/09/03

به گزارش خبرنگارسازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، به مناسبت هفته بسیج و با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی فرماندار شهرستان لنجان‌، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنجان و فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان ذوب آهن اصفهان با حضور در بیمارستان شهدای لنجان شهرستان لنجان اصفهان به ریاست محترم بیمارستان و حافظان سلامت در خط مقدم جبهه سلامت هفته بسیج را تبریک گفتند.

در این دیدار که به‌همت حوزه بسیج ذوب آهن اصفهان انجام گرفت فرماندار شهرستان با بیان این که در شرایط کنونی باید با همدلی و هم افزایی از این بحران با موفقیت عبور نماییم برای کادر درمان و کلیه بیماران آرزوی سلامتی نمودند.

اهداء یک هزار بسته غذایی در پویش مهر اربعین

1399/07/29

به گزارش خبرنگارسازمان بسیج کارگران وکارخانجات کشور، چهارمین مرحله رزمایش کمک مومنانه با نام پویش مهر به همت حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان ذوب آهن، روابط عمومی و موسسه خیریه والفجر انجام گرفت.

افتتاح پایگاه بسیج کارگران وکارخانجات شهید سلیمانی وشهید بابایی درشهرک صنعتی جی

1399/07/29

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران وکارخانجات کشور، همزمان با آغاز ماه ربیع الاول دو پایگاه بسیج کارگران وکارخانجات درشهرک صنعتی جی اصفهان افتتاح گردید.

پایگاه شهید سلیمانی در شرکت اسپادانا که تولید کننده انواع مواد خوشبوکننده وتجهیزات بهداشتی می باشد افتتاح وپایگاه شهید بابایی به عنوان پایگاه مرکزی شهرک جی افتتاح گردید.

انتهای پیام/

برگزرای مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه درسطح کارخانجات استان اصفهان

1399/05/15

به گزارش خبرنگارسازمان بسیج کارگران وکارخانجات کشور، پیروابلاغ مرحله دوم رزمایش کمک مونانه رزمایش شیفت ایثار باهدف کمک به کارگران کم بضاعت وخانواده کارگران آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا، 10هزار نفر ساعت از بسیجیان کارگر ازتاریخ  11 الی 14 مرداد با شرکت واجرای این رزمایش بزرگ به پیام مقام معظم رهبری(مدظله عالی) لبیک گفته وعواید حاصل ازاین رزمایش که حدود 150 میلیون تومان می باشد درقالب تهیه بسته های کمک معیشتی ، لوازم التحریر و.. بین این عزیزان توزیع گردید.

رزمایش سراسری شیف ایثار در شهرستان فلاورجان

1399/05/14

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، رزمایش شیفت ایثار همزمان با سراسر کشور و به منظور لبیک به ولی امر مسلمین در قالب کمک مومنانه از تاریخ دهم لغایت چهاردهم مرداد ماه در کارخانجات استان اصفهان اجرا گردید.

در شهرستان فلاورجان نیز این رزمایش با شکوه و به صورت گسترده در سطح واحد های تولیدی و صنعتی اجرا گردید.

برگزاری شیفت ایثار در155پایگاه بسیج کارگران و کارخانجات استان اصفهان

1399/02/15

به گزارش خبرنگارسازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، به مناسبت هفته کار و کارگر و روز بسیج کارگران و کارخانجات، رزمایش شیفت ایثار در155پایگاه بسیج کارگران و کارخانجات در سطح استان اصفهان برگزار گردید.

مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان اصفهان در تشریح نحوه اجرای این طرح درکلیه کارخانجات و در کارخانه ذوب‌آهن به عنوان کارخانه صنعت مادر به صورت اختصاصی بیان کرد: در این شیفت کارگران بسیجی حوزه شهید تندگویان نسبت به جمع‌آوری ضایعات مورد نیاز فولادسازی و تکمیل پروژه‌های عقب‌افتاده شرکت اقدام کردند.

بازدید ازبزرگترین شرکت تولید تجهیزات پانسمانی در کشور

1399/02/13

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فلاورجان به همراه ستاد برگزاری هفته کارگر به مناسبت روز بسیج کارگران و کارخانجات و هفته کارگر از روند تولید ماسک و اقلام بهداشتی در شرکت صفا طب بازدید کردند.

سرهنگ فصیحی فرمانده سپاه فلاورجان در این بازدید گفت: هفته کارگر فرصتی جهت تجلیل از مقام کارگران است و مدیریت جهادی مهمترین راهکار جهت رونق و جهش تولید است .

وی در ادامه افزود: امروزه تمام تلاش ها باید در جهت چرخش تولید باشد .

صفحات

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر