نشست روشنگری با عنوان ولايت و اقتصاد مقاومتی برگزار گردید

1396/08/27

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، سرهنگ محمد رضایی فرمانده سپاه ناحیه شبستر در اين نشست علم و بصيرت را از مهم ترين ملزومات زندگي انسانها دانسته و افزود: تمامي مشكلات جوامع بشري، از آغاز تاكنون به علت عدم بصيرت مي باشد. و بسيار اتفاق افتاده است كه انسانها در عصرهاي مختلف، علم به موضوعي داشته اند؛ اما از آنجايي كه نسبت به تحليل  آن مسئله بصيرت لازم را نداشته اند درانتخاب و پيمودن مسير به ضلالت و گمراهي گرفتار شده اند همانند شمر که جانباز جنگ صفین بود ولی در حادثه کربلا سرمبارک امام حسین (ع) را از تن جدا کرد.

تعطیلی ۱۵۰ کارخانه در مازندران با واردات اجناس خارجی

1396/08/06

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، حجت‌الاسلام سیدابراهیم میراحمدی اظهار کرد: برجام سبب شد تا حرف و منطق صلح و دوستی خود را به جهانیان ثابت کنیم همچنین متوجه شدیم که آمریکا قابل اعتماد نیست.

وی افزود: امروزه نیروهای سپاه در آن طرف مرزها جان خود را فدا می‌کنند تا غده سرطانی داعش را از بین ببرند و ما می‌دانیم امت حزب‌الله در مسیر رهبری قرار دارد و شعار مرگ بر آمریکا حیات انقلابی و اسلامی ما است.

اقتصاد ما با فقدان بهره وری دست و پنجه نرم می کند/ رکود نتیحه واردات بی رویه، قاچاق کالا و تولید بدون برنامه است

1396/07/17

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، رئیس اتاق بازرگانی البرز  با اشاره به اینکه امروز اقتصاد ما با فقدان بهره وری دست به گریبان است و این مهم موجب پایین آمدن کیفیت محصول، افزایش قیمت تمام شده و صادرات محور نبودن خواهد شد گفت: به مراکز دانش بنیان پیشنهاد شده نگاه تولید بدون کارخانه را در کشور اشاعه دهند چرا که امروز در دنیا زمین، ساختمان و ماشین آلات سرمایه محسوب نمی شود.

تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی نیازمند دکترین‌ها و راهبردهای کلان است

1396/06/26

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور, طه مروجی‌فر کارشناس بسیجی اقتصادی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، اظهار داشت: از نگا ه رهبری معظم انقلاب  در اقتصاد مقاومتی اهداف اقتصادی مهم ترین عنصر در جهت دهی فعالیت ها می باشند و کلیه عوامل اقتصادی باید در راستای تحقق  این اهداف حرکت کند.

یادواره شهدای مدافع حرم درشهرستان کاشان برگزار شود/ با اتکا به راهکارهای اقتصاد مقاومتی چرخ اقتصادی کشور رونق خواهد گرفت

1396/06/15

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد علی آسودی در یادواره شهدای مدافع حرم همراه با گرامیداشت یاد دولتمردان شهید رجایی و باهنر و پاسداشت پاسدار شهید سرجدا محسن حججی در دارالمومنین کاشان گفت:

د ر کنار تجلیل و تکریم شهدا تجزیه و تحلیل فرهنگ مقاومت و شهادت و دستاورد های آن مهم‌تر و ضروری است.

رونق تولید نوشت افزار داخلی در سال‌های گذشته/"کیان" ایرانی "فرانسه" را مغلوب خود کرد

1396/03/22

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، علی خرم دل مدیر فروش شرکت صنعتی صفا با اشاره به حوزه فعالیت این شرکت اظهار داشت: شرکت تولیدی صفا از سال 88 فعالیت خود را در زمینه تولید نوشت افزار ایرانی آغاز کرده است.

بومی سازی تولید یکی از مولفه‌های اجرای اقتصاد مقاومتی است/ کشور در بخش تولید سنگ آهن اسفنجی خود کفا شده است

1396/03/11

عبدالمجید مستقیمی معاون شرکت تولیدی فولاد سیرجان در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور با اشاره به صرفه جویی که تاسیس این کارخانه برای کشور به همراه داشت، اظهار کرد: زنجیره تولید در هر بخشی که کامل باشد قطعا صرفه جویی‌هایی را در زمینه کاهش هزینه‌ها و خروج ارز برای کشور به همراه دارد.

پول بیت المال علیه بیت المال هزینه می‌شود

1396/03/02

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور،عبدالمجید شیخی اقتصاددان اظهار داشت: در شرایطی که کشورمان از  رکود اقتصادی رنج می‌برد دولت یازدهم مخارج سنگینی را برای رسانه های موافق و همسوی اهداف خود هزینه کرده است. لذا چنین مسیری که دولت در پیش گرفته است خلاف اقتصاد مقاومتی است .

جیب خالی را با شعار نمی‌توان پرکرد

1396/03/02

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، محمد ابراهیم کریمی مسئول سازمان بیسیج کارگری کشور با اشاره به اینکه کارگران زخم خورده اصلی واردات بی رویه هستند، اظهار داشت: طبقات مختلف کارگری زخم خورده اصلی واردات بی رویه و مضر هستند .

ماجراي مديراني كه كارخانجات را عمدا تعطيل مي كنند

1396/02/16

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، درباره اوضاع بخش توليد کشور نشستی داشتیم با محمدابراهيم کريمي، مسئول سازمان بسيج کارگري کشور که مشروح این گفتگو به شرح ذیل است.
    
    به نظر شما که با تار و پود بخش توليد کشور درگير هستيد، آيا در اجراي سياست هاي اقتصاد مقاومتي کوتاهي شده است؟

صفحات

پیشخوان

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13