رونق تولید نوشت افزار داخلی در سال‌های گذشته/"کیان" ایرانی "فرانسه" را مغلوب خود کرد

1396/03/22

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، علی خرم دل مدیر فروش شرکت صنعتی صفا با اشاره به حوزه فعالیت این شرکت اظهار داشت: شرکت تولیدی صفا از سال 88 فعالیت خود را در زمینه تولید نوشت افزار ایرانی آغاز کرده است.

بومی سازی تولید یکی از مولفه‌های اجرای اقتصاد مقاومتی است/ کشور در بخش تولید سنگ آهن اسفنجی خود کفا شده است

1396/03/11

عبدالمجید مستقیمی معاون شرکت تولیدی فولاد سیرجان در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور با اشاره به صرفه جویی که تاسیس این کارخانه برای کشور به همراه داشت، اظهار کرد: زنجیره تولید در هر بخشی که کامل باشد قطعا صرفه جویی‌هایی را در زمینه کاهش هزینه‌ها و خروج ارز برای کشور به همراه دارد.

پول بیت المال علیه بیت المال هزینه می‌شود

1396/03/02

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور،عبدالمجید شیخی اقتصاددان اظهار داشت: در شرایطی که کشورمان از  رکود اقتصادی رنج می‌برد دولت یازدهم مخارج سنگینی را برای رسانه های موافق و همسوی اهداف خود هزینه کرده است. لذا چنین مسیری که دولت در پیش گرفته است خلاف اقتصاد مقاومتی است .

جیب خالی را با شعار نمی‌توان پرکرد

1396/03/02

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، محمد ابراهیم کریمی مسئول سازمان بیسیج کارگری کشور با اشاره به اینکه کارگران زخم خورده اصلی واردات بی رویه هستند، اظهار داشت: طبقات مختلف کارگری زخم خورده اصلی واردات بی رویه و مضر هستند .

ماجراي مديراني كه كارخانجات را عمدا تعطيل مي كنند

1396/02/16

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، درباره اوضاع بخش توليد کشور نشستی داشتیم با محمدابراهيم کريمي، مسئول سازمان بسيج کارگري کشور که مشروح این گفتگو به شرح ذیل است.
    
    به نظر شما که با تار و پود بخش توليد کشور درگير هستيد، آيا در اجراي سياست هاي اقتصاد مقاومتي کوتاهي شده است؟

ماجراي مديراني كه كارخانجات را عمدا تعطيل مي كنند

1396/02/13

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، درباره اوضاع بخش توليد کشور نشستی داشتیم با محمدابراهيم کريمي، مسئول سازمان بسيج کارگري کشور که مشروح این گفتگو به شرح ذیل است.
    
    به نظر شما که با تار و پود بخش توليد کشور درگير هستيد، آيا در اجراي سياست هاي اقتصاد مقاومتي کوتاهي شده است؟

از 170 کارگر نمونه بسیجی شهرستان قروه تقدیر شد

1396/02/11

در این مراسم که با حضور جانشین فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان همراه بود ابتدا کوروش شعبانی با اشاره به اهمیت کار و تلاش اظهار داشت: کارگران سربازان تولید کشور هستند که در تحقق شعار سال جدید همیشه در تلاش بوده اند.

وی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی به منزله استفاده حداکثری از حداقل منابع است افزود: بالا بودن سطح بهره وری اقتصادی تنها با نگاه مدیریت اقتصاد مقاومتی همراه خواهد بود و باید با نگاه اقتصاد مقاومتی به دنبال مدیریت جهادی باشیم.

تعطیلی کارخانجات مخالف سیاست های اقتصاد مقاومتی است/ موفقیت بسیج در حوزه اشتغال و اقتصاد

1396/02/10

حجت الاسلام و المسلمین  محمدجواد قنبربیگی  امام جمعه دره شهر در گفتگو با خبرنگار بسیج کارگری ایلام گفت: استان ایلام ازگذشته محروم بوده و سیاسی کاری بعضی ازمسئولان بر این محرومیت افزوده هرچند در برخی حوزه ها کارهای خوبی نیز صورت گرفته ولی می توانست بیشتر از اینها باشد.

وی اظهار کرد: اگر آقایان بجای حرف زدن و کارهای سیاسی، روی مسائل اقتصادمقاومتی متمرکز می شدند مطمئنا نتیجه بهتری عاید استان می شد.

چرخه صنعت وتولیدوابسته به دستان پینه‌بسته کارگران است/حل معضلات تولیدپایه‌های اقتصاد مقاوتی رادرکشورمستحکم خواهدکرد

1396/02/09

محمد ابراهیم کریمی مسئول سازمان بسیج کارگری کشور با اشاره به چگونگی نامگذاری 9 اردیبهشت به عنوان روز کارگر اظهار داشت: از زمانی که قرار شد هر یک از اقشار روزی را تحت عنوان روز قشر مشخص کنند سازمان بسیج کارگری کشور سالروز تشییع و تدفین سردار شهید عبدالحسین برونسی را که باعث افتخار و غرور این قشر هست، مبداء این نامگذاری قرار داده و همه ساله در چنین روزی برنامه‌های مختلفی را برنامه ریزی و اجرا می کنیم.

مسئول سازمان بسیج کارگری کشور بیان داشت: چرخه تولید و صنعت وابسته به کارگران است و این دستان پرزحمت و پینه بسته کارگران است که به رونق اقتصادی و توسعه ملی کمک می‌کند.

بانک‌ها از تولیدکنندگان سود منطقی دریافت کنند/ کار مناسب و متناسب باید از سوی دولتمردان برای جوانان تعریف شود

1396/01/26

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، نامگذاری‌های مقام معظم رهبری مبتنی بر اولویت‌ها و ضرورت‌های کشور است و با نگاهی به روند نامگذاری سال‌ها از سوی ایشان به خصوص در دو سال گذشته می‌توان به اهمیت موضوع اقتصاد و اقتصاد مقاومتی پی برد.
 

صفحات

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13