بازدید وزیر صمت از واحد تولیدی ماشین آلات و ادوات کشاورزی در پیرانشهر

1398/04/01

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت و استاندار آذربایجان غربی از واحد تولیدی ماشین آلات و ادوات کشاورزی در پیرانشهر بازدید کردند.

محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی، رسول خضری نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی رحمانی را در سفر به شهرستان های پیرانشهر و سردشت همراهی کردند.

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: آذربایجان غربی با توجه به موقعیت جغرافیایی که دارد از جایگاه بسیار خوب و منحصربفردی برای صادرات و واردات کالا برخوردار است.

در راستای طرح ایران یار، دانش آموزان شهرستان تبریز از شرکت شیر پگاه استان آذربایجان شرقی بازدید نمودند

1397/10/13

به گزارش خبرنگار فرهنگی بسیج کارگری سپاه عاشورا، مراسم افتتاحیه حضور دانش آموزان در واحدهای تولیدی و صنعتی استان با همراهی جمعی از مدیران ادارات و کارخانجات استان در شرکت شیر پگاه استان آذربایجان شرقی برگزار گردید.

در راستای طرح ایران یار، دانش آموزان شهرستان تبریز از شرکت شیر پگاه استان آذربایجان شرقی بازدید نمودند.

بازدید دانش آموزان از کارخانه پگاه ارومیه

1397/10/09

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، جمعی از دانش آموزان دبیرستانی ارومیه در قالب طرح «ایران یار» که با هدف حمایت از کالای ایرانی برگزار می شود، با حضور در کارخانه تولیدی پگاه از فعالیت های این واحد بازدید کردند.

دانش آموزان استان کرمان از کارخانجات این استان بازدید کردند+عکس

1397/10/02

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، با اجرای طرح "ایران یار" دانش آموزان استان کرمان از کارخانجات و مراکز کار و تولید بازدید کردند. طرح طرح "ایران یار" به همت سازمان بسیج کارگری و با مشارکت سازمان بسیج دانش آموزی و سازمان بسیج فرهنگیان اجرا می شود.

450 هزار دانش آموز از سراسر کشور در طرح "ایران یار" برای حمایت از کار و تولید کشور، شرکت و با کالای ایرانی و ظرفیت های تولید آشنا می شوند.

با اجرای طرح "ایران یار" اولین تیم دانش آموزان استان کرمان از نیروگاه سیکل ترکیبی زرند و از کارخانه واگن سازی زرند بازدید کردند.

دانش آموزان استان قم از کارخانجات این استان بازدید کردند+فیلم

1397/09/17

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، با اجرای طرح "ایران یار" دانش آموزان استان قم از کارخانجات و مراکز کار و تولید بازدید کردند. طرح طرح "ایران یار" به همت سازمان بسیج کارگری و با مشارکت سازمان بسیج دانش آموزی و سازمان بسیج فرهنگیان اجرا می شود.

450 هزار دانش آموز از سراسر کشور در طرح "ایران یار" برای حمایت از کار و تولید کشور، شرکت و با کالای ایرانی و ظرفیت های تولید آشنا می شوند.

با اجرای طرح "ایران یار" اولین تیم دانش آموزان استان قم از کارخانه بافندگی و ریسندگی ایران مرینوس بازدید کردند.

بازدید مسئول سازمان بسیج کارگری کشور از بسیج کارگری تهران بزرگ

1397/04/20

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور،مسئول سازمان بسیج کارگری کشور و   مدیران این سازمان از بسیج کارگری تهران بزرگ بازدید کردند

در این بازدید نشستی با فرماندهان حوزه های کارگری تهران بزرگ به منظور کمک به رفع موانع و مشکلات کار و تولید برگزار شد .

 

بازدید رهبر انقلاب از نمایشگاه کالای ایرانی

1397/02/11
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی عصر یکشنبه به مدت دو ساعت و نیم از نمایشگاه کالای ایرانی در حسینیه‌ی امام خمینی (رحمه‌الله) بازدید کردند.

بازدید دو و نیم ساعته رهبر انقلاب اسلامی از نمایشگاه کالای ایرانی

1397/02/10

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر روز گذشته (یکشنبه) به مدت دو ساعت و نیم از نمایشگاه کالای ایرانی در حسینیه امام خمینی(ره) بازدید کردند.

بازدید مسئولین سازمان بسیج کارگری کشور از بسیج کارگری قم و مراکز تولیدی+عکس

1396/12/22

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور،سبحان محمد علی نژاد معاون سازمان بسیج کارگری کشور به همراه مدیران این سازمان از سازمان بسیج کارگری قم و مراکز کار و تولید بازدید کردند.

هدف از این بازدید بررسی اجرای برنامه های بسیج کارگری قم که در راستای برنامه های بسیج کارگری از جمله رفع موانع کار و تولید است انجام می شود.

صفحات

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13