ضرورت بازگشت شرکت ماشین سازی به روز های پررونق در سال جهش تولید

1399/04/15

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، حبیب دباغی مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان آذربایجان شرقی که بمنظور تحقق منویات مقام معظم رهبری در سال جهش تولید و کمک به رفع موانع تولید و کمک به بهبود فضای کسب و کار درشرکت ماشین سازی تبریز حضور پیدا کرد آمادگی بسیج را برای کمک به افزایش تولید و بهره وری در آن شرکت اعلام نمود.

ضرورت بازگشت شرکت ماشین سازی به روز های پررونق در سال جهش تولید

بصیرت افزایی عامل اصلی رفع مشکلات و جهش در تولید می باشد

1399/04/14

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، نخستین جلسه شورای معاونین سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور با حضور حجت الاسلام و المسلمین مصلحی استاد قشر این سازمان برگزار گردید.

دکتر رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در ابتدای این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از حضور حجت الاسلام و المسلمین مصلحی وزیر پیشین اطلاعات به سبب پذیرش مسئولیت استادی قشر این سازمان ابراز امیدواری کردند تا با حضور ایشان بسیار از مشکلات در حوزه تعلیم و تربیت مرتفع گردد.

برگزاری جشن میلاد امام رضا علیه السلام در شرکت مارگارین

1399/04/12

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، مراسم جشن ولادت ثامن الحجج حضرت علي ابن موسي الرضا (ع)  با حضور خادمين و پرچم متبرك به بارگاه آن امام رئوف در نماز خانه باقر العلوم (ع) شركت مارگارين به همت پایگاه مقاومت بسیج انصارالحسین علیه السلام حوزه مقاومت بسیج کارگران و کارخانجات  شهرستان ری برگزارگرديد .

در اين مراسم كه با حضور  مديران و پرسنل پرتلاش شركت مارگارين برگزار گرديد تدابير خاص در خصوص رعايت فاصله هاي اجتماعي و پروتكل هاي بهداشتي زير نظر مسئولين واحد ايمني وبهداشت انجام پذيرفت .

آمریکا دشمن ماست و دشمن ما باقی می ماند

1399/04/11

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، مراسم باز خوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی به همت حوزه مقاومت بسیج کارگران و کارخانجات حوزه ورامین و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان در کارخانه پلاستیک سحر برگزار شد .

میری فرمانده حوزه مقاومت ورامین ضمن خیر مقدم و محکوم کردن جنایات آمریکا به برخی از مشکلات واحدهای تولیدی اشاره و از مسئولان حاظر در مراسم درخواست نمود برای حل شدن این مشکلات مساعدت نمایند.

در ادامه قاسمی فرزاد در خصوص هفته حقوق بشر آمریکایی مطالبی را عنوان نمود.

غربالگری 15 هزار کارگر توسط بسیجیان

1399/04/10

سرهنگ طیران مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان البرز: برای باز گشایی کارخانجات بسیجیان هر کارخانه اقدام به غربالگری تمامی پرسنل کارخانه خود کردند.

سرهنگ طیران شرايط حاضر را نوعي نبرد در صحنه جنگ اقتصادي دانست و افزود: شرايط امروز، شرايط نبرد در صحنه جنگ اقتصادي است و اكنون بيش از چهل سال است كه در جنگ اقتصادي قرار داريم.

جهش تولید ۸۸ هزار واحد صنعتی از مسیر جهاد خدمت

1399/04/05

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجت کشور، وقتی از جهش تولید صحبت به میان می‌آید حتماً باید عزمی وجود داشته باشد تا چرخ‌های اقتصاد کشور را با تمام قوا به حرکت درآورد. چرخ‌هایی که سال‌هاست به دست توانای کارگران می‌چرخد و امروز قرار است به همت همین جهادگران، تحولی عظیم در عرصه شکوفایی اقتصاد رقم بخورد. بر همین اساس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات و بسیج مهندسین صنعتی کشور نقش مهمی در اجرایی شدن طرح‌ها و رونق تولید برعهده دارند.

برگزاری مسابقه آنلاین کتابخوانی

1399/04/01

به گزارش خبرنگار بسیج کارگران و کارخانجات کشور، با توجه به شیوع بیماری منحوس کرونا و عدم برگزاری جلسات و مراسمات، حوزه مقاومت بسیج کارگران و کارخانجات قمر بنی هاشم(ع) شهرستان کنگان استان بوشهراقدام به برگزاری مسابقه آنلاین کتاب خوانی برای کارگران بسیجی شرکت های تابعه نموده است .

به همت این حوزه مقاومت170جلد کتاب قصه دلبری مربوط به داستان مدافعان حرم جهت مطالعه و شرکت در مسابقه در بین کارگران بسیجی توزیع شد.

این مسابقه در تاریخ30خرداد و بصورت مجازی راس ساعت 20 برگزار گردید و تعداد 135نفر در این مسابقه آنلاین و مجازی شرکت نمودند.

نقش آفرینی کارگران بسیجی در تحقق جهش تولید

1399/03/21

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور ،رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در نشست تخصصی نقش کارگران بسیجی در تحقق جهش تولید در سالن جلسات ساختمان مرکزی دانشگاه مازندران در بابلسر گفت: برای فعال ماندن مراکز تولیدی و حرکت بی وقفه چرخ تولید در کشور از تمام ظرفیت بسیج کارگری بهره گیری می شود.

دیدار رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور با مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری

1399/03/19

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، دکتر رعیتی فرد رییس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور به همراه فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با دکتر افتخاری مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری دیدار و گفتگو کردند.

تهیه و توزیع 400 بسته معیشتی برای همدلی

1399/03/17

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، شهرک صنعتی ماهدشت کرج به همت بسیج کارگران و کارخانجات استان اقدام به تهیه 400 بسته معیشتی نموده و آنرا بین نیازمندان و آسیب دیدگان از شیوع ویروس کرونا توزیع کردند.

مدیرعامل و اعضاء هیات مدیره شهرک صنعتی ماهدشت کرج با همکاری سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان البرز تعدا 400 بسته معیشتی تهیه و بین خانواده های نیازمند آن منطقه توزیع نمودند.

مهندس نیکنژادی مدیرعامل شهرک صنعتی ماهدشت گفت: ان شالله بتوانیم این کار خداپسندانه را ادامه داده و این اقلام را به دست نیازمندان واقعی برسانیم .

صفحات

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13