زمینه سازی ذهنی و فرهنگی جامعه از مقدمات پیشرفت و رونق تولید

1398/11/28

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، به مناسبت دهه مبارک مدیران عامل کارخانجات با حضور در مساجد استان از توانمندی های تولیدات داخلی، کیفیت و گستردگی محصولات و پیشرفت تولید و صنعت کشور در طول ۴۰ ساله انقلاب، با مردم صحبت می کنند.

مسئول بسیج کارگران و کارخانجات سپاه شهداء استان آذربایجان غربی ضمن تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، تجربه برآمده از تاریخ انقلاب اسلامی را فرصت مغتنم نگاه به استعدادها و توان داخلی و تعامل با مراکز علمی و صنعتی کشور برای دستیابی به توسعه در ابعاد مختلف آن دانست.

برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در کارخانه قند شیروان

1398/11/28

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، در راستای آمادگی با حوادث احتمالی رزمایش پدافند غیر عامل در کارخانه قند شیروان برگزار شد.

جلسات هماهنگی به منظور تهیه سناریو و طرح این رزمایش با پدافند غیر عامل استانداری ازدوماه قبل شروع و درنهایت موضوع این رزمایش به عنوان حمله سایبری و اقدامات خرابکارانه انتخاب و با هماهنگی های لازم بعمل آمده با فرمانداری و ناحیه مقاومت شهرستان شیروان زمان اجرای این رزمایش انتخاب گردید.

بازدید مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان آذربایجان غربی از واحدهای تولیدی استان

1398/11/26

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، در ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی مسئول بسیج کارگران و کارخانجات سپاه شهداء استان آذربایجان غربی با حضور اعضای کمیته بسیج کارگری و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان و نایب رئیس هیئت اندیشه ورز بسیج کارگران و کارخانجات سپاه شهداء استان با حضور در واحد تولیدی دستکش حریر ایران و شرکت اروم خنک ساز شمالغرب در جریان تولید در این کارخانه ها و مشکلات آنها قرار گرفت.

بیانیه سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور به مناسبت یوم الله 22 بهمن

1398/11/21

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، به مناسب چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

این ملت عزیز و این کشور عزیز به فضل الهی قوی‌تر نیز می‌شوند، نه تنها در بعد نظامی بلکه در ابعاد اقتصادی و جهش علمی و فناوری که پشتوانه تحقق این هدف، حضور و صبر و استقامت ملت در صحنه و تلاش و کوشش بی‌وقفه مسئولان و مردم است. (امام خامنه‌ای مدظله العالی)

بازدید مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور و دبیر کارگروه رفع موانع تولید از کارخانجات استان فارس

1398/11/21

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور،همزمان با دهه مبارک فجر دکتر رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، دکتر زالی دبیر کارگروه رفع موانع تولید، دکتر محمودی نماینده دادستان کل کشور، دکتر افشون معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، مهندس ایزدی رئیس سازمان صمت استان و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان از شرکت های فولاد پایه، اساس صنعت، فاتح صنعت کیمیا و کیمیا افزار، بالان صنعت، صنعت داران افتخاری( سک سک)، لبنيات ارژن و آریا افزار در شهرک صنعتی شیراز بازدید و مسائل و مشکلات این مجموعه های صنعتی از نزدیک مورد بررسی قرار گرفت.

حضور مدیران کارخانجات استان زنجان در مساجد

1398/11/21

به گزارش خبرنگارسازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر و در راستای اجرای طرح اعتلای شهید برونسی در خصوص فرهنگ سازی در جامعه جهت تشویق مردم نسبت به خرید کالای ایرانی و همچنین آشنایی عامه مردم با توان تولید و خودکفایی شرکت ها و کارخانه های داخلی، همزمان حوزه های مقاومت بسیج کارگران و کارخانجات استان زنجان، طبق هماهنگی های انجام شده با سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان اقدام به برگزاری جلسات سفیران تولید در مساجد و شهرهای مختلف این استان نمودند.

بومی سازی تجهیزات در ذوب آهن اصفهان دستاورد انقلاب و توفیق الهی است

1398/11/21

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، سردار آبنوش معاونت اداره عملیات سازمان بسیج مستضعفین کشور و قائم مقام سابق قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) با حضور در همایش « من صنعت انقلابی را دوست دارم» از خط تولید کارخانه ذوب آهن اصفهان بازدید و با مهرداد تولائیان معاون حوزه بهره برداری و مدیران این بخش دیدار و گفتگو کرد.

سردار آبنوش در این همایش به پیشرفت ذوب آهن اصفهان و دستیابی به تکنولوژی تولید ریل اشاره کرد و گفت : پیشرفت‌های عظیم کشور در بخش‌های دیگر نیز نتیجه کار فرزندان دانشمندان همین مرز و بوم بوده که به آن دست یافتند.

برگزاری نود و پنجمین کارگروه ملی رفع موانع تولید کشور در شیراز

1398/11/21

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، ستاد کارگروه ملی رفع موانع تولید در استان فارس و با حضور دکتر زالی دبیر کارگروه رفع موانع تولید ملی، دکتر رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، رحیمی استاندار فارس، سردار بوعلی جانشین سپاه فجر،دکتر محمودی نماینده دادستان کل کشور، دکتر آسیابی دادستان عمومی و انقلاب مرکز فارس، دکتر نجیبی معاون دادگستری، نماینده بانک مرکزی از تهران و همه مدیران استانی مرتبط با این حوزره در سالن شهید قاضی استانداری برگزار و مشکلات 28 شرکت به صورت مورد به مورد بررسی و مصوب گردید که مشکلات آن ها برطرف گردد.

برگزاری یادواره شهداء کارگری در شیراز

1398/11/21

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور،یادواره شهدای کارگری استان فارس در محل انجمن صنفی کارگران ساختمانی با حضور خانواده معظم شهداء، امام جمعه شیراز آیت الله دژکام و دکتر رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور،سرهنگ حمیدی مسئول بسیج کارگران و کارخانجات فارس و بیش از هزار نفر از کارگران برگزار گردید.

بازدید دانش آموزان کنگانی از مراکز تولیدی

1398/11/21

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، همزمان با دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب اسلامی دانش آموزان دختر و پسر کنگانی از مراکز تولیدی و صنعتی شهرستان کنگان و با هماهنگی حوزه مقاومت بسیج کارگران و کارخانجات قمر بنی هاشم (ع) و حوزه دانش آموزی کنگان بازدید به عمل آوردند.

 دختران دبیرستان پروین اعتصامی کنگان از مجتمع نان برکت که نیاز آرد و نان کنگان و عسلویه و جم را برطرف می کند بازدید کردند، در این بازدید مسئول داخلی مجتمع خانم میرشکار، از ابتدا تا انتهای خط تولید را به دانش آموزان توضیح و آنان را با چگونگی فرآیند تولید آرد و نان آشنا کردند.

صفحات

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13