اخبار خوشی در گسترش و نوسازی صنایع کشور در سال « جهش تولید » شاهد خواهیم بود

1399/01/05

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، محمد باقر عالی تاکید کرد: عنایت ویژه رهبری گرانقدر انقلاب به گام های برداشته شده در افزایش تولید، فعالسازی و احیای واحدهای صنعتی در سطح کشور در طول سال ۹۸ و تذکر ایشان برای ملموس تر شدن آثار اقدامات، وظیفه ای خطیر بر دوش ما گذارده است.

وی تصریح کرد: علیرغم تشدید تحریم ها، خوشبختانه با گام های موثری که در این خصوص و در یکسال گذشته برداشتیم، با حول و قوه الهی اخبار خوشی از گسترش و نوسازی صنایع ایران در سال “جهش تولید” شاهد خواهیم بود.

کارگران بسیجی برای تحقق شعار "جهش تولید" پویاتر می شوند

1399/01/03

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، با توجه به آغاز سال 1399 هجری شمسی و نام گذاری آن توسط رهبر انقلاب به نام "جهش تولید" مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در پیامی جامه عمل پوشاندن به شعار سال 99 را وظیفه هر ایرانی دانست.
متن این پیام به شرح زیر می باشد:
بسم الله الرحمن الرحیم
کسانی که دست‌اندرکار هستند جوری عمل کنند که تولید ان‌شاء‌الله جهش پیدا کند و یک تغییر محسوسی در زندگی مردم ان‌شاء‌الله به وجود بیاورد. (امام خامنه ای مد ظله العالی 1399/01/01).

برگزاری رزمایش بیوولوژیکی مبارزه با کرونا

1398/12/29

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور و لزوم فراگیری آموزش های لازم و راه های مقابله به آن، به همت بسیج کارگران و کارخانجات سپاه روح الله استان مرکزی رزمایش بیوولوژیکی مبارزه با کرونا با مشارکت دستگاه های اجرایی و گروه های مردمی و جهادی به مدت دو روز در استان مرکزی برگزار گردید.

ربیعی مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان مرکزی گفت: در این رزمایش و در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، با هماهنگی اداره بهداشت استان مرکزی حدود هزار خانوار در استان مورد غربالگری کرونا قرار گرفتند.

تولید محلول ضدعفونی کننده در شرکت پتروشیمی شهرستان شازند

1398/12/29

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور و لزوم استفاده از مواد بهداشتی و ضدعفونی کننده، شرکت پتروشیمی شهرستان شازند استان مرکزی در اقدامی جهادی، محلول ضدعفونی کننده تولید و در اختیار مردم و مراکز بهداشتی قرار داد.

مدیر عامل شرکت پتروشیمی شازند گفت: این شرکت در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی و مهار ویروس کرونا در کشور، در واحد پژوهش و فناوری، اقدام به ساخت و تولید محلول ضدعفونی کننده و گندزدایی الکلی کرده است.

برگزاری مانور پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا

1398/12/27

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، به همت کارگران بسیجی پایگاه مقاومت حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه شریف حوزه مقاومت بسیج کارگران و کارخانجات شهدای پتروشیمی عسلویه مانور پیشگیری و مقابله با ویروس منحوس کرونا در شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد عسلویه برگزار شد.

در این مانور ابتدا در جلسه ای با حضور مسئولین پتروشیمی و بسیجیان کارگر شرکت کلیه پیش بینی ها و راهکارهای پیشگیری و مقابله با این ویروس بحث و تبادل نظر شد، سپس کارگران بسیجی آن پایگاه شرح مانور را از ابتدا تا انتها را به سمع مسئولین شرکت رسانیدند و در انتها مانور با موفقیت انجام شد.

انتهای پیام/

بازدید امام جمعه تبریز از شیفت ایثار کارگران بسیجی در شرکت سرم سازی شهید قاضی

1398/12/27

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور و افزایش نیاز به سرم و فرآورده های تزریقی در مراکز درمانی و بهداشتی در کشور، و بمنظورافزایش تولید ورفع نیازمندی موجود، شیفت ایثار در شرکت سرم سازی شهید قاضی تبریز برگزار گردیده است.

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم امام جمعه تبریزدر بازدید از شیفت ایثار سرم سازی شهید قاضی گفت: فعالیت سه شیفت این شرکت در کنار وظیفه ذاتی آن که تولید سرم و مشتقات تزریقی است، در راستای مسئولیت خود اقدام به راه اندازی شیفت ایثار نموده که اقدامی جهادی و قابل تحسین است.

تغییر خط تولید مواد شوینده به مواد ضدعفونی در شرکت رایش همدان

1398/12/26

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و لزوم استفاده از مواد بهداشتی و ضدعفونی کننده مدیر کارخانه رایش همدان در ااقدامی جهادی خط تولید شرکت را به تولید مواذ ضدعفونی گننده تغییر داد.

راه اندازی خطوط تولید ماسک با تولید 15 هزار عدد ماسک در روز

1398/12/26

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، با توجه به شيوع ويروس كرونا در کشور و لزوم استفاده از ماسک های بهداشتی، بسیج کارگران و کارخانجات استان همدان به همت پایگاه شهید همدانی و همکاری شرکت تولیدی پوشاک دیبا، خط تولید این شرکت را برای تولید ماسک تغییر دادند.
با هماهنگی های به عمل آمده با معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان همدان و اداره صمت استان مجوز های لازم اخذ و با آماده سازی مناسب فضای تولیدی از لحاظ بهداشتی و... تولید ماسک در این مجموعه آغاز گردید.

جهادگران بسیجی ذوب آهن اصفهان پیشگام در مقابله با کرونا

1398/12/25

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، با توجه به شيوع ويروس كرونا در کشور، بسيج ذوب آهن اقدامات مختلفی در جهت جلوگیری از گسترش شیوع این ویروس انجام داده است.
سرهنگ مختاري فرمانده بسيج ذوب آهن اصفهان در اين باره گفت: به محض انتشار ويروس كرونا جلسه پدافند غير عامل ذوب آهن با حضور بسيج تشكيل شد و اقدامات پيشگيرانه خوبي اتخاذ گردید.

کارگران بسیجی شرکت پلی تک سیرجان محل کار خود را ضدعفونی کردند

1398/12/25

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، کارگران بسیجی شرکت پلی تک سیرجان باتوجه به شیوع ویروس کرونا ولزوم مقابله بااین ویروس، با برگزاری شیفت ایثاراقدام به ضدعفونی کارخانه پلی تک سیرجان نمودند.
سرهنگ شاهمرادی فرمانده بسیج کارگران و کارخانجات این شهرستان نیز در راستای حمایت از کارگران بسیجی در این واحد تولیدی و شرکت لاستیک سیرجان ضمن همراهی و حضور در این واحدهای تولیدی از خطوط تولید این واحد ها بازدید و در جریان مشکلات کارگران و موانع تولید این مجموعه نیز قرار گرفت.
انتهای پیام/

صفحات

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13