شهید علی رضائیان، شهید شاخص سال 96 بسیج کارگری کشور

1396/01/17
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، در راستای بزرگداشت مقام شامخ شهدای جبهه های نبرد حق علیه باطل بالأخص شهدای 8 ساله دفاع مقدس و شهدای جبهه مقاومت و همچنین معرفی الگوهای برتر ایثار، جهاد و شهادت برای جامعه بالاخص جامعه کارگری، شهید والامقام شهید علی رضائیان از شهدای عزیز دفاع مقدس استان اصفهان به عنوان شهید شاخص بسیج کارگری کشور در سال 96 انتخاب شد.برای مشاهده خبر تکمیلی بر روی لینک زیر کلیک نمایید.http://basijkargari.ir/news/%D8%B4%D9%87%DB%8C%D8%AF-%D8%B9%D9%84%DB%8C-%D8%B1%D8%B6%D8%A7%D8%A6%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D8%B9%D9%86%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D9%87%DB%8

مجمع بسیج کارگری کشور با صدور بیانیه ای آمادگی خود را برای کمک به حل معضلات کار و تولید اعلام کرد

1395/12/05

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، مجمع مرکزی سالانه سازمان بسیج کارگری کشور با حضور مسئول سازمان و 120 نفر از مدیران واحدهای تولیدی، اعضای شورای عالی قشر بسیج کارگری، روحانیون، شورای بسیج کارگری استان ها، مسئولین بسیج کارگری استان ها برگزار شد.

 

در این بیانیه که در ادامه آماده است به لزوم پرداخت تخصصی تر به اقتصاد مقاومتی در سازمان بسیج کارگری و کارگروه های تخصصی آن که زیر نظر شوراهای این سازمان قرار دارند  اشاره شده است.

بسم الله الرحمن الرحیم

مجمع مرکزی بسیج کارگری کشور در پی عملی کردن اقتصاد مقاومتی است

1395/12/03

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، محمد ابراهیم کریمی مسئول سازمان در اولین روز مجمع مرکزی بسیج که تا تاریخ پنجم اسفند در هتل نخل مشهد ادامه دارد به لزوم عملی کردن اقتصاد مقاومتی در  بخش های مختلف تولید و صنعت تاکید کرد.

 

وی اظهار کرد: سازمان بسیج کارگری با ایجاد برنامه های هدفمند و بلند مدت در زمینه عملی نمودن اقتصاد مقاومتی اقدام به تشکیل کارگروه های تخصصی در این زمینه کرده است. این سازمان در نظر دارد تا با پیگیری وضعیت صنعت و تولید در واحدهای مختلف صنعتی استان ها به پیگیری امور و مشکلات این واحدها به صورت تخصصی بپردازد.

 

مجمع مرکزی سازمان بسیج کارگری در مشهد برگزار می شود

1395/11/30

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، مجمع مرکزی سالانه سازمان بسیج کارگری کشور با حضور مسئول سازمان و 120 نفر از مدیران واحدهای تولیدی، اعضای شورای عالی قشر بسیج کارگری، روحانیون، شورای بسیج کارگری استان ها، مسئولین بسیج کارگری استان ها برگزار می شود .

این مجمع با هدف اقدام و عمل در زمینه اقتصاد مقاومتی و ایجاد تعامل بیشتر و هم اندیشی، هم افزایی بین تولید کنندگان، صنعتگران، کارفرمایان و کارگران بسیجی تشکیل می گردد.

مسئولین باید نشان دهند در حوزه اقتصاد چه اقدام و عملی کردند

1395/11/27

به گزارش پایگا ه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار پر شور هزاران نفر از مردم آذربایجان، حضور منسجم، مقتدارنه و پرطراوت ملت در راهپیمایی 22 بهمن را «مایه‌ی آبروی انقلاب و نظام و ایران» خواندند و با اشاره به اینکه مسئولان نباید این حضور را به معنای گله نداشتن مردم تصور کنند، افزودند: آمریکا می‌خواهد با تکرار ترفند تهدید و جنگ نظامی، توجه مسئولان کشور را از صحنه جنگ واقعی یعنی جنگ اقتصادی منحرف کند، مسئولان هوشیار باشند و همه همت خود را صرف حل مشکلاتی همچون بیکاری،

نگرانی تولیدکننده تنها باید افزایش تولید باشد

1395/09/30

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، اسدالله درویش امیری در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان اظهار داشت: همه مسوولان باید به حوزه تولید دیدگاه معقولی داشته باشند و امروز باید تنها نگرانی تولید کنندگان در استان زنجان افزایش تولید باشید ونه سایر مسائل دیگر که موجب ایجاد مشکلات جدید شود.

وی خواستار اهتمام جدی دستگاه های اجرایی در راستای تسهیل شرایط تولید در استان شد و افزود: باید فرهنگ حمایت و هدایت از تولید و تولیدکنندگان در جامعه تقویت شود.

اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در اقتصاد کشور تحرک ایجاد می کند

1395/09/30

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی با صدور پیامی خطاب به محمودحجتی وزیر جهاد کشاورزی خودکفایی کشور در بخش تولید محصول استراتژیک گندم را به وی و کشاورزان سخت کوش کشور تبریک گفت.

علی شمخانی در این پیام با اشاره به نقش بی بدیل گندم در امنیت غذایی کشور خاطر نشان ساخت:علیرغم محدودیت در منابع آبی و تنگناهای دولت محترم در تامین اعتبارات ضروری، گام موفق بخش کشاورزی کشور در نیل به خودکفایی در تولید گندم ،نماد روشنی از اثربخشی سیاستهای اقتصاد مقاومتی است.

۳۰ واحد تولیدی در خوی به مدار تولید بازگشت

1395/09/30

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، حسین سیوانی افزود: در شهرستان خوی ۲۴۱ واحد تولیدی و صنعتی جواز بهره برداری دریافت کرده اند و از این تعداد ۶۴ واحد متوسط و کوچک با مشکل رکود مواجه شده بودند که کمیته رفع موانع تولید شهرستان برای حل مشکل آنها جلسات مستمری برگزار کرد.

وی اضافه کرد: در حال حاضر حدود ۳۴ واحد دیگر با مشکل مواجه هستند که امیدواریم بتوانیم با همراهی دستگاه های اجرایی مرتبط و بانک ها در راستای رفع موانع آنها نیز موفق باشیم.

احداث نیروگاهها از محورهای مهم برنامه ریزی اقتصادمقاومتی است

1395/09/30

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، رحیم عصفوری  در ستاد اقتصاد مقاومتی استان زنجان، به ورود سرمایه گذاران چینی برای احداث نیروگاه شماره ۴ اشاره کرد و افزود: باید زیر ساخت های لازم برای آغاز عملیات اجرایی این نیروگاه هر چه زودتر انجام شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و مدیریت منابع انسانی استاندار زنجان گفت: احداث نیروگاه های بادی باید به عنوان یکی از محورهای برنامه ریزی اقتصاد مقاومتی در بخش انرژی در استان مورد توجه باشد و برنامه ریزی لازم در دستور کار قرار گیرد.

عصفوری تاکید کرد: برای تحقق اقتصاد مقاومتی در بخش نیروگاهی باید مدیریت لازم و انسجام در دستور کار قرار گیرد.

اقتصادمقاومتی سنگر مستحکم کشور در برابر جنگ اقتصادی دشمنان است

1395/09/30

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور به نقل از مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان، مرتضی صفری درهمایش اقتصاد مقاومتی در شهر صائین قلعه با اشاره به تاثیرات روزافزون رسانه هادر ابعاد مختلف زندگی افزود: شکل دهی به نحوه زندگی و جهت دهی فرهنگی از طریق نفوذ در افکار عمومی برجسته ترین نقش رسانه ها است.

صفحات

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13