05 آذر 1399 - 08:02
به مناسب سالروز تشکیل بسیج مستضعفین:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در سالروز تشکیل بسیج مستضعفان در پیامی بسیج را ثروت بزرگ و ذخیره خداداد ملت ایران خواندند.
05 آذر 1399 - 03:09
به مناسیت هفته بسیج و به صورت ویدئو کنفرانس رخ داد:
همزمان با هفته بسیج، سردار رعیتی فرد رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور به همراه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به صورت ویدئو کنفرانس با مسئولین بسیج ادارات کار استان ها، مسئولان بسیج کارگران و کارخانجات استان ها و فرمانده هان پایگاه های کارگری دیدار و از کتب شهدای شاخص کارگری کشور رونمایی کردند.
05 آذر 1399 - 09:36
در استان بوشهر انجام شد:
4900بسته معیشتی به همت کارگران بسیجی بین نیازمندان به مناسبت 5 آذر روز بسیج مستضعفین توزیع گردید.
03 آذر 1399 - 06:24
همزمان با هفته بسیج و در استان آذربایجان شرقی رخ داد:
همزمان با هفته بسیج، حبیب دباغی مسئول بسیج کارگران وکارخانجات استان آذربایجان شرقی در برنامه زنده تلویزیونی چای نبات شبکه سهند حضور و از یادمان نقش شهدای کارگری و کارفرمایی در دفاع مقدس رونمایی کرد.
03 آذر 1399 - 03:09
به مناسبت هفته بسیج انجام گرفت:
به مناسبت هفته بسیج و با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی فرماندار شهرستان لنجان‌، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنجان و فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان ذوب آهن اصفهان با حضور در بیمارستان شهدای لنجان شهرستان لنجان اصفهان به ریاست محترم بیمارستان و حافظان سلامت در خط مقدم جبهه سلامت هفته بسیج را تبریک گفتند.
01 آذر 1399 - 01:50
هفته بسیج:
پیام تبریک سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج
29 آبان 1399 - 12:25
در راسطای رفع موانع تولید انجام گرفت:
سردار رعیتی فرد رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور از شرکت زرین رویا تولید کننده پوشک بچه مای بیبی بازدید و به بررسی علل افزایش قیمت این محصول و خلل ایجاد شده در تولید آن پرداخت.
12 آبان 1399 - 02:32
احمد معبودی پیشکسوت جامعه کارگری:
احمد معبودی پیشکسوت جامعه کارگری و جانباز دفاع مقدس در برنامه ای در صدا و سیمای استان همدان گفت: قشر کارگر ما با وجود مشکلات فراوانی که هم در زمان جنگ تحمیلی وهم در این زمان که در جنگ اقتصادی هستیم ، دارند همچنان پای کار نظام هستند.

صفحات

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر