19 مرداد 1398 - 11:39
رعیتی فرد:
علی حسین رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در جریان بازدید از بسیج کارگران و کارخانجات استان فارس گفت: : دشمن که در این چهل سال از زدن ضربه نظامی و جنگ با این ملت و نظام ناامید شده است پاشنه آشیل ما را در بحث تولید و اقتصاد دیده است و همه باید با وحدت کلمه، استقلال کشور را حفظ کنیم.
14 مرداد 1398 - 10:02
در تفاهم نامه ای:
تفاهم نامه همکاری ما بین سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، فدراسیون ورزش کارگری و اداره کل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف ارتقاء سطح سلامت و ورزش در بین آحاد جامعه کارگری به امضا رسید.
13 مرداد 1398 - 01:33
دیدار از خانواده شهید شاخص کارگری
سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستعضین به همراه فرمانده هان سپاه و بسیج از خانواده شهید سید احمد هاشمی شهید شاخص کارگری بازید و در جریان مشکلات آنها قرار گرفت.
13 مرداد 1398 - 11:16
بازدید مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشوراز کارخانه ذوب آهن اصفهان
دکتر رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشوراز کارخانه ذوب آهن اصفهان بازدید و با مدیران این کارخانه گفت وگو کرد.
13 مرداد 1398 - 09:11
رعیتی فرد:
مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در جریان بازدید از فولاد مبارکه گفت: بسیج و سپاه با تمامی ظرفیت از گروه فولاد مبارکه و سایر صنایع کشور حمایت خواهند کرد.
05 مرداد 1398 - 12:20
رعیتی‌فرد در سومین یادواره شهدای کارگر استان کرمان :
سومین یادواره شهدای کارگری استان کرمان با تقدیر از خانواده شهدا کارگران برگزار شد.
02 مرداد 1398 - 02:50
در شهر مقدس قم برگزار گردید
مجمع سرمربیان ( هیئت اندیشه ورز نظام تعلیم و تربیت ) سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در شهر مقدس قم برگزار گردید.
23 تير 1398 - 12:17
علی حسین رعیتی فرد :
رییس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در پالایشگاه تبریز اعلام کرد: بسیج امروز با تمام ظرفیت برای برون رفت از مشکلات و رفع موانع تولید در کنار مدیران صنعتی و اقتصادی است
20 تير 1398 - 12:26
رعیتی فرد در دیدار با مدیران کارخانجات استان آذربایجان شرقی:
علی حسین رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور از بسیج کارگران و کارخانجات استان آذربایجان شرقی و پایگاه های این سازمان در کارخانجات بازدید کرد.
17 تير 1398 - 10:15
مراسم استقبال از کارگران ورزشکار
سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در مراسم استقبال از کاروان ورزشی کارگری کشور شرکت و از آزیتا شکاری نماینده جودوی بانوان کارگری که از عقاید دینی و مذهبی خود پاسداری کرده بود تقدیر به عمل آورد

صفحات

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13