17 فروردين 1399 - 02:25
در رزمایش بیولوژیک استان زنجان صورت گرفت:
رزمایش بیولوژیکی استان زنجان در شهرک صنعتی روی با هدف مقابله با بیماری کرونا به دست کارگران بسیجی برگزار شد.
16 فروردين 1399 - 10:15
مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان همدان :
واحدهای تولید کننده ی مواد بهداشتی و شوینده، کارگاههای تولیدی پوشاک با تغییر در محصول تولیدی خود با پشتیبانی حداکثری ظرفیت های موجود، در اقدامی جهادی وارد عمل شدند تا هر کدام سهمی در جلوگیری از شیوع ویروس منحوس کرونا ایفا کرده باشند.
12 فروردين 1399 - 10:56
به همت بسیج کارگران و کارخانجات استان لرستان:
شروع به کار واحد تولیدی حکیم بعد از دو سال تعطیلی به همت بسیج کارگران و کارخانجات استان لرستان این بار با تولید مواد ضدعفونی کننده.
03 فروردين 1399 - 03:40
رعیتی فرد با توجه به شعار سال "جهش تولید":
مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در پیامی با توجه به شعار سال "جهش تولید" گفت:کارگران بسیجی برای تحقق شعار "جهش تولید" پویاتر می شوند.
01 فروردين 1399 - 09:27
رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به تقارن روز اول سال با سالروز شهادت حضرت موسی‌بن‌جعفر (علیه‌السلام) به پیشگاه مقدس آن حضرت سلام و درود فرستادند و با تبریک عید سعید مبعث و عید پر طراوت نوروز به همه ملت بویژه خانواده‌های معظم شهیدان و جانبازان، جهادگران عرصه سلامت و همه خدمتگزاران سختکوش، سال جدید را سال «جهش تولید» نامگذاری کردند.
29 اسفند 1398 - 12:34
به همت بسیج کارگران و کارخانجات استان مرکزی:
رزمایش بیوولوژیکی مبارزه با کرونا با مشارکت دستگاه های اجرایی و گروه های مردمی و جهادی به مدت دو روز در استان مرکزی برگزار گردید.
27 اسفند 1398 - 11:32
در استان بوشهر برگزار گردید:
مانور پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در شرکت پازارگاد عسلویه برگزار شد.
27 اسفند 1398 - 09:36
به همت سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان آذربایجان شرقی:
اقدام جهادی کارگران بسیجی شرکت سرم سازی شهید قاضی در برگزاری شیفت ایثار برای تولید هر چه بیشتر محصولات پزشکی در این شرایط بدون دریافت اضافه کاری و یا پاداش نمونه ای از فداکاری است.
26 اسفند 1398 - 08:03
در قالب شیفت ایثار انجام گرفت:
به همت بسیج کارگران و کارخانجات استان همدان و همکاری مدیر شرکت رایش، خط تولید این شرکت از مواد شوینده به مواد ضدعفونی کننده تغییر یافت.
25 اسفند 1398 - 08:07
کرونا را شکست میدهیم:
سرهنگ مختاري فرمانده بسيج ذوب آهن اصفهان : امروز وظیفه ما علاوه بر پیشگیری، آگاه سازی جامعه در خصوص خود مراقبتی در مقابل بیماری کرونا ویروس است، و این اقدامات تا پایان مقابله با کرونا و ریشه کنی آن ادامه خواهد داشت.

صفحات

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13