05 اسفند 1395 - 01:45
در آخرین روز مجمع بسیج کارگری کشور صورت گرفت:
مجمع مرکزی سازمان بسیج کارگری کشور که از تاریخ سوم اسفند تا امروز ادامه داشت با صدور بیانیه ای در حمایت از کار و تولید و مشخص کردن خط مشی ها سازمان در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی بیانیه ای را صادر کرد.
03 اسفند 1395 - 10:02
مسئول سازمان بسیج کارگری کشور در اولین روز مجمع مرکزی بسیج کارگری:
مسئول سازمان بسیج کارگری کشور در اولین روز مجمع مرکزی بسیج کارگری گفت: عملی کردن اقتصاد مقاوتی اولین و مهمترین هدف سازمان بسیج کارگری است که در یک سال اخیر با تشکیل کارگروه های تخصصی، شوراهای استانی و هیئت های اندیشه ورز مبادرت به آن کرده است.
03 اسفند 1395 - 03:25
مسئول تعلیم و تربیت سازمان بسیج کارگری گفت: حلقه سرمربیان صالحین کشور با حضور 32 سرمربی از سراسر کشور در تاریخ سوم تا پنجم اسفند در هتل نخل مشهد در حال برگزاری است که هدف از تشکیل آن جمع بندی برنامه های کارگروه صالحین مجمع عالی قشر و سرمربیان کشور در حال برگزاری است.
02 اسفند 1395 - 07:41
مدیرکل کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی:
مدیرکل اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: ۱۱ اردیبهشت سال ۹۶ تندیس شهدای غواص در ارومیه رونمایی می‌شود.
02 اسفند 1395 - 07:38
در جلسه ارزیابی طرح های جشنواره مطرح شد ؛
جلسه ارزیابی طرح های رسیده جهت جشنواره تجلیل از نو آوری های بسیجیان وحلقه های صالحین در محل کارخانه سیمان کرمان برگزار گردید .
30 بهمن 1395 - 01:15
مجمع مرکزی سالانه سازمان بسیج کارگری کشور در تاریخ سوم تا پنجم اسفند در مشهد برگزار می شود.
30 بهمن 1395 - 07:31
شروعی دوباره پس از 18 ماه توقف؛
احداث کارخانه‌ی کک‌سازی طبس که از یک‌سال‌ونیم پیش با 95 درصد پیشرفت فیزیکی متوقف مانده بود، از ماه گذشته از سر گرفته شده و تا پایان امسال تکمیل می‌شود؛ آن‌طور که مدیرعامل این کارخانه اعلام کرده روند به‌کارگیری مجدد کارگران اخراج شده نیز آغاز شده است؛ با بهره‌برداری از کارخانه کک‌سازی طبس حدود 1200 نفر مشغول به‌کار می‌شوند.
30 بهمن 1395 - 07:28
یکی از بانوان یزدی فعال در حوزه اقتصاد مقاومتی که به عنوان نخستین فرد در استان یزد اقدام به تولید انواع ژلاتین خانگی کرده است، در زمینه تهیه غذاهای ارگانیک و انواع روغن‌های حیوانی نیز فعالیت دارد.

صفحات

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13