27 آبان 1396 - 01:31
نماینده مردم خوی در مجلس:
كبيري : در حالی به پایان سال 2017 نزدیک می‌شویم که تا به امروز یک سوم این مبلغ به وسیله 3 مرز رسمی بازرگان ماکو، سروی ارومیه و رازی خوی در آذربایجان غربی محقق نشده است.
27 آبان 1396 - 10:29
به همت پایگاه مقاومت بسیج کارگری شهید پیری:
نشست روشنگری با محوریت ولایت و اقتصاد مقاومتی با هدف ارتقاع سطح بصیرتی پرسنل منطقه ویژه اقتصادی سهلان تبریز در با حضور فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شبستر و مدیرعامل شرکت انبارهای عمومی منطقه ویژه اقتصادی سهلان تبریز به همت پایگاه مقاومت بسیج کارگری شهید پیری این شرکت برگزار شد.
24 آبان 1396 - 10:45
شورای قشر بسیج کارگری مهریز با حضور رئیس شورای قشر و مسئول سازمان بسیج کارگری استان یزد و جمعی از مدیران ادارات مرتبط آن شهرستان در جهت حل مشکل بازاریابی به میزبانی شرکت سیمان تجارت تشکیل جلسه داد
23 آبان 1396 - 11:36
با شرکت صنعتگران و مدیرکل امور مالیاتی استان فارس؛
در این جلسه علاوه بر اعضای شورا،مدعوین مثل سرهنگ باقری مسئول بسیج کارمندان،دکتر کاویانی مدیرکل امور مالیاتی استان فارس و تنی چند از صنعتگران به نام استان فارس در این جلسه شرکت داشتند.
23 آبان 1396 - 10:16
با همکاری بسیج مهندسی کشاورزی و کارگری صورت گرفت ؛
عسکرپور مسئول بسیج مهندسین کشاورزی گفت : در راستای جلسات هم افزایی و بازدید از کارخانه های داخلی استان جهت رفع موانع تولید با کارخانه کود و سم کرمان قرار داد تامین مواد عالی عناصر زمین های کشاورزی با بسیج مهندسین کشاورزی بسته شد .
22 آبان 1396 - 09:23
در پی وقوع حادثه تلخ و مصیبت‌بار زمین لرزه در غرب کشور که به جان‌باختن و زخمی شدن جمعی از هم‌میهنان عزیز انجامید، رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی ضمن تسلیت به ملّت ایران تأکید کردند که همه دستگاه‌های لشکری و کشوری با همه همت و امکانات به یاری آسیب‌دیدگان بشتابند و با بهره‌گیری سریع از همه‌ امکانات از افزایش تلفات جلوگیری کنند.
20 آبان 1396 - 11:47
در همايش تقدير از واحد هاي نمونه استان اصفهان با موضوع رعايت حقوق مصرف كننده :
در همايش تقدير از واحد هاي نمونه و برگزيده رعايت حقوق مصرف كننده در سطح استاني و ملي ، ذوب آهن اصفهان با پشتوانه نيم قرن تجربه و تلاش بعنوان شركت برگزيده جهت دريافت تنديس ملي سال 95 مورد تقدير ويژه قرار گرفت و دكتر احسان دشتيانه معاون فروش و بازاريابي این شركت ، لوح تقدير را دريافت نمود .
17 آبان 1396 - 10:08
مدیرعامل سنگ آهن مرکزی ایران استان یزد:
فرمانده پایگاه وعامل شرکت سنگ آهن بافق در نشستی که با فرزندان شهدا شاغل در شرکت سنگ آهن مرکزی ایران استان یزد داشت بیان نمود:امروز ما هر چه داریم از برکت خون شهدا است،بدون شک اگر جان فشانی پدران شما و تلاش های امروز شما فرزندان شهداء نبود این موفقیت ها حاصل نمی شد.
13 آبان 1396 - 11:46
گزارش لحظه به لحظه از «روز استکبارستیزی»؛
گزارش کامل ایسنا از برگزاری راهپیمایی 13 آبان در تهران
13 آبان 1396 - 11:02
این دیدار با هدف ارج نهادن به مقام والای خانوده شهدای گران قدر هشت سال دفاع مقدس ، توسط سرپرست مدیریت پالایشگاه اول ؛ مسئول تربیت و آموزشحوزه مقاومت بسیج کارگری حضرت امیرالمومنین (ع) و اعضای شورای پایگاه از خانواده شهید آگوشی در شهرستان عسلویه صورت گرفت .

صفحات

پیشخوان

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13