10 اسفند 1399 - 11:41
با ارسال نامه‌ای به فتاح انجام شد:
مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور با ارسال نامه ای، از مجموعه بنیاد مستضعفان برای دیدگاه حمایتی از کارگران و ارتقاء سطح معیشتی آنها تقدیر و تشکر کرد.
05 اسفند 1399 - 02:03
سرهنگ جهانپور مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان ایلام گفت: رزمایش مشترک پدافند غیرعامل با حضور تیم‌های واکنش سریع سپاه استان، پتروشیمی ایلام، پرسنل پدافند غیرعامل شرکت پتروشیمی و پالایشگاه گاز در مجتمع پتروشیمی ایلام با موفقیت برگزار شد.
02 اسفند 1399 - 03:52
بررسی موانع تولید پوشک بچه در سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور:
جلسه‌ بررسی موانع تولید پوشک بچه در محل سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور با حضور تولید کنندگان این حوزه برگزار شد.
20 بهمن 1399 - 12:27
سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران بیانیه ای صادر کرد.
04 بهمن 1399 - 02:07
در مسابقات کارگری کشور رخ داد:
سید محمد موسوی نژاد از تیم دو ومیدانی کارگران وطن زرین استان بوشهر در مسابقات دو ومیدانی کارگران کشورموفق به کسب مدال طلا و عنوان قهرمانی این رشته شد.
29 دى 1399 - 10:14
در استان آذربایجان شرقی رخ داد:
مراسم تجلیل ازواحدهای تولیدی و صادره کننده نمونه و ممتاز کشوری در سال جهش تولید توسط بسیج کارگران و کارخانجات استان آذربایجان شرقی برگزار گردید.
21 دى 1399 - 12:27
سردار رعیتی فرد:
سردار رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در بازدید از استان هرمزگان علاوه بر دیدار با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در رزمایش مواسات و همدلی بسیج کارگران و کارخانجات استان شرکت و دفتر بسیج کارگران و کارخانجات هرمزگان را نیز افتتاح نمود.
16 دى 1399 - 02:43
رئیس سازمان بسیج مستضعفین:
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه رژیم صهیونسیتی دست و پاهای آخر را می زند، گفت: در چهارچوب مکتب مقاومت عمل کنیم، موفقیت های بزرگی بدست می آید.
15 دى 1399 - 03:25
سردار رعیتی فرد در مراسم گرامیداشت شهادت سپهبد قاسم سلیمانی:
مراسم گرامیداشت اولین سالگرد شهادت سپهبد قاسم سلیمانی در شرکت ایساکو با حضور سردار رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در شرکت ایساکو برگزار شد.
02 دى 1399 - 01:57
در استان مرکزی رخ داد:
به همت حوزه بسیج امام خامنه ای شهرستان زرندیه استان مرکزی توزیع بسته‌های معیشتی همزمان با میلاد حضرت زینب(س) برگزارشد.

صفحات

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر