15 تير 1399 - 12:55
مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان آذربایجان شرقی در بازدید از شرکت ماشین سازی تبریز:
حبیب دباغی مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان آذربایجان شرقی در بازدید از شرکت ماشین سازی تبریز آمادگی بسیج را برای کمک به افزایش تولید و بهره وری در آن شرکت اعلام نمود.
14 تير 1399 - 01:41
مصلحی وزیر پیشین اطلاعات:
حجت الاسلام و المسلمین مصلحی: جوانان کارگر امروز نیاز به بصیرت افزایی دارند، لذا باید برنامه هایی که تدوین میشود در سازمان بسیج کارگران و کارخانجات به نحوی باشد که بصیرت را در جوان کارگر انقلابی بالا ببرد که این باعث می شود تا هم مشکلات مرتفع گردد و هم در تولید شاهد یک جهش خوب باشیم.
12 تير 1399 - 11:44
بمناسبت دهه کرامت برگزار شد:
جشن دهه کرامت با حضور خادمین حضرت ثامن الحجج امام رضا علیه السلام در نمارخانه شرکت مارگارین و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد .
10 تير 1399 - 12:28
به همت بسیج کارگران و کارخانجات استان البرز انجام پذیرفت:
مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان البرز: برای باز گشایی کارخانجات در استان بسیجیان هر کارخانه اقدام به غربالگری تمامی پرسنل کارخانه خود کردند.
01 تير 1399 - 10:52
در کنگان و به صورت مجازی انجام پذیرفت:
حوزه مقاومت بسیج کارگران و کارخانجات قمر بنی هاشم (ع) شهرستان کنگان با توجه به شرایط موجود که در پی شیوع ویروس منحوس کرونا بوجود آمده، اقدام به برگزاری مسابقه آنلاین کتابخوانی برای کارگران بسیجی شرکت های تابعه نموده است .
21 خرداد 1399 - 11:51
در نشست تخصصی حوزه های بسیج کارگران وکارخانجات استان مازندران عنوان شد:
رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور: چرخ تولید با همت کارگران بسیجی کشور بی وقفه می چرخد.
10 خرداد 1399 - 01:11
مجلس یازدهم:
سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در پیامی ضمن تبریک انتصاب دکترمحمد باقر قالیباف به ریاست مجلس شورای اسلامی توجه بیشتر این نهاد قانون گذار به جامعه کارگری را خواستار شد.
07 خرداد 1399 - 12:43
به همت بسیج کارگران و کارخانجات استان زنجان:
مرحله دوم رزمایش مواسات، همدلی وکمک های مومنانه در ماه مبارک رمضان در سطح کارخانجات و واحدهای تولیدی استان زنجان برگزار گردید.
03 خرداد 1399 - 12:44
به همت بسیج کارگران و کارخانجات استان فارس:
در راستای کمک های مومنانه ۵۰۰ بسته حمایتی توسط حوزه مقاومت بسیج کارگران و کارخانجات شهید عبدالحسین برونسی سپاه بقیه الله شیراز توزیع شد.
03 خرداد 1399 - 09:49
رهبر انقلاب:
رهبر معظم انقلاب در سخنرانی روز قدس با اشاره به اینکه وضعیت رژیم صهیونیستی در آینده‌ سخت‌تر خواهد شد، تأکید کردند: ویروس صهیونیست ریشه‌کن می‌شود.

صفحات

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13