روستاها سرچشمه حرکت در جبهه تحول اقتصادی

1395/01/19

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری سپاه روح الله استان مرکزی ،  داریوش مردانی بخشدار بخش مرکزی خنداب در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص برنامه های بخشداری در حوزه اقتصاد مقاومتی در شهرستان خنداب گفت: در سال جاری با کمک شوراها و دهیاران به سمتی قدم خواهیم برداشت که پتانسیل ها و ظرفیت های بالقوه  روستا ها را به بالفعل تبدیل کنیم.

بخشدار بخش مرکزی خنداب گفت: اقتصاد مقاومتی باعث شکوفایی اقتصاد ایران و قطع وابستگی به کشورهای خارجی خواهد شد.

دیدار با استاد قشر بسیج کارگری آیت الله پیشوایی

1396/12/24
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور،صبح امروز 4شنبه مورخ 96/12/23 ، مسئول سازمان بسیج کارگری کشور و مدیران این سازمان ازآیت الله پیشوایی، استاد قشر بسیج کارگری، به علت کسالت و کهولت سن از وی عیادت کردند.

شهید اوستا عبدالحسین برونسی

1396/12/23

شهید اوستا عبدالحسین برونسی متولد 1321 روستای «کدکن» از توابع تربت حیدریه در استان خراسان رضوی و شهید شده در 23 اسفند 1363 در شرق دجله و در عملیات بدر پیکرش طبق وصیتش مفقود می‌شود. اما انگار خدا بار دیگر می‌خواهد که عبدالحسین برونسی نوید وحدت بشود.

پیکر شهید بعد از 27 سال به آغوش خانواده وملت شهید پرورمان باز می‌گردد تا به یاری نایب امام عصر (ع) در این زمان بپردازد. 17 اردیبهشت 1390 پیکرش بازگشت و حالا سالگرد رجعت جسم خاکی او از فاطمیه دجله است.

بازدید مسئولین سازمان بسیج کارگری کشور از بسیج کارگری قم و مراکز تولیدی+عکس

1396/12/22

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور،سبحان محمد علی نژاد معاون سازمان بسیج کارگری کشور به همراه مدیران این سازمان از سازمان بسیج کارگری قم و مراکز کار و تولید بازدید کردند.

هدف از این بازدید بررسی اجرای برنامه های بسیج کارگری قم که در راستای برنامه های بسیج کارگری از جمله رفع موانع کار و تولید است انجام می شود.

بازدید مسئولین سازمان بسیج کارگری کشور از بسیج کارگری همدان و مراکز تولیدی+عکس

1396/12/22

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور،سبحان محمد علی نژاد معاون سازمان بسیج کارگری کشور به همراه مدیران این سازمان از سازمان بسیج کارگری همدان و مراکز کار وتولید بازدید کردند.

هدف از این بازدید بررسی اجرای برنامه های بسیج کارگری همدان که در راستای برنامه های بسیج کارگری از جمله رفع موانع کار و تولید است انجام می شود.

مراسم تکریم ومعارفه مسئول سازمان بسیج کارگری اصفهان

1396/12/21

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، مراسم تکریم ومعارفه مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه صاحب الزمان (عج)استان اصفهان روز دوشنبه مورخ96/12/21انجام گرفت. دراین مراسم که باحضور سبحان محمد علی نژاد معاون سازمان بسیج کارگری کشور و جمعی ازاعضای شورای قشر , فرماندهان حوزه های کارگری و مدیران صنعتی و مراکز کار و تولید برگزار گردید.

مسؤولان مانع از بین‌ رفتن درختان و باغات موجود در شهرها شوند

1396/12/15

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، به‌مناسبت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دو اصله نهال میوه غرس کردند.

ایشان سپس در سخنانی روز و مراسم درختکاری را رسمی مبارک در سراسر کشور دانستند و با اشاره به اهمیت و برکات گیاهان، جنگلها و مراتع در حفظ هوا و آب، زیبا و تماشایی کردن فضای زندگی و تولید محصولات مفید برای بشر، تأکید کردند: مسئولان باید مانع از بین رفتن درختان موجود در شهرها شوند.

بن بست مصدق!

1396/12/14

کاربران توییتر با هشتگ "بن بست مصدق"‌به تصمیم شورای شهر تهران برای تغییر نام خیابان "کارگر شمالی"‌ به خیابان "مصدق" واکنش نشان دادند.

طی روزهای گذشته برخی چهره‌های سیاسی اصلاح‌طلب و اعضای شورای شهر تهران از تغییر نام خیابان "کارگر شمالی" به خیابان "مصدق" خبر دادند و این موضوع با واکنش کاربران توییتر مواجه شد.

صفحات

پیشخوان

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

کتابخانه

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر