روستاها سرچشمه حرکت در جبهه تحول اقتصادی

1395/01/19

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری سپاه روح الله استان مرکزی ،  داریوش مردانی بخشدار بخش مرکزی خنداب در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص برنامه های بخشداری در حوزه اقتصاد مقاومتی در شهرستان خنداب گفت: در سال جاری با کمک شوراها و دهیاران به سمتی قدم خواهیم برداشت که پتانسیل ها و ظرفیت های بالقوه  روستا ها را به بالفعل تبدیل کنیم.

بخشدار بخش مرکزی خنداب گفت: اقتصاد مقاومتی باعث شکوفایی اقتصاد ایران و قطع وابستگی به کشورهای خارجی خواهد شد.

هیچ آدم عاقلی با فرمول آمریکایی مذاکره نمی کند/آنها به راحتی زیر وعده هایشان می زنند

1397/05/23
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) در دیدار هزاران نفر از قشرهای مردم از استانهای مختلف در سخنان مهمی درباره اوضاع اقتصادی و معیشتی، شرارتهای امریکا و پیشنهاد مذاکره و نیز ضرورت وحدت عمومی مردم و مسئولان خاطرنشان کردند: مشکلات اقتصادی و راه‌حلهای آن معلوم است، هیچ بن بستی در کشور وجود ندارد و مسئولان در هر سه قوه باید با تلاش، کار مشترک و استفاده از نظرات کارشناسان، مشکلات و فشارها را از دوش مردم بردارند.

مهم‌ترین خواسته مردم از دولت مبارزه با فساد اداری است

1397/05/22
حجت الاسلام و المسلمین لطف الله دژکام در خطبه های نماز جمعه امروز شیراز اظهار داشت: چند وقتی است که بعد از نماز جمعه در میان مردم حضور پیدا کرده ام و همین حضور موجب شده تا بیشتر با مشکلات مردم و ادارات آگاه شوم.وی اضافه کرد: در میان مشکلات مردم 43 اداره نقش مستقیمی داشته اند اما هفت دستگاه در صدر مشکلات مردم بوده اند البته لازم به ذکر است که هیچگاه بنا نداشته تا اسم این ادارات را بیاورم اما اگر مدیران این هفت دستگاه خدمت‌رسانی بهتری به مردم نداشته باشند و مشکلات آنان را بهبود نبخشند از همین تریبون نام این دستگاه ها را عنوان‌خواهم کرد.

پیام مسئول سازمان بسیج کارگری کشور در گرامیداشت روز خبرنگار

1397/05/16

علی حسین رعیتی فرد، مسئول سازمان بسیج کارگری کشور در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت و اظهار کرد: 17مرداد روز شهادت مظلومانه خبرنگار فقید شهید صارمی که به روز خبرنگار موسوم شده است را گرامی داشته و این روز را به همه ی خبرنگاران و ایثارگران عرصه سخت خبر و رسانه تبریک عرض می نمایم.

امروز که کشورمان در جنگی تمام عیار اقتصادی با استکبار جهانی است، سربازان پرتلاش رسانه ای کشور نقش پر رنگی خواهند داشت.

بیمه بیکاری در دوران تحریم به کارگاه‌ها اختصاص می‌یابد

1397/05/10
علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه دولت سیاست تثبیت شغل را برای شرایط تحریمی در نظر گرفته است، گفت: این سیاست به معنای پرداخت بیمه بیکاری در داخل کارگاه است و برای دوران تحریم‌ها هدف گذاری شده است.وی گفت: امروز افرادی را با فکرهای خلاق در بحث اشتغال داریم که از آنها برای بهبود شرایط استفاده می کنیم.وی با اشاره به پیشرفت طرح پرداخت تسهیلات برای اشتغال روستایی گفت: هماهنگی بین دستگاهی ایجاد شده است و بیش از 8هزار میلیارد تومان طرح به بانک ها رفته است.

بیانیه سازمان بسیج کارگری کشور خطاب به مجلس شورای اسلامی

1397/05/07

سازمان بسیج کارگری کشور خطاب به مجلس شورای اسلامی بیانیه ای صادر کرد که متن آن به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

رئیس محترم مجلس شورای اسلامی

سلام علیکم؛

نشست کانون عالی شوراهای اسلامی کار برگزار شد

1397/05/01

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، صبح امروز نشست کانون عالی شوراهای اسلامی کار و اعضاء آن  با حضور مسئول سازمان بسیج کارگری کشور برگزار شد.

این نشست با هدف هم افزایی و تعامل بیشتر تشکل های کارگری و کارفرمایی برای تقویت روحیه ی تعاون و همکاری برگزار گردید.

بسیج کارگری آمادگی هرگونه همکاری و یاری رسانی به وزارت کار است/ عارضه یابی دقیق از جامعه کارگری توسط بسیج

1397/04/26

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور, نشست هم اندیشی مسئولین سازمان بسیج کارگری سراسر کشور با  مسئولین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف هم افزایی ظرفیت ها برای حل مشکلات جامعه کارگری و کارفرمایی صبح امروز با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد.

نشست هم اندیشی مسئولین وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با سازمان بسیج کارگری کشور

1397/04/24

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، نشست هم اندیشی مسئولین وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با سازمان بسیج کارگری کشور به منظور هم افزایی ظرفیت ها برای حل مشکلات جامعه کارگری و کارفرمایی در تاریخ 26 و 27 تیرماه با حضور وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار می گردد.

در این نشست به بررسی توانمندی هر 2 مجموعه و ایجاد راهکار هایی برای بهبود فضای کار و تولید در کشور پرداخته می شود.

انتهای پیام/

صفحات

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

کتابخانه

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر