روستاها سرچشمه حرکت در جبهه تحول اقتصادی

1395/01/19

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری سپاه روح الله استان مرکزی ،  داریوش مردانی بخشدار بخش مرکزی خنداب در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص برنامه های بخشداری در حوزه اقتصاد مقاومتی در شهرستان خنداب گفت: در سال جاری با کمک شوراها و دهیاران به سمتی قدم خواهیم برداشت که پتانسیل ها و ظرفیت های بالقوه  روستا ها را به بالفعل تبدیل کنیم.

بخشدار بخش مرکزی خنداب گفت: اقتصاد مقاومتی باعث شکوفایی اقتصاد ایران و قطع وابستگی به کشورهای خارجی خواهد شد.

کارگران یکی از مظلوم ترین اقشار جامعه هستند/دولت باید زمینه افزایش حقوق کارگران را ایجاد کند

1396/01/29

محمد دامادی نماینده ساری در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری مازندران، با توجه به اینکه حضور بسیج در قشر کارگری نعمت است، اظهار داشت: یقینا حضور بسیج کارگری تکمیل کننده فعالیت کارگران در سطح کشور خواهد بود و نتایج مثبت این حضور را قطعا مشاهده خواهیم کرد.

حضور فعال کارگران در سنگر تولید و اقتصاد/کارگر و کارفرما همانند دوهمسنگر در جنگ اقتصادی هستند

1396/01/24

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور هفته گذشته ستاد استانی بزرگداشت روز بسیج کارگری با حضور مدیران صنعت، کارخانجات و اعضای شورای عالی بسیج کارگری در سالن جلسا ت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.

برزو شریفی مهر مسئول سازمان بسیج کارگری کرمانشاه طی این جلسه اظهار داشت:خوشبختانه قشر کارگر جامعه در همه دوران ها پشتیبان نظام و ولایت فقیه بوده اند و حضور فعال و گسترده آنها در سنگر تولید و اقتصاد در دوران دفاع مقدس نشان از حس انقلابی بودن و لایت پذیری این قشر زحمت کش بوده و هست.

باید فرهنگ انقلابی و جهادی در کارگران را تقویت کرد

1396/01/17

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، حسین باقری مسئول سازمان بسیج کارگری استان کرمان با اشاره به اقدامات صورت گرفته طی سال گذشته در این استان اظهار داشت: برگزاری کارگاه هم اندیشی مدیران تولید و صنعت یکی از مهمترین اقداماتی بود که سال گذشته بود برگزار شد و برای برگزاری چنین کارگاهی به حدود 20 کارخانه در سطح استان حضورا مراجعه کردیم و مشکلات ، معضلات، مطالبات و حتی فرصت های پیش روی آنها را شنیدیم و مقدمات صحبت مدیران این کارخانه ها را با مسئولین در این کارگاه فراهم کردیم.

دولت نباید تنها کانون اشتغال زایی باشد

1396/01/16

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور به نقل از رازق؛ محمد حسین صدرایی  در مورد شعار سال ۹۶، اظهار کرد: مقام معظم رهبری سال ۹۶ را سال "اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال" نامگذاری کرده اند که نشان از درایت و بینش عمیق ایشان است.

وی در ادامه تصریح کرد: مقام معظم رهبری باتأکید بر حوزه تولید بر فروش کالای ایرانی و بستر سازی مناسب جهت فروش این کالا در ابعاد مختلف تأکید دارند.

این کارشناس اقتصادی افزود: دولت باید اشتغال آفرینی که اتفاق افتاده است را شفاف مطرح کرده و کارهایی هم که انجام داده اند در حوزه اشتغال زایی برای مردم بازگو کنند.

مصوبه ۲بخشی افزایش دستمزد کارگران در سال۹۶/ حداقل‌بگیر؛ ۱۴.۵درصد، سایر سطوح ۱۲درصد+روزانه۶۷۶۸ریال

1395/12/25

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور،پس از 12 ساعت چانه‌زنی شرکای اجتماعی نمایندگان کارگران، کارفرمایان و دولت بر سر افزایش دستمزد سال 96 کارگری در شورای عالی کار، توافق کردند و در نهایت حداقل دستمزد با افزایش 14.5 درصدی به رقم 930 تومانی رسید.

اما شورایعالی کار بر خلاف سال‌های گذشته برای سایر سطوح مصوبه دیگری داشت که بر مبنای آن، گروه‌های دیگر کارگری که بیش از حداقل دستمزد دریافت می‌کنند، افزایش 12 درصد اعمال شود؛ علاوه بر 12 درصد، سایر سطوح روزانه 6768 ریال افزایش دستمزد خواهند داشت.

از مبتکران طرح های بن بست شکن اقتصادی تقدیر شد

1395/12/16

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، جشنواره نوآوری های بسیجیان استان کرمان با حضور سرهنگ کریمی مسئول بسیج کارگری کل کشور ،مدیران عرصه کار و کارگری ، مدیران مجموعه شرکت معدنی و صنعتی گل گهر سیرجان در سالن پردیس این مجموعه برگزار شد.

در این جشنواره از نخبگان 6 طرح بزرگ اقتصادی در دو عرصه صنایع بزرگ و صنایع کوچک و یک منتخب ویژه ای که هم کارآفرین نمونه به شما ر می رفت و هم از جوانان نخبه کارگری که خود مستقیما به عرصه تولید وارد شده و لامپ ال ای دی و کم مصرف ضد سرطان را با پوشش نانو، اختراع و به تولید انبوه رسانده است ،تقدیر شد .

صحنه اقتصادی جمهوری اسلامی نیازمند تفکر شهید خرازی و همت است/ لزوم ورود تفکر ایثارگری به سیستم اقتصادی

1395/11/14

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور،سردار غلامرضا سلیمانی صبح امروز در دومین یادواره سرداران و 6 هزار و 400 شهید کارگر استان اصفهان اظهار کرد: این یادواره در ایام‌الله دهه فجر با همت مسؤولان و دست‌اندرکاران قشر کارگری استان اصفهان به منظور تجلیل از مقام شامخ شهیدان در این مکان مقدس برگزار شده است.

* انقلاب اسلامی در ساقط کردن رژیم پهلوی خلاصه نمی‌شود

وی با اشاره به دستاوردهای برجسته انقلاب اسلامی افزود: انقلاب اسلامی ملت بزرگ ایران دستاوردهای فراوانی داشت، ساقط کردن رژیم پهلوی که دست‌نشانده امپریالیسم غربی‌ها بود، از جمله این دستاوردهاست.

صفحات

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13