پیام مسئول سازمان بسیج کارگری کشور در گرامیداشت روز خبرنگار

1397/05/16

علی حسین رعیتی فرد، مسئول سازمان بسیج کارگری کشور در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت و اظهار کرد: 17مرداد روز شهادت مظلومانه خبرنگار فقید شهید صارمی که به روز خبرنگار موسوم شده است را گرامی داشته و این روز را به همه ی خبرنگاران و ایثارگران عرصه سخت خبر و رسانه تبریک عرض می نمایم.

امروز که کشورمان در جنگی تمام عیار اقتصادی با استکبار جهانی است، سربازان پرتلاش رسانه ای کشور نقش پر رنگی خواهند داشت.

پیام تبریک سازمان بسیج کارگری کشور به مناسبت روز پزشک

1395/06/01

سازمان بسیج کارگری کشور در پیامی اول شهریور، زاد روز حکیم ابوعلی سینا و روز پزشک را به کلیه پزشکان تبریک گفت،متن پیام به شرح ذیل است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

آمیختن علم و هنر ، عشق و ایثار تنها در کالبد انسانی بنام پزشک محقق می گردد

پزشکان ضامن سلامت و تندرستی جامعه، امنیـت روحی بیماران و فرشتگانی هستند که درد جسم را با روح بلندشان در سایه لطف الهی التیام می بخشند.
فرارسیدن یکم شهریورماه ، زاد روز حکیم بوعلی سینای بزرگ و روز پزشک بر تمامی پزشکان دلسوز و زحمتکش سرزمین اسلامی ایران مبارک باد.

انتهای پیام/

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13