بانک ها باید در جهت حمایت از کار و کارگر قدم بردارند، نه در جهت تملک و تعطیلی کارخانجات

1399/05/08

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، صبح امروز چهارشنبه 08/05/99 دکتر علی حسین رعیتی فرد  مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور با حضور در برنامه صبح بخیر ایران که از شبکه یک صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می شود به تشریح اثرات تعطیلی و تملک 1460 کارخانه توسط بانک ها پرداخت.

مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور گفت: بانک ها 1460 کارخانه و مراکز تولیدی را به دلیل بدهی و عقب افتادگی اقساط تسهیلات دریافتی آن را به تملک خود درآورده و همین امر موجب تعطیلی کارخانجات تولیدی و بیکاری عده ی زیادی از کارگران گردیده است.

بانک ها 1460 کارخانه را به تعطیلی کشانده اند +جزئیات

1399/04/23

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، علی حسین رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در مصاحبه ای گفت: اگر ما در بخش تولید بتوانیم موانع را برطرف کنیم، می توانیم نیاز های کشور را تأمین کنیم مشکلات عمده اقتصادی ما نیز حل خواهد شد، که البته این مهم اتفاق نخواهد افتاد مگر با یک عزم ملی و خواست همگانی، از مسئولان گرفته تا مردم.

تعطیلی ۱۵۰ کارخانه در مازندران با واردات اجناس خارجی

1396/08/06

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، حجت‌الاسلام سیدابراهیم میراحمدی اظهار کرد: برجام سبب شد تا حرف و منطق صلح و دوستی خود را به جهانیان ثابت کنیم همچنین متوجه شدیم که آمریکا قابل اعتماد نیست.

وی افزود: امروزه نیروهای سپاه در آن طرف مرزها جان خود را فدا می‌کنند تا غده سرطانی داعش را از بین ببرند و ما می‌دانیم امت حزب‌الله در مسیر رهبری قرار دارد و شعار مرگ بر آمریکا حیات انقلابی و اسلامی ما است.

17 کارخانه سویا تعطیل و نیمه تعطیل شدند/ بزرگترین کارخانه‌ پروتئین‌سازی کشور تعطیل شد

1396/07/12

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور بهمن باقری، رئیس اتحادیه تولیدکنندگان سویا  بیان داشت: تولید سویا به نسبت سال گذشته 15 درصد و نسبت به سه سال گذشته 40 درصد کاهش داشته است، و این جای تعجب ندارد زیرا بخش‌های مختلف تولید زنجیروار به هم متصل هستند بنابراین وقتی که کل اقتصاد دچار رکود شود این رکود دامن سایر حوزه‌ها را نیز خواهد گرفت.

۳۱ درصد واحدهای صنعتی آذربایجان غربی در حالت رکود هستند/ نبود توجیه اقتصادی اصلی ترین دلیل رکود صنعتی

1396/05/31

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، معصوم علی اکبری  گفت: در حال حاضر ۷۲۰ واحد صنعتی از ۲هزار و ۴۰۰ واحد ثبت شده در آذربایجان غربی در حالت رکود هستند.

وی افزود: این تعداد ۳۱ درصد واحدهای صنعتی استان از نظر تعداد و ۱۱ درصد از نظر سرمایه گذاری در حالت راکد یا نیمه فعال هستند که بیشتر آن ها مربوط به کارگاه های کوچک احداث شده در دهه شصت است.

تجهیزات بخش تولید باید بروزرسانی شوند/ واگذاری کارخانجات به بخش خصوصی باید با توجه به تخصص و تجربه صورت بگیرد

1396/03/20

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، ابوالفضل پوروفایی رئیس امور اداری کارخانه نورد آلومینیوم اراک و همچنین نایب رئیس کانون عالی شوراهای اسلامی کار با اشاره به زمینه فعالیت این کارخانه اظهار داشت: کارخانه نورد آلومینیوم سازی اراک از سال 72 به بخش خصوصی واگذار شد و فعالیت این کارخانه در حوزه تولید ورق‌های آلومینیومی و ورق‌های کامپوزیت که در نماهای ساختمانی استفاده می‌شود است.

ماجراي مديراني كه كارخانجات را عمدا تعطيل مي كنند

1396/02/16

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، درباره اوضاع بخش توليد کشور نشستی داشتیم با محمدابراهيم کريمي، مسئول سازمان بسيج کارگري کشور که مشروح این گفتگو به شرح ذیل است.
    
    به نظر شما که با تار و پود بخش توليد کشور درگير هستيد، آيا در اجراي سياست هاي اقتصاد مقاومتي کوتاهي شده است؟

ماجراي مديراني كه كارخانجات را عمدا تعطيل مي كنند

1396/02/13

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، درباره اوضاع بخش توليد کشور نشستی داشتیم با محمدابراهيم کريمي، مسئول سازمان بسيج کارگري کشور که مشروح این گفتگو به شرح ذیل است.
    
    به نظر شما که با تار و پود بخش توليد کشور درگير هستيد، آيا در اجراي سياست هاي اقتصاد مقاومتي کوتاهي شده است؟

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13