رونق تولید نوشت افزار داخلی در سال‌های گذشته/"کیان" ایرانی "فرانسه" را مغلوب خود کرد

1396/03/22

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، علی خرم دل مدیر فروش شرکت صنعتی صفا با اشاره به حوزه فعالیت این شرکت اظهار داشت: شرکت تولیدی صفا از سال 88 فعالیت خود را در زمینه تولید نوشت افزار ایرانی آغاز کرده است.

جیب خالی را با شعار نمی‌توان پرکرد

1396/03/02

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، محمد ابراهیم کریمی مسئول سازمان بیسیج کارگری کشور با اشاره به اینکه کارگران زخم خورده اصلی واردات بی رویه هستند، اظهار داشت: طبقات مختلف کارگری زخم خورده اصلی واردات بی رویه و مضر هستند .

جیب خالی را با شعار نمی‌توان پرکرد

1396/02/28

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، محمد ابراهیم کریمی مسئول سازمان بیسیج کارگری کشور با اشاره به اینکه کارگران زخم خورده اصلی واردات بی رویه هستند، اظهار داشت: طبقات مختلف کارگری زخم خورده اصلی واردات بی رویه و مضر هستند .

بانک‌ها از تولیدکنندگان سود منطقی دریافت کنند/ کار مناسب و متناسب باید از سوی دولتمردان برای جوانان تعریف شود

1396/01/26

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، نامگذاری‌های مقام معظم رهبری مبتنی بر اولویت‌ها و ضرورت‌های کشور است و با نگاهی به روند نامگذاری سال‌ها از سوی ایشان به خصوص در دو سال گذشته می‌توان به اهمیت موضوع اقتصاد و اقتصاد مقاومتی پی برد.
 

"شیفت ایثار" اقدامی برای پرورش روحیه بسیجی در کارگران

1395/09/23

حسین قلیچ مدیر فرهنگی سازمان بسیج کارگری تهران بزرگ در گفت و گو با خبرنگار سازمان بسیج کارگری کشور بیان کرد: هر ساله اقدامات فرهنگی فراوانی از سوی کارگران بسیجی صورت می گیرد که نشان دهنده تاثیر گذاری روز افزون بسیج بر این قشر پر تلاش است.

 

صادرات پیاز زعفران ممنوع/جلوگیری ازقاچاق دردستور کار دولت است

1395/09/23

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، میترا مجدزاده  با بیان اینکه صادرات پیاز زعفران از کشور به دلیل ژرم پلاسم بودن این گیاه، ممنوع است، اظهارداشت: این مساله طی سال‌های مختلف به گمرکات کشور اعلام شده است.

وی با اشاره به قاچاق پیاز طلای سرخ از کشور، افزود: وزارت جهاد کشاورزی همواره پیگیر این مساله بوده و با دستگاه‌های مختلف از جمله ستاد مبارزه با قاچاق کالا، استانداری‌های استان‌هایی که بیشترین سطح زیر کشت و پیاز زعفران را دارند،  گمرکات، ناجا و وزارت کشور در این زمینه مکاتبات لازم را انجام داده است و می‌دهد.

اقتصاد مقاومتي هنوز در مرحله حرف و شعار مانده

1395/09/21

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، بهرام شكوري در نشست تخصصي كميسيون معدن و صنايع معدني اتاق شيراز، گفت: استان‌هاي آذربايجان شرقي، كرمان و چهارمحال بختياري هم به‌عنوان پايلوت اجراي طرح‌هاي اقتصاد مقاومتي معرفي شده بودند اما در عمل اتفاقي را شاهد نبوده‌ايم.

جشن خودکفایی گندم روز دوشنبه برگزار می‌شود

1395/09/20

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور،‌ جشن خودکفایی گندم برای آخرین بار در سال 1383 برگزار شده بود و پس از آن تا سال 1391 روند تولید گندم رو به نزولی داشته، تا جایی که در سال 1391 خرید تضمینی گندم به 4 میلیون و 800 هزار تن رسید، اما به تدریج در سال 92 دوباره این رقم به 6 میلیون و 600 هزار تن، در سال گذشته به 8 میلیون و صد هزار تن و امسال از مرز 11.5 میلیون تن عبور کرد.

آمادگی کامل برای ساخت کشتی‌های بزرگ و کوچک در کشور

1395/09/20

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، حمید رضائیان‌اصل در نشستی خبری که در حاشیه‌ای بازدید خبرنگاران از مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران برگزار شد، اظهار کرد: این مجتمع که در گذشته بدهی‌هایش آنقدر زیاد شده بود که به مرز ورشکستگی رسیده بود طی پنج سال گذشته به گونه‌ای عمل کردیم که نه تنها بخش عمده‌ای از این بدهی‌ها تسویه شد بلکه امروز این شرکت به مجموعه‌ای سودده تبدیل شده است.

تولید کننده نیازمند هموار بودن مسیر تولید است

1395/09/15

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، رضا سواری متولد ۱۳۴۴ شهرستان مهاباد در استان آذربایجان غربی ، مدیرعامل کیوان مرغ پرطلای مهاباد و عضو هیات رییسه اتاق ارومیه بعنوان کارآفرین نمونه کشوری  کارآفرین برتر ملی سال ۱۳۸۵ و مدیر نمونه ملی سال ۱۳۸۷ ، دوست دار کارگر در سال ۱۳۸۴ و مرغدار نمونه کشور در سالهای ۸۷– ۸۳-۸۰- ۱۳۷۸ و…در برنامه حرف حساب بصورت زنده از شبکه یک سراسری شرکت کرد و در یک گفتگوی صمیمی به سوالات خبرنگار برنامه پاسخ گفت.

جناب سواری بفرمایید از کی و کجا شروع کردید؟

صفحات

پیشخوان

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13