حقوق کارگران نیازمند طرح همسان‌سازی

1395/09/03

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، علی راستگودر همایش بزرگ کارگران استان فارس، با اشاره به عدم ثبات شغلی کارگران اظهار داشت: جامعه کارگری همواره پشتیبان نظام اسلامی بوده اما در حال حاضر عملکرد دولت و مجلس سبب مشکلات بیشتری برای کارگران شده است. 

وی با بیان اینکه باید با عزم همگانی مشکلات حوزه کارگری را برطرف کرد، گفت: 48 درصد از جامعه ما را کارگران تشکیل می‌دهند و این قشر نقش مهمی در توسعه جامعه دارند اما در حال حاضر از صبر و شکیبایی این قشر سوءاستفاده می‌شود. 

کار و کارگر در کلام رهبر معظم انقلاب اسلامی

1395/06/02

من به کارگران سفارش می کنم در هر بخشی و هر جايی مشغول هستند، اين روزها را روز کار بدانند، اين دوران را دوران کار جدی تلقی کنند و کار را هم عبادت بدانند. اين کاری که شما برای توسعه و پيشرفت کشور می کنيد يک عبادت قطعی است. به مسئولان هم سفارش می کنم که پاس طبقات کارگر و محروم و مستضعف و اين مردم مومن را بدارند. کارگران قدر خود را بشناسند و بفهمند که وجود آن ها چه قدر در سرنوشت يک ملت موثر است.

پیشخوان

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

کتابخانه

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر