اختراع دستگاه صنعتی پنبه زنی

1395/09/17

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، به همت سازمان علمی و پژوهشی سپاه حضرت جواد الائمه(ع) صبح امروز مراسم مذکور با حضور مدیران ارشد استانی و سردار فرماندهی محترم سپاه حضرت جوادالائمه (ع) برگزار شد.

این دستگاه قابلیت جمع آوری پنبه حتی در مساحت های زیر یک هکتار را دارد.

مهندس رحمتی مخترع این دستگاه ایده خود را با هدف رفع مشکل اصلی پنبه کاران که همان هزینه های جمع آوری محصول است تشریح و تبین کرد .

تهیه مستند شهید شاخص خراسان شمالی

1395/09/03

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، ایزانلو مدیر سایت سازمان بسیج کارگری خراسان شمالی  آذر ماه سال   1395 محصول نهایی ساخت مستند سردار شهید حاج محمد کلاته که به همت سازمان بسیج کارگری کشور و خراسان شمالی صورت گرفته است را ارائه داد.

این مستند که در قالب یک فیلم 25 دقیقه ای از زندگی و فعالیت های انقلابی این سردار شهید است.

 

منبع خبر/ بسیج کارگری خراسان شمالی

ایجاد روحیه بسیجی در خارج مرزهای کشور

1395/09/01

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور،  اعضاء ستاد بسیج کارگری خراسان شمالی  با حضرت آیت الله مهمان نواز نماینده خبرگان رهبری در این استان دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار حضرت آیت الله مهمان نواز با اشاره به برخورد قاطع پیامبر(ص) با کسانی که در جنگ تبوک شرکت نکردند به لزوم عمومی بودن موضوع مجاهدت و وظیفه بسیج و بسیجی پرداختند.

قبل از وی سرهنگ پاسدار محمد رضا شجاع معاون اجرائی سپاه حضرت جوادالائمه (ع) ضمن بیان مطالبی به ظرفیت ایجاد شده حاصل از روحیه بسیجی در خارج مرزهای کشوری پرداختند.

 

منبع خبر/ بسیج کارگری خراسان شمالی

دستگاه ذوب قطره ای ESR شرکت مجتمع صنعتی اسفراین به مرحله ی اول تست رسید.

1395/06/16

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، مرحله اول تست گرم دستگاه ذوب قطره ای ESR :Electro Slag Remeltion طرح و توسعه شرکت مجتمع صنعتی اسفراین با حضور کارشناسان کنسرسیوم مجری طرح و با تولید سه شمش اولیه باوزن حدود 10 تن انجام شد.

 در این واحد، سالانه حدود 6.000 تن انواع مقاطع ESR شده در گروه فولادهای پرآلیاژ با کیفیت بالا جهت مصرف در صنایع نفت ، گازوپتروشیمی ، صنایع نیروگاهی ، صنایع فولاد ، صنایع ماشین سازی ،خودرو و همچنین صادرات تولید می شود.

اقتصاد مقاومتی ارزشمندترین روش و منش در دوره کنونی

1395/06/03

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، حجت الاسلام کمالی استادیار و عضو شورای قشر بسیج کارگری استان خراسان شمالی گفت: در خصوص صفات متقین ، اینکه اقتصاد مقاومتی ارزشمندترین روش و منش در دوره کنونی است و اینکه از دست درازی به مال مردم دوری کردن و قناعت به آنچه داریم اشاره کردند .

 همه ارزش ها و کمالات فضائل :  1- دانش در دین 2- صبوری در گرفتاری ها 3- اندازه گیری کردن زندگی                   

دیدار با خانواده شهدا

1394/06/28

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگری کشور، مسئول بسیج کارگری استان خراسان شمالی با خانواده شهدا دیدار کرد.

سرهنگ کریم زاده، مسئول بسیج کارگری استان به همراه مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از همکاران اداره کل کار وبنیاد شهید استان  به مناسبت هفته تعاون به دیدار خانواده شهدا رفتند.

کریم زاده با حضور در منزل شهیدان نارمنجی و هنری، با ذکر فاتحه، عرض ادب و احترام خود را به مقام شامخ شهیدان بزرگوار ابراز داشته و تکریم این بزرگواران و خانواده هایشان را از وظایف خود دانست.

پیشخوان

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

کتابخانه

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر