در راستای طرح ایران یار، دانش آموزان شهرستان تبریز از شرکت شیر پگاه استان آذربایجان شرقی بازدید نمودند

1397/10/13

به گزارش خبرنگار فرهنگی بسیج کارگری سپاه عاشورا، مراسم افتتاحیه حضور دانش آموزان در واحدهای تولیدی و صنعتی استان با همراهی جمعی از مدیران ادارات و کارخانجات استان در شرکت شیر پگاه استان آذربایجان شرقی برگزار گردید.

در راستای طرح ایران یار، دانش آموزان شهرستان تبریز از شرکت شیر پگاه استان آذربایجان شرقی بازدید نمودند.

مسئولان در راستای حمایت از کالای ایرانی و جلوگیری از قاچاق اهتمام داشته باشند

1397/10/09

به گزارش خبرگزاری بسیج کارگری سپاه شهداء استان آذربایجان غربی، بهمن عبدی قائم مقام کارخانه قند ارومیه در راستای «طرح ایران یار" بسیج کارگری پیش از ظهر امروز در مدرسه مرضیه ارومیه حضور یافته و با دانش آموزان در حمایت از کالای ایرانی و چگونگی تولیدات این کارخانه به گفتگو پرداختند.

بهمن عبدی گفت: امروز باید به تولید ملی بها داده شده و در کنترل کالای قاچاق اهتمام داشته باشیم، اصل اول انقلاب برای حفظ داشته ها و توانمندی ها در راستای آبادانی کشور بوده است.

بازدید دانش آموزان از کارخانه پگاه ارومیه

1397/10/09

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، جمعی از دانش آموزان دبیرستانی ارومیه در قالب طرح «ایران یار» که با هدف حمایت از کالای ایرانی برگزار می شود، با حضور در کارخانه تولیدی پگاه از فعالیت های این واحد بازدید کردند.

دانش آموزان استان قم از کارخانجات این استان بازدید کردند+فیلم

1397/09/17

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، با اجرای طرح "ایران یار" دانش آموزان استان قم از کارخانجات و مراکز کار و تولید بازدید کردند. طرح طرح "ایران یار" به همت سازمان بسیج کارگری و با مشارکت سازمان بسیج دانش آموزی و سازمان بسیج فرهنگیان اجرا می شود.

450 هزار دانش آموز از سراسر کشور در طرح "ایران یار" برای حمایت از کار و تولید کشور، شرکت و با کالای ایرانی و ظرفیت های تولید آشنا می شوند.

با اجرای طرح "ایران یار" اولین تیم دانش آموزان استان قم از کارخانه بافندگی و ریسندگی ایران مرینوس بازدید کردند.

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13