یادواره شهدای نیروگاه «شهید سلیمی» نکا برگزار شد

1397/07/07

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور, سی و یکمین یادواره شهدای نیروگاه «شهید سلیمی» نکا برگزار شد، در این مراسم که جمع کثیری از پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت، خانواده ­های معظم شهدا، ایثارگران، مسئول سازمان بسیج کارگری کشور، مسئولین استانی و شهرستانی و نیز نمایندگانی از صنعت آب و برق کشور حضور داشتند،

علی حسین رعیتی فرد,مسئول سازمان بسیج کارگری کشور طی سخنانی به تبیین ویژگی­های دوران دفاع مقدس و الزامات و ضرورت­­ های مقابله با جنگ اقتصادی دشمن برای حفظ نظام و دستاوردهای انقلاب اسلامی پرداخت.

در شرایط تحریم، کارگران و تولیدکنندگان در خط مقدم هستند

1399/08/03

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، دکتر رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور با اشاره به چهلمین سالگرد دفاع مقدس و در نظر گرفتن 25 مهر تا یکم آبان ماه به عنوان هفته گرامیداشت نقش جامعه کارگری و کارفرمایی در دوران دفاع مقدس گفت: ما در دوران دفاع مقدس 14 هزار شهید کارگر داشته ایم و کارگران در دوران دفاع مقدس، هم در جبهه ها حضور داشتند و هم در تولید پایدار نقش آفرین بودند و به فرموده مقام معظم رهبری در دو جبهه مجاهدت می کردند.

بازدید مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور از کارخانه برفاب

1399/07/13
بازدید مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور از کارخانه برفاب استان چهار محال و بختیاری

شیفت ایثار در داروسازی زهراوی برگزار گردید

1399/07/01

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، رزمایش شیفت ایثار همزمان با حضور دکتر رعیتی فرد رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در شرکت داروسازی زهراوی برگزار گردید.

رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در این رزمایش گفت: با اجرای «شیفت ایثار» کارگران اثبات می كنندكه با وجود همه سختی ها در مقابل دشمنان اقتصادی كه با شیوه های مختلف به كشور آسیب وارد می كنند، خواهند ایستاد.

استفاده ازظرفیت های مردمی و بسیج برای حل مشکلات همواره موفقیت آمیز بوده

1399/07/01

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، دکتر رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در بازدید از شرکت کاشی تبریزگفت: در دوران دفاع مقدس با ۵۰ کشور درگیر بودیم که قصد داشتند انقلاب را در نطفه خفه کنند اما از زمانی که ظرفیت‌های مردمی و بسیج را به کار گرفتیم، موفقیت‌های ما در جنگ افزایش یافت.

رعیتی فرد با اشاره به مشکلات کنونی کشور در حوزه اقتصادی، گفت: دشمن پس از ناکامی در جنگ سخت به ایجاد مشکل در زمینه تولید و تعطیلی کارخانه‌ها روی آورده است.

کارگران دیروز در جبهه و امروز در کارخانجات می‌جنگند

1399/06/30

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، صبح امروز اولین جلسه ستاد ملی بزرگداشت و تبیین نقش جامعه کارگری و کارفرمایی در دفاع مقدس و 40 ساله انقلاب اسلامی با حضور جمعی از مدیران عامل کارخانجات کشور، نمایندگان تشکل‌های کارگری و کارفرمایی، سردار احمد حق‌طلب رئیس بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس، علی‌حسین رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور ومسئولان بسیج  کارگران و کارخانجات در محل سالن شهید سلیمانی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات و برگزار شد.

تثبیت اشتغال بیش از یکصد هزار کارگر در سه ماهه اول سال جهش تولید

1399/06/16

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، دکتر علی حسین رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور گفت: در سه ماهه اول سال 1399 که به فرموده مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای مد ظله العالی سال جهش تولید نام گذاری شد، با پایش بیش از 260 واحد تولیدی و کارخانه در سراسر کشور که توسط سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور انجام پذیرفت، مشکلات 150 واحد تولیدی مرتفع و به روند عادی کار خود بازگشتند.

رزمایش کمک مؤمنانه با شیفت ایثار/ ۲۵۰۰ بسته حمایتی بین کارگران بخش کهریزک توزیع شد

1399/05/14

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، رزمایش سراسری کمک مؤمنانه جامعه کارگری و کارفرمایی همزمان با سراسر کشور با حضور علی حسین رعیتی فرد مسؤول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، سرهنگ آرزومندی فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) امین بابایی بخشدار کهریزک و حجت الاسلام استیری امام جمعه باقرشهر در مجموعه سایپا پرس شهرستان ری برگزار شد.  

کمک مومنانه جامعه کارگری و کارفرمایی/ توزیع بیش از 100 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان

1399/05/13

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، صبح امروز 14/05/99 همزمان در سراسر کشور و در دهه ولایت بیش از 100 هزار بسته کمک مؤمنانه در قالب شیفت ایثار کارگران و دست یاریگر کارفرمایان بین کارگران آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا و نیازمندان کشور توزیع می‌شود.

اجرای شیفت ایثار در کارخانه‌ها/ توزیع ۱۰۰ هزار بسته بین کارگران در رزمایش دوم کمک مومنانه

1399/05/12

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور و به نقل از فارس، علی‌ حسین رعیتی‌فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در مورد دومین مرحله رزمایش کمک مؤمنانه بین کارگران و کارخانجات گفت: تلاش بر این است در 14 مردادماه در قالب دست یاری‌گری کارفرمایان و نیز اجرای شیفت ایثار کارگران 100 هزار بسته کمک مؤمنانه با همکاری مدیران کارخانه‌ها و کارگران شامل لوازم التحریر و سبد معیشتی برای کارگران در 30 استان کشور توزیع می‌شود. 

صفحات

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر