پیام مسئول سازمان بسیج کارگری کشور در گرامیداشت روز خبرنگار

1397/05/16

علی حسین رعیتی فرد، مسئول سازمان بسیج کارگری کشور در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت و اظهار کرد: 17مرداد روز شهادت مظلومانه خبرنگار فقید شهید صارمی که به روز خبرنگار موسوم شده است را گرامی داشته و این روز را به همه ی خبرنگاران و ایثارگران عرصه سخت خبر و رسانه تبریک عرض می نمایم.

امروز که کشورمان در جنگی تمام عیار اقتصادی با استکبار جهانی است، سربازان پرتلاش رسانه ای کشور نقش پر رنگی خواهند داشت.

نشست کانون عالی شوراهای اسلامی کار برگزار شد

1397/05/01

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، صبح امروز نشست کانون عالی شوراهای اسلامی کار و اعضاء آن  با حضور مسئول سازمان بسیج کارگری کشور برگزار شد.

این نشست با هدف هم افزایی و تعامل بیشتر تشکل های کارگری و کارفرمایی برای تقویت روحیه ی تعاون و همکاری برگزار گردید.

حضور مسئول سازمان بسیج کارگری کشور در جمع هیئت مدیره کانون عالی انجمن های صنفی کارگران کشور

1397/04/22
مسئول سازمان بسیج کارگری کشور با حضور در جمع هیئت مدیره کانون عالی انجمن صنفی کارگران شنونده مشکلات و نارسایی های این قشر شد. رعیتی فرد ، مسئول سازمان بسیج کارگری کشور در این دیدار به همگرایی و هم افزایی بیشتر نقش آفرینان عرصه کار و تولید به ویژه تشکل های کارگری و کارفرمایی تأکید نمودند.ایشان بسیج کارگری را متعلق به همه تشکل های وفادار به نظام دانسته و اظهار داشتند این سازمان آمادگی کامل دارد تا پیشگام حرکت به سوی اقتصاد مقاومتی ودر کنار این تشکل باشد.

مسئولان با رفع موانع تولید، مانع رخنه دشمن به میان کارگران باشند

1397/04/13

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، علی حسین رعیتی‌فرد عصر امروز در جلسه اندیشه‌ورز بسیج کارگری استان تهران که در محل کارخانه تولید چراغ مدرن شهریار برگزار شد، با بیان اینکه نظام سلطه رشد و توسعه جمهوری اسلامی را بر نمی‌تابد اظهار داشت: امروز در وضعیتی قرار داریم که دشمن به دنبال ایجاد خلل در مسیر اقتصاد و همچنین به نوعی ایجاد جنگ در حوزه اقتصاد است.وی بیان کرد: نگاه بسیجی‌وار و حرکت به صورت مدیریت جهادی زمینه را برای رشد و توسعه بیش از پیش کشور فراهم می‌کند، همچنان که هم در دوران دفاع مقدس و هم امروز در صحنه جنگ سوریه وجود تفکر بسیجی و شهادت‌طلبانه سبب شد که نظام س

مسئولان با رفع موانع تولید، مانع رخنه دشمن به میان کارگران باشند

1397/04/13
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، علی حسین رعیتی‌فرد عصر امروز در جلسه اندیشه‌ورز بسیج کارگری استان تهران که در محل کارخانه تولید چراغ مدرن شهریار برگزار شد، با بیان اینکه نظام سلطه رشد و توسعه جمهوری اسلامی را بر نمی‌تابد اظهار داشت: امروز در وضعیتی قرار داریم که دشمن به دنبال ایجاد خلل در مسیر اقتصاد و همچنین به نوعی ایجاد جنگ در حوزه اقتصاد است.

نشست هیئت رییسه فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی برگزار شد

1397/04/12

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور،اولین نشست هیئت رییسه فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی در سال 97 با حضور مسئول سازمان بسیج کارگری کشور برگزار گردید. در این نشست طرفین با توجه به شرایط موجود در کشور و دغدغه های جامعه کارگری بر هم افزایی بیشتر تشکلها و ارکان مربوط کارگری تاکید کردند.

بسیج کارگری آماده هرگونه همکاری با وزارتخانه برای پیشبرد اهداف نظام در زمینه کار و تولید می باشد

1397/02/26

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، عصر دیروز در جلسه ای که در وزارت کار تشکیل شد،مسئول جدید سازمان بسیج کارگری کشور با وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی  دیدار کردند.

در این جلسه صمیمی مسئول سازمان بسیج کارگری کشور،آمادگی کامل این سازمان را برای تعامل و همکاری با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و حل مشکلات کارگری و کارفرمایی اعلام کردند.

بسیج کارگری آماده هرگونه همکاری با وزارتخانه برای پیشبرد اهداف نظام در زمینه کار و تولید می باشد

1397/02/26

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، عصر دیروز در جلسه ای که در وزارت کار تشکیل شد،مسئول جدید سازمان بسیج کارگری کشور با وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی دیدار کردند. در این جلسه صمیمی مسئول سازمان بسیج کارگری کشور،آمادگی کامل این سازمان را برای تعامل و همکاری با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و حل مشکلات کارگری و کارفرمایی اعلام کردند. رعیتی فرد گفت: بسیج کارگری به عنوان دستگاه یاری رسان در کنار این وزارتخانه برای کمک به اجرای سیاست های حوزه کار و کارگری است و آمادگی کامل برای حمایت از تشکل های کارگری را دارد.

مسؤل جدید سازمان بسیج کارگری کشور منصوب شد

1397/02/18
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور،پیش از ظهر امروز (دوشنبه 17 اردیبهشت ماه) مراسم تکریم و معارفه مسئول سازمان بسیج کارگری کشور در سالن همایش شهید رشادی سپاه حضرت محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ برگزار شد.در این مراسم از تلاش ها و زحمت های محمد ابراهیم کریمی مسئول سابق سازمان بسیج کارگری کشور تقدیر و علی حسین رعیتی فرد با حکم سردار غیب پرور به عنوان مسئول جدید این سازمان منصوب شد.بر اساس این گزارش، علی حسین رعیتی فرد پیش از این فرماندار جهرم و مدیریت مرکز اجرایی قرارگاه جهاد اقتصادی سازمان بسیج سازندگی را عهده دار بوده است.

صفحات

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

کتابخانه

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر