افتتاح سامانه خنک کاری توربین‌های گازی نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان

1396/06/14

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور, سامانه خنک کاری توربین های گازی نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان افتتاح شد.

در این افتتاحیه که با حضور نماینده شهرستان شیروان در مجلس،امام جمعه،معاون پشتیبانی شرکت برق ایران،فرماندار،مدیر عامل شرکت تابا به عنوان مجری طرح و مسئول سازمان بسیج کارگری استان همراه بود سامانه خنک کاری توربین های گازی نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان افتتاح شد.

زنگ خطر بیکاری در ۱۰ گروه شغلی/ بیکاری به مشاغل عالی هم رسید!

1395/02/19

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور،تحلیل گزارش جدید وزارت کار درباره اوضاع بیکاری در بازار کار ایران نشان می دهد دستکم نیمی از بیکاران فعلی کشور که طبق آخرین اعلام بیش از ۲ میلیون و ۷۲۹ هزار نفر هستند، یک دوره اشتغال را تجربه کرده اند ولی حالا به عنوان بیکار شناخته می شوند.

به بیان دیگر، برخی مشاغل به دلیل تعطیلی واحدهای تولیدی، افت تولید، واردات کالاهای مشابه و از دست رفتن بازار، تصمیم سرمایه گذار به تعدیل نیرو و یا تغییر شرایط کاری، همچنین تصمیم خود نیروی کار به ترک شغل و مانند آن باعث می شود تا برخی افراد پس از یک دوره اشتغال دوباره بیکاری را تجربه کنند.

بعضی اوقات، ساختن کارخانه از مسجد واجب تر است/ بیکاری،بیماری است/ کار کردن صرفاً برای تأمین بُعد مالی نیست

1394/01/30

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، دکتر حسن رحیم‌پور ازغدی در نشست همدلی و همزبانی با رویکرد حمایت از تولید ملی و کار کارگر ایرانی در جمع بسیجیان کارگر و مدیران کارخانجات به بیان مطالبی پیرامون اهمیت کار و کارگر پرداخت. گزیده ای از این مطالب در ادامه بیان می‌شود.

کار، هم ارزش مادی و هم معنوی دارد

تمام جوامع امروزی، چه با نگاه دنیایی و چه اخروی، باید برای کار، قداست قائل شده و آن را دارای ارزش بدانند.

سی رهنمود امام خامنه‌ای در مذاکرات هسته‌ای

1394/01/26

به گزارش بسیج کارگری استان فارس، بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از مداحان در بیستم فرودین ماه سال جاری را می‌توان منشوری از رهنمودهای معظم‌له در برهه‌ی کنونی مذاکرات هسته‌ای برشمرد. نظر به جامع بودن این بیانات، اندیشکده برهان تصمیم به محوریابی این رهنمودها گرفته است که پس از محوریابی در چهار دسته‌ی کلی الف- وضعیت بیانیه سوئیس، ب- اصول و مبانی کلی در مذاکرات هسته‌ای، ج- توصیه‌هایی به مذاکره‌کنندگان و مردم و د- خطوط قرمز مذاکرات آتی؛ قابل‌طبقه‌بندی است.

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13