تلاش کارگران در شرایط تحریم و کرونا ستودنی است

1399/10/21

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، سردار رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در بازدید از استان هرمزگان ضمن دیدار با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در رزمایش مواسات و همدلی بسیج کارگران و کارخانجات استان شرکت و دفتر بسیج کارگران و کارخانجات هرمزگان را نیز افتتاح نمود.

سردار رعیتی فرد رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در دیدار با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان گفت: در شرایط تحریم و کرونا، کارگران در خط مقدم تولید هستند.

صد هزار بسته معیشتی و 2500 سری جهیزیه اهدایی بسیج کارگران و کارخانجات کشور در سالگرد شهید سلیمانی

1399/10/16

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، سردار رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در مراسم سالگرد سپهبد قاسم سلیمانی که به همت بسیج کارگران و کارخانجات تهران بزرگ برگزار گردید گفت: جامعه کار و تولید به همت سازمان بسیج کارگران و کارخانجات در استان ها به مناسبت اولین سالگرد سپهبد شهید قاسم سلیمانی، 100 هزار بسته معیشتی و 2500 سری جهیزیه به نیازمندان اهدا کردند.

در چهارچوب مکتب مقاومت عمل کنیم، موفقیت های بزرگی بدست می آید

1399/10/16

به گزارش خبرنگارسازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم اهدای «کمک های مومنانه» جامعه کارگری و کارفرمایی در قالب بسته های معیشتی و جهیزه که صبح امروز در مجتمع پژوهشی امام رضا(ع) نیروی هوافضای سپاه برگزار  شد، با تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا (س) و ‌سالگرد شهید سلیمانی و درگذشت آیت الله مصباح یزدی، اظهار داشت: این شهادت ها شما رهروان راه امام خمینی و امام خامنه‌ای را بر این داشته تا با برگزاری چنین مراسم هایی تجدید بیعت کنید.

شهید سلیمانی سرباز ولایت بود

1399/10/15

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، مراسم گرامیداشت اولین سالگرد شهادت سپهبد قاسم سلیمانی در شرکت ایساکو با حضور سردار رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در شرکت ایساکو برگزار شد.

سردار رعیتی فرد ضمن تسلیت سوگواری ایام فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه (س) که  مققارن گشته با اولین سالگرد شهید سلیمانی، حاج قاسم را یار امام و رهبری و رزمنده دوران جنگ و سرباز ولایت خواند.

تقدیر و تشکر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تلاش های سردار رعیتی فرد در بسیج

1399/09/10

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعطای تقدیر نامه ای از تلاش های صادقانه و سخت کوشانه سردار رعیتی فرد رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در راستای کمک به جهش تولید و حمایت از کارگران و کارفرمایان در بسیج و سپاه ، تقدیر و تشکر کرد.

رونمایی از کتب شهدای شاخص کارگری کشور

1399/09/05

به گزارش روابط عمومی سازمان سیج کارگران و کارخانجات کشور، همزمان با هفته بسیج، سردار رعیتی فرد رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور به همراه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به صورت ویدئو کنفرانس با مسئولین بسیج ادارات کار استان ها، مسئولان بسیج کارگران و کارخانجات استان ها و فرمانده هان پایگاه های کارگری دیدار و گفت و گو کردند.

 

محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تشکیل شورای عالی هماهنگی بسیج را در انسجام و یکپارچه سازی فعالیت ها موثر و ضروری دانست.

پیام تبریک سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج

1399/09/01

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، سردار رعیتی فرد رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور طی پیامی هفته بسیج را به بسیجیان و ملت شریف ایران اسلامی تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته های رفیع آن اذان شهادت و رشادت سر داده اند.       امام خمینی (ره)

پیام تبریک سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج

1399/09/01

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، سردار رعیتی فرد رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور طی پیامی هفته بسیج را به بسیجیان و ملت شریف ایران اسلامی تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته های رفیع آن اذان شهادت و رشادت سر داده اند.       امام خمینی (ره)

بازدید سردار رعیتی فرد از شرکت زرین رویا (مای بیبی)

1399/08/29

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، در آستانه هفته بسیج و با برنامه ریزی بعمل آمده توسط حوزه مقاومت بسیج کارگران وکارخانجات طریق القدس شهرصنعتی کاوه استان مرکزی، سردار رعیتی فرد رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور از شرکت زرین رویا تولید کننده پوشک بچه مای بیبی بازدید و به بررسی علل افزایش قیمت این محصول و خلل ایجاد شده در تولید آن پرداخت.

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر