انتصاب جانشین رئیس ستادکل نیروهای مسلح و رئیس سازمان بسیج مستضعفین

1398/04/11

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، حضرت آیت الله خامنه‌ای در احکام جداگانه‌ای امیر سرتیپ محمدرضا آشتیانی را به سِمت جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و سردار سرتیپ غلامرضا سلیمانی را به سمت رئیس سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب کردند.

متن احکام فرمانده معظم کل قوا به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

امیر سرتیپ محمدرضا آشتیانی

بنا به پیشنهاد رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و نظر به تجارب و شایستگی، شما را به سِمت «جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح» منصوب می‌کنم.

سردار غیب پرور: واقعه غدیر و عاشورا، ارکان اصلی بقای انقلاب اسلامی هستند/ دشمن کمر همت را برای براندازی نظام اسلامی بسته است

1396/12/07

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، کنگره ملی 14هزار شهید جامعه کارگری در محل شرکت ساپکو ایران خودرو و با حضور جمعی از خانواده های شهدای شاخص جامعه کارگری انجام شد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین بیانیه ای صادر نمود

1396/02/31

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، متن این بیانیه به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

خداوند بزرگ را سپاس می گوییم که بار دیگر عزت و عظمت جمهوری اسلامی ایران، با حضور حماسی اقشار مختلف مردم این سرزمین در پای صندوق های رأی، در چشم جهانیان آشکار گردید و جمهوریت و مردم‌سالاری حقیقی در سایه اسلام، به نمایش گذاشته شد.

حیات و پیشرفت انقلاب اسلامی منوط به ایجاد روحیه مطالبه گری در آحاد جامعه است

1396/01/15

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور به نقل از بسیج؛ سردار غلامحسین غیب پرور در دیدار با مسئولان و کارکنان سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به زندگینامه شهدای شاخص سال 1396 کشور گفت: چقدر نسبت به این بزرگواران دستان ما در پیشگاه خداوند متعال خالی است و واقعا شهدا در درگاه الهی سعادتمند شدند.

وی با تبریک سال جدید و در راستای معرفی برنامه های بسیج در سال 1396 ادامه داد: برنامه های بسیج با برنامه های انقلاب اسلامی گره خورده است و تداوم انقلاب اسلامی به حضور دائمی نیروهای انقلاب در صحنه های گوناگون مشروط است و بسیجیان از زمان جنگ تحمیلی تا کنون این را ثابت کرده اند.

فکر نمی کردم شایستگی این را پیدا کنم که مورد خطاب مستقیم امام خامنه ای قرار بگیرم

1395/09/23

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور،  سردار غلامحسین غیب پرور رئیس جدید سازمان بسیج مستضعفین در مراسم تکریم سردار نقدی و معارفه خود اظهار داشت: هیچ وقت فکر نمی کردم که یک زمانی این شایستگی را پیدا کنم که مورد خطاب مستقیم مولایم امام خامنه ای قرار بگیرم و خدا را شاکرم و صمیمانه از امام مسلمین و فرمانده معظم کل قوا تشکر می کنم.
وی ادامه داد: خدا کند که هیچ فردی شرمنده مولایش امام خامنه ای نشود چرا که کسی که شرمنده امام و مولا و رهبری اش شود، معلوم نیست که عاقبت به خیر گردد و این خیلی سخت است. 

رهبر انقلاب، عصبانیت بداخلاقان از سردار غیب پرور را نشانه صحت مسیر این سردار عنوان کردند

1395/09/23

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، سردار شیرازی رئیس رفتر نظامی مقام معظم رهبری در مراسم تکریم سردار نقدی و معارفه سردار غیب پرور، رئیس جدید سازمان بسیج مستضعفین گفت: خدا را شاکریم که توفیق داد که در محضر عزیزان بسیجی هستیم و حامل پیام حضرت آقا.
وی ادامه داد: جلسه، جلسه تکریم سردار نقدی و خوش آمدگویی به سردار غیب پرور است و امیدواریم که شاهد نزول برکات خداوند باشیم چرا که هر تغییر و تحولی به ویژه اگر با امر ولی امر مسلمین باشد، ان شالله مبارک است.

حرکت یک بسیجی، حرکت انقلابی با بصیرت است

1395/09/23

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، سردار علی فضلی در مراسم تکریم سردار نقدی و معارفه سردار غیب پرور،رئیس جدید سازمان بسیج مستضعفین ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته وحدت و ولایت پیامبراکرم(ص) و امام صادق(ع) گفت: با درود و سلام خدا به روح مطهر امام (ره) و حضرت امام خامنه ای عزیز و سلام به شهدای دفاع مقدس و شهدای راه بصیرت و شهدای بیداری اسلامی، شهدای بسیج، شهدای مدافع حرم با فرمان امام خمینی(ره) برای تشکیل بسیج و اینکه فرموند که من خود یک بسیجی هستم.
 

آنچه‌که‌احتیاج به بیان ندارد،سخن‌گفتن از زحمات شبانه‌روزی سردارنقدی است

1395/09/23

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، سرلشکرجعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم تکریم سردار نقدی و معارفه سردار غیب پرور،رئیس جدید سازمان بسیج مستضعفین، ضمن گرامیداشت یاد شهدای دفاع مقدس و همه شهدایی که بعد از انقلاب، جان خود را فدای انقلاب اسلامی کردند، گفت: این جلسه، جلسه تکریم برادر عزیزمان سردار نقدی و معرفی برادر گرامی مان سردار غیب پرور است و انصافا آنچه که احتیاج به بیان ندارد، سخن گفتن از زحمات بی دریغ و تلاش های شبانه روزی و توفیقات زیاد سردار نقدی در طول این 7 سال است که بر هیچ کسی پوشیده نیست.

بسیج با هر دستگاهی که در مسیر انقلاب باشد تعامل می کند

1395/09/23

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، سردار غلامحسین غیب پرور رئیس جدید سازمان بسیج مستضعفین در مراسم تکریم سردار نقدی و معارفه خود اظهار داشت: هیچ وقت فکر نمی کردم که یک زمانی این شایستگی را پیدا کنم که مورد خطاب مستقیم مولایم امام خامنه ای قرار بگیرم و خدا را شاکرم و صمیمانه از امام مسلمین و فرمانده معظم کل قوا تشکر می کنم.

سردار غیب‌پرور؛ از مسئولیت‌های آموزشی در سپاه تا نگاه فراجغرافیایی به بسیج

1395/09/20

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، عصر دیروز و با حکم حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا، سردار غلامحسین غیب‌پرور به عنوان رئیس جدید سازمان بسیج مستضعفین، جایگزین سردار محمدرضا نقدی شد.

صفحات

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13