آمریکا در هر توطئه‌ای به "سد سپاه" برخورد کرده است

1396/04/19

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، سردار محمدرضا نقدی پیرامون تخریب سپاه پاسداران از طرف برخی افراد در داخل و خارج اظهار داشت: آمریکا از هر راهی که به‌دنبال شکست ملت ایران بوده سپاه در مقابل آن ایستاده است.

هرچه زمان بگذرد ثمرات بیشتری از اقدامات بی‌بدیل آن فرمانده عزیز نمایان خواهد شد

1395/09/23

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، سردار سرتیپ پاسدار علی فضلی جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پیامی از تلاش های خالصانه و مجاهدت های کم نظیر در بیش از هفت سال فعالیت بی وقفه سردار محمدرضا نقدی در سازمان بسیج تشکر کرد که متن این پیام را در زیر می خوانید:

لطف سردار نقدی را هیچگاه فراموش نمی کنم/ حمایت های او باعث شد ورزش را به صورت حرفه ای دنبال کنم

1395/09/23

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، امیر مهدی زاده قهرمان کاراته با اشاره به عملکرد سردار نقدی رییس سابق سازمان بسیج مستضعفین در حوزه ورزشی کشور اظهار داشت: باشگاه مقاومت باشگاه قدرتمندی است که همیشه در رده های پایه سرمایه گذاری کرده و اکثر ملی پوشان ما در هر رشته ای در باشگاه مقاومت پرورش یافته اند.

وی افزود: از سال 85 عضو باشگاه مقاومت شدم و در همین باشگاه رشد یافتم و به خاطر همه مدال هایی که تا به امروز کسب کردم مدیون باشگاه مقاومت هستم. سازمان بسیج به من کمک کرد به تمرینات ورزشی ام ادامه دهم و جزء خدمت سربازی ام حساب شد و توانستم خود را به تیم ملی برسانم.

آنچه‌که‌احتیاج به بیان ندارد،سخن‌گفتن از زحمات شبانه‌روزی سردارنقدی است

1395/09/23

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، سرلشکرجعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم تکریم سردار نقدی و معارفه سردار غیب پرور،رئیس جدید سازمان بسیج مستضعفین، ضمن گرامیداشت یاد شهدای دفاع مقدس و همه شهدایی که بعد از انقلاب، جان خود را فدای انقلاب اسلامی کردند، گفت: این جلسه، جلسه تکریم برادر عزیزمان سردار نقدی و معرفی برادر گرامی مان سردار غیب پرور است و انصافا آنچه که احتیاج به بیان ندارد، سخن گفتن از زحمات بی دریغ و تلاش های شبانه روزی و توفیقات زیاد سردار نقدی در طول این 7 سال است که بر هیچ کسی پوشیده نیست.

سردار نقدی در اوقات سخت، نقش مشکل گشا در مسائل کشور را دارد

1395/09/23

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، سردار شیرازی رئیس رفتر نظامی مقام معظم رهبری در مراسم تکریم سردار نقدی و معارفه سردار غیب پرور، رئیس جدید سازمان بسیج مستضعفین گفت: خدا را شاکریم که توفیق داد که در محضر عزیزان بسیجی هستیم و حامل پیام حضرت آقا.

لحظه‌ای دست از مبارزه با کفر و نفاق و ظلم بر نخواهم داشت

1395/09/20

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، سردار محمدرضا نقدی معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران، نامه تشکری خدمت مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا ارسال کرد که متن آن به شرح زیر است:

بسم الله الرّحمن الرّّحیم

محضر نور چشم بسیجیان و امید مستضعفان امام خامنه ای عزیز ( دام ظله)

سلام علیکم

پس از حمد الهی بخاطر توفیق خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران

از لطف و عنایت و اعتماد به این سرباز کوچک ولایت برای خدمت در سنگری جدید که موضوع آن دغدغه اصلی حضرتعالی است، تشکر می‌کنم و پیش از آن، اینکه رخصت دادید بیش از 7 سال خادم و نوکر بسیجیان باشم صمیمانه سپاسگزارم.

انتصاب سردار غیب‌پرور به ریاست سازمان بسیج مستضعفین/ سردار نقدی معاون فرهنگی اجتماعی سپاه شد

1395/09/20

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، به نقل از پایگاه اطلاع‌ رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا با صدور حکمی سردار سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب‌پرور را به سمت «رئیس سازمان بسیج و جانشین فرمانده کل سپاه در امور بسیج» منصوب کردند.

 
متن حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی به شرح زیر است:
 
بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم
سردار سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب‌پرور

سردار نقدی از دغدغه رهبر انقلاب در مورد اعتیاد، بیکاری و بزهکاری سخن می گوید

1395/09/17

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، سردار محمدرضا نقدی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اعلام این خبر که چهارمین جلسه بررسی آسیب های اجتماعی چندی پیش با حضور رهبر معظم انقلاب برگزار شد، گفت: چهارمین جلسه پیگیری و بحث و گفت وگو در خصوص آسیب های اجتماعی کشور با حضور برخی از مسئولان لشکری و کشوری در محضر رهبر معظم انقلاب برگزار شد که در این جلسه پیرامون موضوع آسیب های اجتماعی بحث و گفت وگو صورت گرفت.

بسیج درصدد رفع مشکلات اقتصادی تولیدکنندگان برآمده است

1395/09/13

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در حاشیه بازدید از نمایشگاه "اقتصاد منهای نفت " با اشاره به اینکه تولید کنندگان مشکلاتی اعم از نبود سرمایه در گردش و دیرکرد تسهیلات را مطرح می کنند که دولت توجهی به آنها ندارد اظهار داشت: برپایی نمایشگاه های مختلف که برای معرفی محصولات مختلف کشوری صورت می‌گیرد زمینه ساز آشنایی مسوولان با ظرفیت عظیم در عرصه های اقتصادی بنگاه های زود بازده خرد و متوسط است.

عده‌ای بر این عقیده‌اند که نباید فسادها را بازگو کرد

1395/09/07

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، سردار محمدرضا نقدی  در اولین همایش حقوقی مبارزه با مفاسد اقتصادی و اشرافی گری با عنوان اقتصاد سیاه گفت: مفاسدی که به وجود آمده و کشف شده دشمن بر اساس آنها می خواهد بگوید کشور در مبارزه با فساد ناتوان است اما وقتی نگاه می کنیم می بینیم چیزی در بخث مبارزه کم نداریم و در هر دو جنبه پیشگیرانه و پیگیرانه در مبارزه با فساد قدرتمند هستیم.

وی افزود: خداوند در قران درباره ربا می گوید که ربا جنگ با خدا است. یعنی قران به طور جدی پیشگیری را مد نظر قرار داده است همچنین مساله تقوا یک مساله جدی به عنوان یک عنصر بازدارنده در مبارزه با فساد است.

صفحات

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13