کامل‌ترین طرح در زمینه حمایت از کالای ایرانی در اختیار بسیج است

1397/04/26

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور, سردار محمد حسین سپهر جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز (سه شنبه 26 تیرماه) در نشست هم اندیشی مدیران سازمان بسیج کارگری با اشاره به آمادگی ظرفیت عظیم بسیج برای یاری رساندن به دولت اظهار داشت: امروز کشور با مشکلات متعددی روبه‌رو است و دشمنان انقلاب هم دشمنی خود را به حد اعلا رسانده‌اند. وی افزود: حل مشکلات کشور نیازمند تعامل و هم‌افزایی وسیع نهادهای حاکمیتی است و ما باید دولت را در حل مشکلات یاری کنیم.

سود آوری 20درصدی کابل های کنترل ترمز و کلاج ایرانی برای صنعت کشور

1395/02/25

محمد مایلی عضو پایگاه شهید علی اصغر بهاری در گفتگو با خبرنگار سازمان بسیج کارگری کشور در مورد اختراع تولید کابل های کنترل ترمز و کلاج برای ماشین های داخل و خارج ، از پیگیری ثبت نهایی این اختراع خبرداد و گفت :  این اختراع کاملا بومی و ایرانیست و نمونه خارجی ندارد .

مایلی از کارگران فعال شرکت کابل کنترل سپهر با تاکید بر واردات سیم بکسل به داخل کشور بخاطر عدم بهره مندی از مواد اولیه آن در داخل کشور ،از سود آوری 20درصدی کابل های کنترل ترمز و کلاج ایرانی  برای صنعت کشور خبرداد .

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

کتابخانه

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر