کارگران و صنعتگران در خط مقدم جنگ اقتصادی هستند

1397/11/17

 

نائب رئیس هیئت‌مدیره شرکت عمران شهرک صنعتی و نماینده کارفرمایان استان یزد در یادواره شهدای کارگر یزد با تبریک چهل‌سالگی انقلاب اسلامی گفت: عدد چهل در فرهنگ دینی ما عدد مقدسی بوده و نشان از اقتدار، پختگی، ثبات و پایداری دارد و امروز علی‌رغم تمامی کارشکنی‌ها، تحریم‌ها و توطئه‌های مختلف دشمنان که نمی‌خواستند انقلاب ما به این عدد برسد باید شکر گذار درک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب بود.

شرایط صنعت در مازندران راضی کننده نیست

1396/07/17

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، عبدالله رضیان در مراسم و آیین کلنگ زنی مجتمع جدید اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مازندران با بیان اینکه صنایع و معادن مازندران در وضعیت نامناسبی به سر می برند، اظهار کرد: واحدهای تولیدی مستقر در شهرک های صنعتی کمتر از 50 درصد ظرفیت تولید دارند، شرایط معادن نیز اصلا مطلوب و راضی کننده نیست.

آغاز واگذاری زمین‌های خدماتی و صنعتی زیر هزار متر به متقاضیان در استان فارس

1395/09/30

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، مهران خاکساری گفت: متقاضیان واگذاری زمین می‌توانند به بخش امور واگذاری متقاضیان شرکت شهرک‌های صنعتی فارس مراجعه کنند.

خاکساری افزود: مساحت قطعات زمین‌های خدماتی50 مترمربع  و مساحت  قطعه‌های زمین‌های صنعتی  زیر هزار متر است که به متقاضیان واگذار می‌شود.

وی گفت: با توجه  به در خواست‌های متعدد سرمایه‌گذاران در این بخش و نیز محدودیت قطعات واگذاری ، اولویت واگذاری قطعات صنعتی متراژ پایین با افرادی است که زودتر مراجعه وتشکیل پرونده دهند.

۷۸ پروانه بهره‌برداری از صنعت در منطقه آزاد ماکو صادر شد

1395/09/28

حسین فروزان در ارومیه مساحت شهرک‌های پیش‌بینی شده منطقه آزاد ماکو را 933 هکتار خواند و اظهار داشت: از این میزان 183 هکتار فعال، 130 هکتار نیز در حال آماده‌سازی و واگذاری و 620 هکتار دیگر در دست طراحی است.

مدیرعامل منطقه آزاد تجاری و صنعتی ماکو بیان کرد: این منطقه دارای 63 واحد صنعتی فعال است که 34 واحد از آنها در محدوده شهرک‌های صنعتی مستقر هستند.

114 قرارداد سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی

1395/08/16

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس از کسب عنوان دوم استان فارس در کشور در تعداد قراردادهای منعقد شده با سرمایه‌گذاران در شهرک‌های صنعتی خبر داد و اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون 114 قرارداد سرمایه‌گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان فارس منعقد شده است.

 

آخرین وضعیت شهرک‌های صنعتی کرمانشاه بررسی شد

1394/06/28

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، جلسه شورای عالی بسیج کارگری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) در مورخه 24/06/94 به میزبانی شرکت شهرک‌های صنعتی کرمانشاه برگزار گردید.

در این جلسه پس از تلاوت قرآن کریم، مهندس قنبری، مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی کرمانشاه، ضمن عرض خیر مقدم، گزارشی در خصوص آخرین وضعیت شهرکهای صنعتی و نواحی صنعتی استان و طرح ها و برنامه های شرکت شهرکهای صنعتی برای شکوفا نمودن این شهرکها در جهت مقابله با تحریم ها و مباحث اقتصاد مقاومتی ارائه نمودند.

مدیر ستاد اقامه نماز یزد از شرکت شهرک‌های صنعتی استان بازدید کرد

1394/06/07

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد در بازدید از شرکت شهرک‌های صنعتی استان یزد یکی از مهمترین نشانه های شیعه را، اقامه نماز اول وقت عنوان کرد و اظهار امیدواری نمود که با شرایط فراهم شده بتوانیم اهل نماز اول وقت باشیم تا ان شاء الله جزء شیعیان معصومین علیهم السلام قرار گیریم.

حجت الاسلام و المسلمین حبیبیان با حضور در نماز جماعت ظهر و عصر در محل نماز خانه شرکت از فعالیت های صورت گرفته در این شرکت بازدید و از اقدامات صورت گرفته قدردانی کرد.

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13