بومی‌سازی تعمیرات گرم کوره شیشه سازی

1395/02/02

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، مجید ضیایی مدیرعامل شرکت شیشه مینا در این باره گفت: به‌طور متوسط کوره‌های ذوب هر 7 تا 8 سال باید تعمیرات اساسی شوند که روش معمول برای این کار این است که کوره خاموش می‌شود.
وی ادامه داد:‌ در این روش قسمتهایی که نیازمند تعمیر است تخریب شده و مجددا بازسازی می‌شود که این سیکل 100 تا 120 روز زمان می‌برد.
وی تصریح کرد: روش سرد علاوه بر تحمیل هزینه‌های بالا باعث می‌شود تولید نیز از دست برود و زیان مضاعفی را به دنبال داشته باشد.

پیشخوان

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

کتابخانه

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر