تولید کنندگان داخلی باید به این باور برسند که مشتریان بزرگنرین سرمایه آنها هستند

1398/11/10

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران وکارخانجات کشور، جلسه توجیهی طرح شهید برونسی با هدف فرهنگ سازی حمایت از کالای ایرانی با حضور فرماندهان حوزه های و پایگاههای کارگری استان و جمعی از مدیران و کارفرمایان واحدهای صنعتی و تولیدی برگزار گردید.

عقلمندی مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان در این جلسه گفت: یکی از ملزومات تقویت تولید ملی خرید محصولات تولیدکنندگان داخلی است و این امر با تغییر ذائقه مردم به مصرف کالای داخلی میسر می شود.

برگزاری جلسه توجیهی طرح اعتلای شهید برونسی

1398/11/01

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، جلسه توجیهی طرح حاتم(حمایت از کالای ایرانی) در فرماندهی سپاه استان ایلام و با حضور سرهنگ یوسفی معاون اجرایی سپاه استان ، سرهنگ ایوبی مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان و همچنین اعضای ستاد طرح ایران یار درخصوص فرآیند اجرای طرح اعتلای شهید برونسی در دفتر معاونت اجرایی سپاه استان برگزار گردید.

در ابتدا جلسه پس از ارائه گزارش عملکرد در حوزه های کارگری و گفت وگو و تبادل نظر بین اعضا، مواردی به تصویب رسید که همه اعضا نتعد به انجام آن شدند.

انتهای پیام/

تقویت تعصب ملی و دینی با استفاده از ظرفیت بسیج مردمی

1398/10/12

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، اولین جلسه طرح شهید برونسی با حضور تمامی اقشار بسیج سپاه کربلا در سالن جلسات فرماندهی و با حضور جانشین فرماندهی سپاه کربلا استان مازندران برگزار گردید.

در این جلسه سرهنگ حسین محمدرضایی با تاکید بر اینکه ما در جنگ اقتصادی تمام عیاری از سوی دشمن مواجه هستیم، از تمامی اقشار بسیج خواست تا دراین طرح بسیار مهم که به رونق تولید و کمک به فرهنگ سازی در خصوص استفاده از کالای ایرانی منجر می شود نقش خود را به درستی ایفا نمایند.

در ادامه سرهنگ نوری مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان مازندران به تشریح تفضیلی طرح پرداخت.

برگزاری هیأت اندیشه ورز بسیج کارگران و کارخانجات شهرستان فلاورجان

1398/10/07

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، نشست هیات اندیشه ورز بسیج کارگران و کارخانجات شهرستان فلاورجان با موضوع بررسی و اجرای طرح حاتم برگزار گردید.

جواد کاظم زاده فرمانده حوزه کارگران و کارخانجات شهرستان فلاورجان ضمن ارائه طرح اعتلای شهید برونسی گفت: با کمک و یاری فرماندهان پایگاه های حوزه و همچنین کارفرمایای عزیز در سال گذشته این طرح را باشکوه برگزار کردیم ولی امسال باید از تمامی ظرفیت های شهرستان بهره گیری کنیم و از تجربه های سال گذشته جهت اجرای بدونه نقص این برنامه استفاده لازم را نماییم.

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13