شیفت ایثار در نفت پارس برگزار شد

1397/06/21

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور،امروز به همت سازمان بسیج کارگری کشور دژهای قدکشیده میان کارگران و کارفرمایان و همچنین میان بسیج و قشر کارگر فروریخته شد.
امروز بسیج کارگری ثابت کرد که کارگران در تمام ناملایمات عمدی و سهوی در کنار هم بوده و به نفع کشور و مردم عرق ریخته و ایثارگرانه ساعات عمر خود را در طبغ اخلاص گذاشته اند.

شرکت نفت پارس بهترین شرایط تولید را دارد

1397/06/21

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور, رامین پرتوی عصر سه شنبه در نشستی که با حضور جانشین بسیج کارگری کشور به مناسبت اجرای طرح «نوبت ایثار کارگری» در این کارخانه برگزار شد، به شرایط تولید نامناسب در کارخانجات اشاره کرد و افزود: در ماه ها و روز های اخیر در حالیکه بسیاری از شرکت های اطراف ما فعالیت های روزانه شان با مشکل مواجه شده ولی شرکت نفت پارس بهترین شرایط تولید خود را می گذراند.

کارگران حرفه ای تر می شوند

1394/08/24

امضاء تفاهم نامه همکاری سازمان بسیج کارگری کشور با سازمان فنی و حرفه ای مبنی بر آموزش کارگران و ارتقاء سطح دانش فنی آنان مورد استقبال رسانه ها قرار گرفت که برای روشن شدن ابعاد مختلف این تفاهم نامه سبحان علی نژاد، جانشین سازمان بسیج کارگری کشور به سوالات مطروحه به شرح زیر پاسخ دادند:

 

- در خبرها داشتیم تفاهم نامه ای بین سازمان بسیج کارگری کشور و سازمان فنی و حرفه ای به امضا رسیده است،هدف از تهیه و امضا این تفاهم نامه را بیان فرمائید.

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13