«نه» بزرگ ملت ایران به آشوب‌گران/ حماسه 14 دی، مهر «باطل شد» بر جریان فتنه/ ملت ایران بار دیگر حماسه تاریخی آفرید

1396/10/14

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، ملت انقلابی و ولایتمدار ایران اسلامی امروز در روز تجلّی دست قدرت الهی در برابر فتنه عظیم آمریکایی ـ صهیونیستی علیه نظام مقدس اسلامی و خلق حماسه بزرگ، ماندگار و سرنوشت‌ساز به خیابان‌ها آمدند تا به آشوب‌گران و مزدوران دشمنان قسم‌خورده ایران اسلامی بفهمانند که این ملت بصیر و ولایی لحظه‌ای در حمایت از رهبر خود و نظام اسلامی درنگ نمی‌کند.

یوم‌الله 9 دی روز نفوذناپذیری و ولایت مداری ایرانیان است/ فتنه و فتنه‌گران از خطوط قرمز نظام هستند

1395/10/09

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور،تجمع بزرگداشت هفتمین سالروز یوم ­الله نهم دی صبح امروز پنجشنبه با حضور طلاب، دانشجویان و اقشار مختلف مردم در مصلای امام خمینی برگزار شد.

شرکت کنندگان در مراسم بزرگداشت یوم الله 9 دی در بیانیه‌ای ، این روز را نماد نفوذناپذیری و ولایت مداری ایرانیان دانستند و بر اتحاد و استقامت در سایه ولایت فقیه تاکید کردند.

مدیران حامی فتنه متولی بزرگداشت حماسه 9دی می شوند؟!

1394/10/06

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور به نقل از رهیاب؛ برخی‌ها رو نیستند بلکه به معنای واقعی سنگ پای قزوین تشریف دارند نام مدیر و معاون و رئیس را یدک می‌کشند نان انقلاب را می‌خوردند اما برای برنامه‌ های انقلابی مثل 9 دی زورشان می‌آید موضع گیری کنند و حتی از حضور در بزرگداشت این روز تاریخی ابا دارند.
 

وجوه اشتراک فتنه بنی صدر، فتنه تیر 78 و فتنه 88

1394/10/06

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور به نقل از "سپاس" الله کرم مشتاقی کارشناس ارشد مسائل سیاسی، انقلاب اسلامی بحران های متعدد سیاسی، نظامی و اقتصادی را پشت سر گذاشته است، بحران هائی که گاهاً رنگ و بوی فتنه به خود داشتند، از آن جهت می توان واژه فتنه را به آن اطلاق کرد که شناخت حق و باطل در اثنای فتنه برای برخی، بسیار سخت و ناممکن می شود.

تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب عامل اصلی خنثی‌سازی فتنه‌های دشمن است

1394/06/07

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور؛ سرهنگ جلیل وحیدی اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب 12 سال به طور مستمر موضوع فرهنگ و اقتصاد را مورد توجه قرار داد به طوری که عناوین سالها را با این مضامین نامگذاری می‌کردند.

پیشخوان

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

کتابخانه

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر