حفظ جایگاه معترضین محق، ضروری است

1398/03/07

به گزلرش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، سردار علی مطهری جانشین فرماندهی سپاه ثارالله کرمان در مراسم تکریم و معارفه فرمانده جدید بسیج کارگران و کارخانجات استان اذعان کرد : حضرت علی (ع ) در جایگاه مدیر و مدبر یک حکومت اسلامی حق محقین خود را شبانه بدون حتی کوچکترین چشم داشت به آنان عطا می کرد .

وی ادامه داد : در خطبه ۱۳۱ نهج البلاغه حضرت علی علیه السلام مردمان کوفه را همچون بزغاله هایی میدیدند که در مقابل غرش شیر رمیده و فراری هستند و از اینکه دین را بپدیرند و خاشعانه به آن عمل کنند ترسیده و فراری هستند .

بازدید فرمانده سپاه عاشورا ، از شرکت داروسازی شهید قاضی

1397/11/18

به گزارش خبرنگار بسیج کارگری استان آذربایجان شرقی، سردار خرّم ، فرمانده سپاه عاشورا، جهت در جریان قرار گرفتن توانمندی های دارویی کشور در چهل سالگی انقلاب از شرکت داروسازی شهید قاضی بازدید و با مدیران این مجموعه پیرامون مسائل مختلف و چالش های پیش رو به گفتگو پرداختند .

صحنه اقتصادی جمهوری اسلامی نیازمند تفکر شهید خرازی و همت است/ لزوم ورود تفکر ایثارگری به سیستم اقتصادی

1395/11/14

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور،سردار غلامرضا سلیمانی صبح امروز در دومین یادواره سرداران و 6 هزار و 400 شهید کارگر استان اصفهان اظهار کرد: این یادواره در ایام‌الله دهه فجر با همت مسؤولان و دست‌اندرکاران قشر کارگری استان اصفهان به منظور تجلیل از مقام شامخ شهیدان در این مکان مقدس برگزار شده است.

* انقلاب اسلامی در ساقط کردن رژیم پهلوی خلاصه نمی‌شود

وی با اشاره به دستاوردهای برجسته انقلاب اسلامی افزود: انقلاب اسلامی ملت بزرگ ایران دستاوردهای فراوانی داشت، ساقط کردن رژیم پهلوی که دست‌نشانده امپریالیسم غربی‌ها بود، از جمله این دستاوردهاست.

اقتصاد مقاومتی از دو سال پیش در دستور کار شرکت قرارگرفته است

1394/09/29

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگری استان یزد محمد جواد عسکری مدیر عامل و فرمانده پایگاه بسیج  شرکت سنگ آهن مرکزی طی سخنانی به وضعیت بحرانی پیش آمده برای سنگ آهنی ها اشاره کرد و اظهار داشت: قیمت جهانی سنگ آهن افت چشمگیری داشته به نحوی که قیمت آن بیش از هشتاد درصد نسبت به سال 90 کاهش یافته است. با این شرایط بحرانی که فراگیر بوده و همه سنگ آهنی ها را در بر گرفته، باز باید منابع مالی را به گونه ای مدیریت کنیم که هم ازپس هزینه های جاری برآییم و هم برای طرحهای توسعه شرکت تامین بودجه کنیم که البته کار بسیار سختی است و همت همه پرسنل مجموعه را می طلبد.

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13