" ایران یار " ابتکاری که 15 هزار دانش آموز کرمانی را به کارخانه ها فراخواند

1397/12/01

به گزارش خبرنگار بسیج کارگری ، مراسم تجلیل از دانش آموزان برتر طرح ایران یار در محل کارخانه لاستیک بارز برگزار گردید .

در ابتدای مراسم مهندس مشرفی رییس کارخانه بارز گفت : کار و اشتغال آینده جوانان در گرو حمایت از کالای ایرانی است لذا باید شبانه روزی کار کنیم اگر می خواهیم کشورمان پیشرفته باشد.

وی ادامه داد : آلمان و ژاپن بعد از جنگ جهانی با حداقل مزد وبیشترین ساعت کار به نقطه ای رسیدند که امروز دنیا دربرابر اقتصاد آنها تعظیم می نماید لذا ایران اسلامی هم همانطور که در عرصه دفاعی رشد بی نظیری دادشته ، در اقتصاد هم موفق خواهد شد .

بازدید دانش آموزان نخبه استان کرمان از کارخانه لاستیک بارز

1397/11/29

به گزارش خبرنگار بسیج کارگری استان کرمان ، در راستای اجرای طرح حمایت از کالای ایرانی " ایران یار " تعداد 400 نقر از دانش آموزان نخبه مدارس کرمان به همراه مسئول بسیج کارگری از خطوط مختلف تولید کارخانه لاستیک بارز بازدید کردند.

علی اکبر مشرفی جانشین مدیر عامل گروه صنعتی بارز ضمن خیرمقدم به دانش آموزان در خصوص اهمیت و توجه به کالای ایرانی گفت : راز پیشرفت کشور در حمایت از کالای ایرانی است و تحقق این کار نیاز به فرهنگ سازی دارد لذا طرح ایران یار بهترین ساز و کار برای فرهنگ سازی و حمایت از کالا ی ایرانی است.

با خرید ۵۰۰ هزار تومانی هر ایرانی از کالای داخلی یک روز کار برای جوانان فراهم می شود

1397/10/15

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور به نقل از راه آرمان, با توجه به اینکه «طرح ایران یار» سازمان بسیج کارگری که در راستای فرهنگ سازی شعار سال که حمایت از کار و تولید ایرانی است ، جانشین مدیر عامل گروه صنعتی بارز  در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه استان کرمان گفت : امروز دشمن با جنگ اقتصادی به دنبال تعطیلی کارخانجات می باشد تا بحران بیکاری کارگری و آسیب های اجتماعی دیگر را بر جامعه تحمیل نماید لذا مردم با خرید کالای ایرانی بزرگترین جهاد را علیه دشمن انجام می دهند.

افزایش 12 درصدی تولید به نسبت سال 94 / افتتاح لاستیک کردستان در دهه فجر

1395/08/22

علی اکبر مشرفی مدیر عامل لاستیک بارز در گفت و گو با خبرنگار سازمان بسیج کارگری کشور بیان کرد: در حال حاضر این کارخانه تولید روزانه 240 تن  لاستیک را عهده دار است و به نسبت سال قبل از 12 درصد رشد تولید بهره مند شده است.

 

وی افزود : لاستیک بارز از سال 72 آغاز به فعالیت کرده است که در تمام این سال ها حتی در اوج تحریم ها و مشکلات اقتصادی نه تنها افول سطح تولید نداشته بلکه هر ساله به نسبت سنوات قبل در زمینه تولید ملی رشد و افزایش ظرفیت داشته که این امر را مدیون برنامه ریزی های دقیق، ثبات مدیریتی، استفاده از نیروهای کارآمد و مشورت در امور جاری کارخانه با صاحب نظران می داند.

ایجاد شغل برای 900 نفر بصورت مستقیم درکارخانه لاستیک بارز دهگلان

1395/02/09

محمد رضا صفایی راد مدیر منابع انسانی کار خانه لاستیک بارز دهگلان در مراسم روز کارگر درتالار هستی دهگلان درجمع کارگران و کارفرمایان گفت: برای 900 نفر به صورت مستقیم در کارخانه لاستیک بارز دهگلان ایجاد شغل می شود.

 وی افزود: برای بقاء نیروی انسانی دو مقوله سلامت و آموزش لازم است و صنعتگران باید از فرهنگ صنعتی برخوردارباشند که دراین زمینه مشکل اساسی داریم که قطعا نیازمند آموزش است.

 صفایی راد گفت: در شهرستان دهگلان کارگران نمونه بسیاری وجود دارد امام متاسفانه  صنعتگران دربحث فرهنگ صنعتی کمک نمی کنند.

مسئول بسیج کارگری کرمان، از حلقه نمونه صالحین کارخانه لاستیک بارز بازدید کرد

1394/05/17

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، مسئول بسیج کارگری استان کرمان از حلقه نمونه صالحین کارخانه لاستیک بارز بازدید کرد.

ابتدای این جلسه آقای مذهب جعفری، سرگروه صالحین به بیان شرح اقدامات این حلقه پرداخت. وی با بیان اینکه نام این حلقه شهید آوینی است گفت: این حلقه حدود 9 سال است که فعالیت دارد و 23 نفر عضو ثابت حلقه می باشند.

آقای مذهب جعفری که نماینده پیمانکار هم می باشد، هر روز 23 نفر را دور هم جمع کرده و علاوه بر مسائل توجیهی کاری، راجع به مسائل اخلاقی، دینی و خانوادگی هم با ایشان تبادل نظر می نمایند.

صالحین، رشد فضائل و زدون رذائل را تجربه کرده است

1394/05/13

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، حسین باقری، مسئول بسیج کارگری کرمان در جمع مربیان حلقه سرگروه‌های کارخانه لاستیک بارز گفت: در حال حاضر، مهمترین اولویت بسیج کارگری، حلقه‌های صالحین است.

وی افزود: احساس تعهد و پای‌بندی به مسئولیت‌های محوله توسط کارگران، مهمترین خروجی حلقه‌های صالحین باید باشد.

باقری در ادامه عنوان کرد: هدف حلقه صالحین، ایجاد رفاقت بین کارگران یک مجموعه است که باعث پایش مستمر بسیجیان توسط یکدیگر می‌شود و از آسیب‌های جنگ نرم دشمن درامان خواهند ماند.

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13