نقش آفرینی کارگران بسیجی در تحقق جهش تولید

1399/03/21

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور ،رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در نشست تخصصی نقش کارگران بسیجی در تحقق جهش تولید در سالن جلسات ساختمان مرکزی دانشگاه مازندران در بابلسر گفت: برای فعال ماندن مراکز تولیدی و حرکت بی وقفه چرخ تولید در کشور از تمام ظرفیت بسیج کارگری بهره گیری می شود.

8 هزار کارگر بسیجی با برگزاری شیفت ایثار به مبارزه با کرونا پرداختند

1399/01/25

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، با شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور کارگران بسیجی همچون دوران دفاع مقدس وارد میدان شده و به مقابله با ویروس منحوس کرونا پرداختند.

تقدیر از برترینهای علمی قشر بسیج کارگران و کارخانجات استان مازندران

1398/11/14

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، همزمان با آغاز دهه مبارک فجر در جشنواره ایده وابتکارات تولیدگران استان مازندران که با حضور مسئولین استانی و شهرستانی و با میزبانی نیروگاه شهید سلیمی نکا برگزار گردید، از برترینهای علمی قشر بسیج کارگران و کارخانجات این استان تقدیر شد.

بیش از 90 پایگاه بسیج در کارخانجات، شرکت ها و شهرک های صنعتی فعالند

1398/11/10

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، نشست تخصصی فرماندهان حوزه های بسیج کارگران و کارخانجات استان مازندران در شهر ساریبرگزار گردید.

شهرام نوری مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان مازندران در جمع فرماندهان و مربیان حوزه های بسیج کارگری استان در شرکت آنتی بیوتیک سازی ایران در شهر ساری خواستار تعامل وهمکاری بیشتر مسئولین عرصه اقتصاد استان واستفاده از ظرفیت بسیج قشر کارگری برای حل مشکلات ورفع  موانع تولید در مازندران شد.

رونق تولید تنها راه حل معضل بیکاری در کشور است

1398/10/24

به گزارش خبرنگار سازمام بسیج کارگران و کارخانجات کشور، اولین نشست مشترک بسیج کارمندی و بسیج کارگران و کارخانجات استان مازندران با محوریت طرح شهید برونسی در شهرستان بابلسر،مجتمع فرهنگی بانک ملی با حضور مدیران استانی این دو قشر و فرماندهان حوزه های بسیج کارمندی و کارگری برگزار شد.

شهرام نوری مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان مازندران رونق تولید را تنها راه حل معضل بیکاری در کشور دانست.

شهرام نوری در توجیه طرح شهید برونسی این طرح را طرحی جامع برای رونق تولید بیان نمود و افزود: در این طرح به هر سه گروه تولید کننده، توزیع کننده و مصرف کننده توجه جدی شده است.

تقویت تعصب ملی و دینی با استفاده از ظرفیت بسیج مردمی

1398/10/12

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، اولین جلسه طرح شهید برونسی با حضور تمامی اقشار بسیج سپاه کربلا در سالن جلسات فرماندهی و با حضور جانشین فرماندهی سپاه کربلا استان مازندران برگزار گردید.

در این جلسه سرهنگ حسین محمدرضایی با تاکید بر اینکه ما در جنگ اقتصادی تمام عیاری از سوی دشمن مواجه هستیم، از تمامی اقشار بسیج خواست تا دراین طرح بسیار مهم که به رونق تولید و کمک به فرهنگ سازی در خصوص استفاده از کالای ایرانی منجر می شود نقش خود را به درستی ایفا نمایند.

در ادامه سرهنگ نوری مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان مازندران به تشریح تفضیلی طرح پرداخت.

تفکر بسیجی راهگشای حل مسائل و مشکلات جامعه

1398/10/12

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، سرهنگ نوری مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان مازندران از پایگاه بسیج شرکت صنایع چوب و کاغذ استان بازدید و با مدیران و مسئولان دیدار و گفت وگو کرد.

سرهنگ نوری در دیدار فرمانده و اعضاء شورای پایگاه بسیج شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران به سخنان و درد دلهای آنان گوش داده و به بررسی وضعیت بسیج در این مجموعه پرداخت.

مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان مازندران گفت: بسیج نیروی توانمند نظام در تمامی عرصه ها می باشد و بایستی همه مسئولین از این توان به نفع نظام وانقلاب استفاده نمایند.

ذخیره سازی 60 هزار تن مرکبات برای شب عید

1395/09/13

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، محمد رضا شعبانی مدیر عامل اتحادیه باغداران مازندران در خصوص ذخیره سازی پرتقال گفت: دولت ذخیره‌سازی 60 هزار تن پرتقال به قیمت کیلویی 2 هزار و 500 تومان برای شب عید در دستور کار دارد.
وی در ادامه افزود: 75 درصدپرتقال مورد نیاز شب عید از مازندران و مابقی از استان های جنوبی تامین خواهد شد.
شعبانی با بیان اینکه به دستور رئیس سازمان برنامه و بودجه 100 میلیارد تومان مشوق صادراتی برای محصولات کیوی و نارنگی در نظر گرفته شده است، عنوان کرد: با توجه به فراوانی تولید و مازاد این محصولات این امر عرضه و تقاضا در بازار داخل  را متعادل می کند.

اعطای بسته تسهیلات رونق تولید به ۶۱۰ واحد در مازندران

1395/08/10

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، حسن خیریان ظهر یکشنبه در جلسه شورای معاونین استانداری مازندران گفت: مازندران با پرداخت تسهیلات ۲۴۰ میلیارد تومانی به ۶۱۰ واحد تولیدی در ارائه تسهیلات بسته رونق تولید همچنان در کشور پیشتاز است.

 

وی گفت: در حوزه کشاورزی ۴۵۲ طرح تولیدی ۱۰۰ میلیارد تومان و در حوزه صنعت ۱۵۷ واحد تولیدی ۱۴۰ میلیارد تومان تسهیلات دریافت کرده اند.

 

معاون استاندار مازندران تصریح کرد: در حال حاضر استان مازندران با پرداخت تسهیلات به ۶۱۰ واحد تولیدی گیلان با ۴۶۶ واحد تولیدی و هرمزگان با ۴۲۰ واحد تولیدی رتبه های اول تا سوم را در کشور دارند.

 

کارگاه توانمندسازی فرماندهان پایگاه های بسیج کارگری کشور-مازندران 94

1394/08/16
کارگاه توانمندسازی فرماندهان پایگاه های بسیج کارگری استان های مازندران، گلستان و گیلان در تاریخ 13 و 14 آبان ماه در مرکز امامت سپاه کربلا استان مازندران در شهرستان ساری برگزار شد.

صفحات

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13