دیدار رییس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور با دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام

1399/04/28

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، دکتر محسن رضایی در دیدار با مسئول بسیج کارگران و کارخانجات کشور گفت: از تلاش های شما قدردانی می کنم که در قشر زحمتکش و فداکار کارگر، فعالیت های بسیج را پیگیری می کنید. در هر جایی که بسیج حضور پیدا می کند، مردم، ارتباط بیشتری را با نظام احساس می کنند و بسیج را نماینده رهبر معظم انقلاب و نظام اسلامی می دانند. این احساس با ارزش است. قدر جایگاه خودتان را بدانید و در همین تراز با مردم تعامل داشته باشید.

فضای کارخانجات، صنایع و کشاورزی باید متحول شود

1394/02/10

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج کارگری کشور،دبیر تشخیص مصلحت نظام در یادواره شهدای کارگر آذربایجان شرقی، حضور کارگران در دوران دفاع مقدس و ۱۴هزار شهید کارگر را نشان از آن دانست که این قشر از جامعه نه تنها دست از کار در دوران جنگ نکشیدند بلکه در کنار آن دفاع نیز کردند.

محسن رضایی تعهد و تعلق به وطن و قرآن را از ویژگی کارگران در دوران دفاع مقدس خواند و اظهار کرد: این افتخار بزرگی برای کارگران ایرانی است که نه تنها با ابزار کار محصول تولید می کنند بلکه به فکر تولید هویت ایرانی هستند.

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13