دیذار فرمانده سپاه فجر فارس با مدیران و صنعتگران عرصه کار و تولید

1397/02/08
به مناسبت روز بسیج کارگری فرمانده سپاه فجر فارس با مدیران و صنعتگران عرصه کار و تولید دیدار کردند و مشکلاتشان را جویا شدند.مدیران صنعت و تولید استان فارس،گزارشی از اقدامات گذشته و برنامه ها و موانع پیش رو را ارائه دادند.سردار غیاثی،فرمانده سپاه فجر فارس در این جلسه گفت: راه حل اقتصاد مقاومتی را تنها راه حل برون رفت از مشکلات کنونی کشور دانستند.وی گفت: امروز تعطیلی کارخانجات و بیکاری کارگران نتیجه عدم رعایت اقتصاد مقاومتی در عرصه عمل است،اگر عمل کرده بودیم امروز کمتر دچار مشکل شده بودیم.

کارگاه هم اندیشی مدیران صنعت و تولید استان آذربایجان شرقی برگزار گردید.

1394/10/20

به گزارش خبرنگار بسیج کارگری سپاه عاشورا، کارگاه هم اندیشی مدیران صنعت و تولید استان آذربایجان شرقی توسط سازمان بسیج کارگری سپاه عاشورا با حضور مدیران صنعت استان در محل سالن اجتماعات گروه صنعتی تراکتورسازی ایران- تبریز برگزار گردید.

سرهنگ پاسدار ناصر علیزاده مسئول سازمان بسیج کارگری استان، در این کارگاه ضمن خیر مقدم به مدیران عرصه تولید و صنعت استان برگزاری این کارگاه را گامی در جهت حل مشکلات جامعه کارگری و کارفرمایی استان به ویژه تولید، سرمایه گزاری و صنعت دانست.

مدیران حامی فتنه متولی بزرگداشت حماسه 9دی می شوند؟!

1394/10/06

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور به نقل از رهیاب؛ برخی‌ها رو نیستند بلکه به معنای واقعی سنگ پای قزوین تشریف دارند نام مدیر و معاون و رئیس را یدک می‌کشند نان انقلاب را می‌خوردند اما برای برنامه‌ های انقلابی مثل 9 دی زورشان می‌آید موضع گیری کنند و حتی از حضور در بزرگداشت این روز تاریخی ابا دارند.
 

وضعیت کشور جنگی است مدیران تولیدی بر نامه ریزی استراتژیک کنند

1394/09/09

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور, روز گذشته کارگاه هم اندیشی مدیران تولید و صنعت استان کرمان با موضوع نقش بسیج و صنعت در محل کارخانه سیمان کرمان برگزار شد . در ابتدای این جلسه باقری مسئول بسیج کارگری استان گفت: هدف از کارگاه هم اندیشی انتقال تجارب کارخانجات موفق به سایر کارخانه ها می باشد.

برگزاری کارگاه توانمندسازی مدیران تعلیم و تربیت بسیج کارگری کشور

1394/08/30

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، کارگاه توانمندسازی مدیران تعلیم و تربیت رده های بسیج کارگری کشور به مدت 3 روز از تاریخ 26  تا 28آبان ماه در سالن جلسات رضویه سازمان بسیج  مستضعفین برگزار شد.

پیاده سازی شجره طیبه صالحین بر اساس دستورالعمل قشر کارگری که فلسفه آن اسلامی کردن محیط های کارگری در جهت بالا بردن سطح بهره وری و ارتقاء سطح تولید می باشد که در این راستا نقش مسئولین پیاده سازی این برنامه بعنوان مدیران تعلیم و تربیت رده های بسیج کارگری بسیار با اهمیت می باشد.

پیشخوان

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

کتابخانه

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر