اکنون سیره و مدیریت جهادی زمان جنگ را لازم داریم/ در جنگ اقتصادی مردم پای کار بیایند

1397/07/03

سردار نعمان غلامی، رئیس سازمان بسیج سازندگی امروز سه‌شنبه سوم مهر ماه در گردهمایی پیشکسوتان و بسیجیان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان‌های تابعه این وزارتخانه که به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار شد، طی سخنانی با اشاره به آخرین برگ دفترچه یکی از شهدای تفحص شده، گفت: وقتی بچه‌های تفحص یک گور دسته‌جمعی در فکه را پیدا کردند در آخرین برگ دفترچه یادداشت یکی از شهدا نوشته شده بود: امروز روز پنجم است که در محاصره هستیم آب را نان را جیره‌بندی کرده‌ایم عطش همه را هلاک کرده است به جز شهداء که در انتهای کانال آرمیده‌اند؛ فدایت ای پسر فاطمه.

کارخانه‌ای که با مدیریتی جهادی از ورشکستگی حتمی نجات یافت

1396/06/21

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، فرمانده بسیج کارگری به همراه بسیج مهندسین و اصناف کرمان از کارخانه ذوب نورد کرمان بازدید کردند .

حسین باقری در خصوص بازدید از این واحد تولیدی به خبرنگار بسیج کارگری گفت : کارخانه ذوب نورد با 220 کارگر و  سه چهارم ظرفیت ، به امر تولید اشتغال دارد .

وی افزود : کارخانه ذوب نورد به تازگی توسط هلدینگ فولاد  شرکت صالحین خریداری شده است و با یک مدیریت جهادی از ورشکستگی حتمی نجات یافته است 

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13