برگزاری مسابقه آنلاین کتابخوانی

1399/04/01

به گزارش خبرنگار بسیج کارگران و کارخانجات کشور، با توجه به شیوع بیماری منحوس کرونا و عدم برگزاری جلسات و مراسمات، حوزه مقاومت بسیج کارگران و کارخانجات قمر بنی هاشم(ع) شهرستان کنگان استان بوشهراقدام به برگزاری مسابقه آنلاین کتاب خوانی برای کارگران بسیجی شرکت های تابعه نموده است .

به همت این حوزه مقاومت170جلد کتاب قصه دلبری مربوط به داستان مدافعان حرم جهت مطالعه و شرکت در مسابقه در بین کارگران بسیجی توزیع شد.

این مسابقه در تاریخ30خرداد و بصورت مجازی راس ساعت 20 برگزار گردید و تعداد 135نفر در این مسابقه آنلاین و مجازی شرکت نمودند.

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر