برگزاری جشنواره 6گانه در سراسر کشور/ بسیج کارگری فرصت خودنمایی به کارگران نخبه می‌دهد

1396/11/23

محمد ابراهیم کریمی مسئول سازمان بسیج کارگری کشور در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، به برگزاری جشنواره شش گانه در استانها توسط این سازمان اشاره کرد و اظهار داشت: در این جشنواره ما به دنبال این هستیم که با به نمایش گذاشتن اختراعات و ابداعات تخصصی کارگران نخبه و مستعد، فرصتی برای خودنمایی این عزیزان وجود داشته باشد.

عدم حمایت از ثبت اختراع جهانی دستگاه خودکار آرماتور بند در کشور به خاطر منافع شخصی تاسف بار است

1395/03/12

امید داوودی مدیر عامل شرکت آلتون صنعت جنوب در گفتگو با خبرنگار سازمان بسیج کارگری کشور در تشریح تولید و ثبت اختراع دستگاه خودکار آرماتور بند به صورت پایلوت ، گفت : این طرح نخست از سال 82 درمقاطع نیمه صنعتی به صنعتی کامل در مدل های ساده و پورتال باحمایت های معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری  کلید خورد .

تولید 532 تن پودر پروتئین در طی 3 سال گذشته/بیش از دو میلیارد و صد میلیون تومان سودآوری داشته است

1395/02/19

فریدون پورمفخمی نخبه فعال شرکت شیر پگاه فارس  در گفتگو با خبرنگار سازمان بسیج کارگری کشور  درمورد ساختار پودر گفت: این پودر از پروتئین های طبیعی شیر برخوردار این پودر  دارای پروتئین کامل شیر با درصدهای بالا می باشد.

 وی گفت: این پودر به خاطر داشتن ترکیب پروتئینی قوی جهت بالا بردن ماده خشک و ایجاد ویسکوزیته قوی در انواع محصولات لبنی و فرآورده های گوشتی کاربرد دارد.

این پودر  دارای پروتئین ، کازئین و همچنین پروتئین های محلول و قابل جذب بتا - لاکتا گلوبین ، آلفا - لاکتا لبومین و ایمونو گلوبین بوده و ارزش غذایی بالایی دارد و دارای 70  درصد پروتئین است.

کارگر بسیجی نخبه در صنعت فولاد

1394/05/31

- خودتان را معرفی کنید و بفرمایید که در چه زمینه‌ای فعالیت می‌کنید؟

علی عمرانی، فرزند شهید احمد عمرانی هستم. کارشناسی ارشد مکانیک دارم و در شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان، بخش فولادسازی به عنوان مهندس ارشد مکانیک مشغول به کارم.

- شما به عنوان بسیجی نخبه معرفی شدید. دلیل این انتخاب چه بوده؟

مصاحبه با کامل یعقوبی، کارگر نخبه بسیجی، تولیدکننده کود ارگانیک از انواع مختلف ضایعات چوب

1394/05/31

مصاحبه با کامل یعقوبی، مبتکر بسیجی و کارگر نخبه بسیجی از استان گیلان

تولیدکننده کود ارگانیک از انواع مختلف ضایعات چوب نظیر ضایعات کشاورزی، ساقه پنبه و...

- خودتان را معرفی کنید و بفرمایید که در چه زمینه‌ای فعالیت می‌کنید؟

کامل یعقوبی هستم، کارشناس ارشد مهندسی شیمی، گرایش بیوتکنولوژی از استان گیلان

در زمینه تولید کودهای ارگانیک، بهبود کیفیت، خمیر کاغذ و مانند آن فعالیت می‌کنم.

- چه ابتکاری موجب شد که به عنوان کارگر بسیجی نخبه معرفی شوید؟

کارگر بسیجی نخبه در صنعت فولاد

1394/05/31

گفتگویی کوتاه با کارگر بسیجی نخبه، علی عمرانی، مبتکر و مخترعی که سالانه بیش از 10 میلیارد تومان صرفه اقتصادی برای ذوب آهن ایجاد کرده است.

- خودتان را معرفی کنید و بفرمایید که در چه زمینه‌ای فعالیت می‌کنید؟

علی عمرانی، فرزند شهید احمد عمرانی هستم. کارشناسی ارشد مکانیک دارم و در شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان، بخش فولادسازی به عنوان مهندس ارشد مکانیک مشغول به کارم.

- شما به عنوان بسیجی نخبه معرفی شدید. دلیل این انتخاب چه بوده؟

حمایت 3000 چهره ی نخبه ی بسیج کارگری از گزاره برگ ملی هسته ای

1394/03/10

دشمنی استکبار جهانی و شیطان بزرگ امریکای جنایت کار با انقلاب اسلامی تمام شدنی نیست چرا که پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی (قدس سره) پوزه ی پوشالی قلدران جهان را فروریخت و امروز پس از گذشت37 سال از عمر با برکت انقلاب با شکوه ایران اسلامی برای جهانیان بویژه آزادگان جهان نام آشناست و می رود تا سنگر های پوشالی ابر قدرت ها را یکی پس از دیگری فرو ریزد.

لذا استکبار جهانی در هر مقطعی با بهانه ای مسخره آمیز ملت شریف را تهدید و تحریم می نماید و با تمام قدرت دست و پا می زنند.

نورالهی که در ایران اسلامی روشن شده است خاموشی اش زهی خیال باطل است.

پیشخوان

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

کتابخانه

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر