رزمایش بزرگ «شیفت ایثار» در پالایشگاه نفت پارس

1397/06/21
اجرای این رزمایش توسط قشر بسیج کارگری در قالب شیفت ایثار به این صورت برگزار می‌شود که کارگران بسیجی خارج از شیف کاری خود، از یک ساعت تا یک شیفت کاری بدون دستمزد و با هماهنگی مدیران خود، در یک مجموعه تولیدی و یا صنعتی که دارای پایگاه بسیج کارگری است به فعالیت می‌پردازند.این رزمایش روز 20 شهریور 97 در "پالایشگاه نفت پارس"همزمان با مراکز کار و تولید بسیج کارگری سراسر کشور اجرا شد.

شیفت ایثار در نفت پارس برگزار شد

1397/06/21

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور،امروز به همت سازمان بسیج کارگری کشور دژهای قدکشیده میان کارگران و کارفرمایان و همچنین میان بسیج و قشر کارگر فروریخته شد.
امروز بسیج کارگری ثابت کرد که کارگران در تمام ناملایمات عمدی و سهوی در کنار هم بوده و به نفع کشور و مردم عرق ریخته و ایثارگرانه ساعات عمر خود را در طبغ اخلاص گذاشته اند.

شرکت نفت پارس بهترین شرایط تولید را دارد

1397/06/21

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور, رامین پرتوی عصر سه شنبه در نشستی که با حضور جانشین بسیج کارگری کشور به مناسبت اجرای طرح «نوبت ایثار کارگری» در این کارخانه برگزار شد، به شرایط تولید نامناسب در کارخانجات اشاره کرد و افزود: در ماه ها و روز های اخیر در حالیکه بسیاری از شرکت های اطراف ما فعالیت های روزانه شان با مشکل مواجه شده ولی شرکت نفت پارس بهترین شرایط تولید خود را می گذراند.

با توان تولید بالا تحریم ها را دور زدیم

1395/11/09

محسن قلی پور مدیر تولید شرکت نفت پارس در گفتگو با سازمان بسیج کارگری کشور اظهار کرد: فعالیت اصلی شرکت نفت پارس، تولید روانکار شامل روغن، گریس و انواع روانکار مربوط به صنعت پالایشگاه و نفتی است.  در ایران به طور کلی 4 پالایشگاه روغن موجود است که شامل بهران، سپاهان، ایرانول و نفت پارس است که نفت پارس قدیمی ترین است و اولین پالایشگاه بخش خصوصی است.

 

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13