فعالیت بسیج کارگری در 2500 مرکز تولیدی در کشور

1398/02/06

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، علی‌حسین رعیتی فرد در سخنرانی پیش‌از خطبه‌های نماز جمعه امروز قم، با تاکید بر اینکه امروز خاکریز جنگ ما در کارخانه‌جات و مراکز تولیدی است اظهار کرد: هرجا که تولید با مشکل مواجه شود قطعا سنگری از دست رفته است.

وی با بیان اینکه امروز سربازان جنگ اقتصادی کارگران و کارفرمایان هستند گفت: امروز بسیج از تمام ظرفیت‌های خود استفاده می‌کند تا در جنگ اقتصادی یار و مددکار کارگران و تولیدکنندگان باشد.

رئیس سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه قم خواهد بود

1398/02/05

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور بنا بر اعلام نهاد نماز جمعه قم، نماز عبادی سیاسی جمعه فردا ششم اردیبهشت با حضور امت خدا جوی قم به امامت آیت الله حسینی بوشهری در مصلی قدس اقامه می‌شود.

سخنران پیش از خطبه ها، دکتر رعیتی فرد رئیس سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور خواهد بود

افزایش 10 درصدی تولید زغالسنگ با ابتکار بسیج کارگری

1397/12/25

به گزارش خبرنگار بسیج کارگری استان کرمان ، مهندس سامان مرتاض  مدیر عامل شرکت زغالسنگ کرمان در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته شهرکرمان ضمن اشاره به تاریخچه زیان ده این شرکت گفت : پس از سالها توانستیم از شرایط زیان ده خارج و به سود آوری برسبم و پاداش معوقه پایان خدمت بازنشستگان را پس از چند سال بپردازیم .

مهندس مرتاض افزود: پروانه های بهره برداری شرکت زغالسنگ که باطل یا به حالت تعلیق در آمده بود ، هم اکنون فعال و پنج محدوده جدید به محدوده های تحت مالکیت شرکت زغالسنگ درآمده است .

سخنرانی مديرعامل نيروگاه سيكل تركيبي درنماز جمعه كرمان

1397/11/28

به گزارش خبرنگار بسیج کارگری استان کرمان ، جناب آقای مهندس بحر العلوم مدیر عامل نیروگاه سیکل ترکیبی کرمان در سخنرانی قبل از خطبه ها ی نماز جمعه کرمان گفتند : امروز به برکت انقلاب اسلامی ایران صادرات برق کشور 8 برابر و توسعه برق روستایی استان 30 برابر شده است و تولید برق استان در مقایسه با دیگر استان های کشور رتبه 6 را دارد و ظرفیت نیروگاهی نصب شده در استان نسبت به قبل از انقلاب 17 برابر شده است.

با خرید ۵۰۰ هزار تومانی هر ایرانی از کالای داخلی یک روز کار برای جوانان فراهم می شود

1397/10/15

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور به نقل از راه آرمان, با توجه به اینکه «طرح ایران یار» سازمان بسیج کارگری که در راستای فرهنگ سازی شعار سال که حمایت از کار و تولید ایرانی است ، جانشین مدیر عامل گروه صنعتی بارز  در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه استان کرمان گفت : امروز دشمن با جنگ اقتصادی به دنبال تعطیلی کارخانجات می باشد تا بحران بیکاری کارگری و آسیب های اجتماعی دیگر را بر جامعه تحمیل نماید لذا مردم با خرید کالای ایرانی بزرگترین جهاد را علیه دشمن انجام می دهند.

اغتشاشگران به نام ملت به ملت خیانت کردند/ اصل اعتراضات مردم بر حق بود

1396/10/15

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور،آیت‌الله سیداحمد خاتمی خطیب موقت نماز جمعه تهران در نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته تهران، با بیان اینکه تقواست که ما را در جهاد نجات می‌دهد و مردم در حوادثی که در این چند روز در کشور گذشت، عمق فتنه‌ها را می‌شناسند به بیان 8 نکته در باره فتنه روزهای اخیر پرداخت و اظهار داشت: نکته اول این است که آنچه این روزها در کشور می‌گذرد جلوه‌ای از عقده‌گشایی آمریکاست چرا که دنیای استکبار در جبهه‌های مختلف شکست خورده، داعش دست پرورده خودشان بود و گفته بودند آزادی موصل 10 تا 30 سال طول می‌کشد اما با کمک ایران 8 ماهه این کار انجام شد.

استراتژی امروز دشمن، «نفوذ» است/ بسیج متعلق به همه کشورهاست/ 36 سال پیش آمریکا در معاهده الجزایر هم بدعهدی کرد

1394/08/30

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور به نقل از دانا، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران، با اشاره به هفته بسیج گفت: حماسه‌های شما ملت بزرگ امروز چشم دنیا را خیره کرده است و دشمن را به عجز و ناتوانی کشانده و دیگر ملت‌ها را به خود امیدوار ساخته است.

وی افزود: شما ملت حماسه‌ها، پیروزی‌ها، جهادهای سخت و ایستادگی‌ها و مقاومت‌ها هستید و درود بر شما که در اوج حماسه‌هایتان بسیج را شکل و گسترش دادید و امروز به عنوان یک نیروی بزرگ رهایی‌بخش در مقابل جبهه استکبار ایستاده‌اید.

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13