تلاش کارگران در شرایط تحریم و کرونا ستودنی است

1399/10/21

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، سردار رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در بازدید از استان هرمزگان ضمن دیدار با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در رزمایش مواسات و همدلی بسیج کارگران و کارخانجات استان شرکت و دفتر بسیج کارگران و کارخانجات هرمزگان را نیز افتتاح نمود.

سردار رعیتی فرد رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در دیدار با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان گفت: در شرایط تحریم و کرونا، کارگران در خط مقدم تولید هستند.

توزیع 5 هزار بسته معیشتی در هرمزگان توسط بسیج کارگران و کارخانجات

1399/07/08

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، رزمایش مواسات و همدلی و کمک مؤمنانه به‌همت سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان و به‌مناسبت هفته دفاع مقدس صبح امروز با حضور سردار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان و جمعی از مدیران و فرماندهان بسیج صنایع و کارخانجات سازمان بسیج کارگران و کارخانجات برگزار شد.

در این مراسم ضمن توزیع پنج هزار بسته معیشتی بین نیازمندان، از بیست رزمنده و جانباز دفاع مقدس و خانواده معظم شاهد تجلیل شد.

تجمع کارگران آلومینیوم المهدی مقابل استانداری هرمزگان

1395/02/18

به گزارش سازمان بسیج کارگری یکی از کارگران معترض که در این تجمع اعتراضی حضور یافته، به ایلنا گفت: دلیل تجمع امروز کارگران مقابل ساختمان استانداری هرمزگان مشخص شدن وضعیت کارخانه وکارگران در جلسه امروز اعضای شورای تامین استان است.

اقدام وعمل در خصوص اقتصاد مقاومتی یک وظیفه عمومی است

1395/02/04

به گزارش پایگاه خبری بسیج کارگری استان هرمزگان،حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالرضا رستگار مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان با اشاره به شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نام گذاری شد،گفت: اقدام وعمل در خصوص اقتصاد مقاومتی یک وظیفه عمومی است در این خصوص با ید برای ملت شریف ایران این باور باید بوجود بیاید که توجه به تولیدات داخلی یک ارزش است چرا که در مواقع بحران اقتصادی جهان ، کشور ما در قبال آن دارای مصونیت خواهد بود ،زیرا اقتصاد مقاومتی یعنی اقتصادی که در مواقع بحران توان مقاومت را داشته باشد و دنیای استکبار نتواند کشور را به زانو دربیاورد که این نیااز به فر

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر