فلسفه بسیجی بودن دشمن شناسی و ایستادگی در برابر ظلم و استکبار است

1396/09/07

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، همزمان با هفته بسیج طی مراسمی که بسیج کارگری آذربایجان غربی به مناسبت گرامیداشت این هفته برگزار کرده بود آیت الله قریشی نماینده استان در مجلس خبرگان با اشاره به اینکه بسیج به عنوان حماسه آفرین در برابر نظام استکبار ایستاده است اظهار داشت: همواره بسیج بازوی توانمند نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و توانسته تاثیرات عمیقی در راستای توسعه کشور بگذارد.

وی ادامه داد: فلسفه بسیجی بودن دشمن شناسی و ایستادگی در برابر استکبار و ظلم است.

در روز نخست از هفته مبارک بسیج یادواره شهدای کارگر شهرستان رزن برگزار گردید

1396/09/04

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، در آغازین روز از هفته مبارک بسیج سال نود و شش حوزه بسیج کارگری شهید حسیسنی ناحیه مقاومت بسیج رزن اقدام به برگزاری یادواره شهدای بسیجی کارگر این شهرستان نمود . در این مراسم سردار سرافراز میر احمدی ،  جانشین اطلاعات امنیت ستاد کل نیروهای مسلح در سخنانی ضمن تبریک پیروزی های فاتحانه جبهه مقاومت به فرماندهی سرلشکر حاج قاسم سلیمانی به چگونگی شکل گیری نظام مقدس جمهوری اسلامی تحت زعامت و رهبری فرزانه بنیانگذار این شجره طیبه حضرت امام خمینی ره  پرداختند.

نشست برنامه ریزی هفته بسیج در مجتمع معادن فلات مرکزی استان یزد

1396/09/02

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور,به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج  جلسه برنامه ریزی و هماهنگی برنامه های گرامی داشت هفته بسیج با حضورمدیر مجتمع و اعضای شورای پایگاه مقاومت  بسیج کارگری شهید جعفرزاده در این مجتمع برگزار شد.

در ابتدای جلسه طباطبایی،جانشین پایگاه شهید جعفرزاده ضمن تبریک فرارسیدن هفته بسیج به نحوه برنامه ریزی و تشریح برنامه های هفته بسیج پرداخت.

در ادامه بعد از بحث و تبادل نظر و جمع بندی جلسه برنامه های پایگاه مقاومت شهید جعفرزاده در هفته بسیج اعلام شد.

باید بسیجی وار از مسائل اقتصادی حمایت کرد

1396/08/29

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، امسال مقارن با سی و هشتمین سالگرد صدور فرمان امام خمینی مبنی بر تشکیل بسیج، در هفته بسیج ۵۵ برنامه شاخص با شعار بسیج مظهر مردم سالاری دینی با محوریت مردم و مسجد اجرا خواهد شد که برگزاری نمایشگاه های اقتصاد مقاومتی، دیدار با خانواده شهدا و یادواره های مختلف شهدا از جمله آنهاست.

بسيجيان ذوب آهن و حماسه حضور

1395/09/14

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، به مناسبت سالروز تشكيل بسيج مسضعفين به فرمان تاريخي حضرت امام (ره) بسيجيان ذوب آهن با حضور در مراسم حماسه حضور در شهر زرين شهر شركت نمودند  و يگانهاي نمونه گروهان كارگري،پزشكان و پرستاران بيمارستان،غواصان،ورزشكاران و يگان متحد اقوام ايراني و حركت نمادين دستگيري ملوانان امريكايي از مقابل جايگاه عبور نمودند و سپس در مراسم نماز جمعه حضور يافتند.

 

منبع خبر/ بسیج کارگری اصفهان

بسيج بازوي توليد ذوب آهن

1395/09/07

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، سرهنگ امیدی ضمن تبریک هفته بسیج به همه کارکنان سخت کوش و بسیجیان عزیز گفت : این شرکت در دوران دفاع مقدس ، دوره سازندگی و از زمانی که کشور با تحریم های ظالمانه روبرو شد ، توانست با خود اتکایی و روحیه بسیجی توانستند سربلند از میدان بیرون آید .  

از تهدید و تحریم به سمت فرصت های سازنده پیش رفته ایم/ ناکامی در اقتصاد به سبب بی توجهی به آرمان های امام راحل

1395/09/07

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، همایش بزرگ یاوران انقلاب با حضور ایثارگران و بسیجیان شهر بهارستان، به مناسبت پنجم آذر سالروز تشکیل بسیج به فرمان امام خمینی (ره) در مسجد حضرت فاطمه (س) این شهر برگزار شد.

پدافند غیر عامل، حفظ منافع مشترک بسیج و واحدهای صنعتی / شناسایی نقاط ضعف واحد های تولیدی جهت مواجهه با حملات احتمالی

1395/09/03

سبحان علی نژاد معاون سازمان بسیج کارگری کشور در گفت و گو با خبرنگار این سازمان بیان کرد: یکی از مهمترین برنامه های اجرایی در پنج ساله پنجم که سبب بدست آوردن منافع مشترک بین مراکز صنعتی و بسیج بوده پدافند غیر عامل است که جایگزین برنامه های عملی صنایع گشته تا هم موانع تولید را رفع و هم به انسجام بسیج کمک نماید.

 

وی افزود: این برنامه جزو ملزومات مراکز تولیدی است که جهت جلوگیری از حوادث طبیعی و بلایا، اعم از بمباران ، حمله دشمن یا خراب کاری و ... برنامه ریزی شده است،  بسیجیان در کارخانه ها شرایط مواجهه با این مشکلات را آموزش و تمرین کنند.

 

کنگره ملی شهدای قشر کارگری در اواخر سال جاری برگزار خواهد شد

1395/09/03

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، سبحان علی نژاد معاون سازمان بسیج کارگری کشوردر گفت و گو با خبرنگار این سازمان گفت: بیش از 17 استان در برگزاری کنگره ملی و شب های شعر و خاطره یاری رسان ما خواهند بود و سایر استان ها طبق روال قبل برنامه یادواره شهدا را برگزار خواهند نمود.

 

وی در ادامه بیان کرد: در این راستا نیازمند تولید محتوایی مناسب در خصوص شهدای کارگری بودیم تا سال ها بتوان از آن بهره برداری کرد لذا طبق برنامه ریزی های انجام شده بیش از 35 عنوان کتاب در مناقب شهدای شاخص و همچنین 35 مستند تلویزیونی در دست تهیه است.

 

صفحات

پیشخوان

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13