بسيجيان ذوب آهن و حماسه حضور

1395/09/14

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، به مناسبت سالروز تشكيل بسيج مسضعفين به فرمان تاريخي حضرت امام (ره) بسيجيان ذوب آهن با حضور در مراسم حماسه حضور در شهر زرين شهر شركت نمودند  و يگانهاي نمونه گروهان كارگري،پزشكان و پرستاران بيمارستان،غواصان،ورزشكاران و يگان متحد اقوام ايراني و حركت نمادين دستگيري ملوانان امريكايي از مقابل جايگاه عبور نمودند و سپس در مراسم نماز جمعه حضور يافتند.

 

منبع خبر/ بسیج کارگری اصفهان

بسيج بازوي توليد ذوب آهن

1395/09/07

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، سرهنگ امیدی ضمن تبریک هفته بسیج به همه کارکنان سخت کوش و بسیجیان عزیز گفت : این شرکت در دوران دفاع مقدس ، دوره سازندگی و از زمانی که کشور با تحریم های ظالمانه روبرو شد ، توانست با خود اتکایی و روحیه بسیجی توانستند سربلند از میدان بیرون آید .  

از تهدید و تحریم به سمت فرصت های سازنده پیش رفته ایم/ ناکامی در اقتصاد به سبب بی توجهی به آرمان های امام راحل

1395/09/07

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، همایش بزرگ یاوران انقلاب با حضور ایثارگران و بسیجیان شهر بهارستان، به مناسبت پنجم آذر سالروز تشکیل بسیج به فرمان امام خمینی (ره) در مسجد حضرت فاطمه (س) این شهر برگزار شد.

پدافند غیر عامل، حفظ منافع مشترک بسیج و واحدهای صنعتی / شناسایی نقاط ضعف واحد های تولیدی جهت مواجهه با حملات احتمالی

1395/09/03

سبحان علی نژاد معاون سازمان بسیج کارگری کشور در گفت و گو با خبرنگار این سازمان بیان کرد: یکی از مهمترین برنامه های اجرایی در پنج ساله پنجم که سبب بدست آوردن منافع مشترک بین مراکز صنعتی و بسیج بوده پدافند غیر عامل است که جایگزین برنامه های عملی صنایع گشته تا هم موانع تولید را رفع و هم به انسجام بسیج کمک نماید.

 

وی افزود: این برنامه جزو ملزومات مراکز تولیدی است که جهت جلوگیری از حوادث طبیعی و بلایا، اعم از بمباران ، حمله دشمن یا خراب کاری و ... برنامه ریزی شده است،  بسیجیان در کارخانه ها شرایط مواجهه با این مشکلات را آموزش و تمرین کنند.

 

کنگره ملی شهدای قشر کارگری در اواخر سال جاری برگزار خواهد شد

1395/09/03

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، سبحان علی نژاد معاون سازمان بسیج کارگری کشوردر گفت و گو با خبرنگار این سازمان گفت: بیش از 17 استان در برگزاری کنگره ملی و شب های شعر و خاطره یاری رسان ما خواهند بود و سایر استان ها طبق روال قبل برنامه یادواره شهدا را برگزار خواهند نمود.

 

وی در ادامه بیان کرد: در این راستا نیازمند تولید محتوایی مناسب در خصوص شهدای کارگری بودیم تا سال ها بتوان از آن بهره برداری کرد لذا طبق برنامه ریزی های انجام شده بیش از 35 عنوان کتاب در مناقب شهدای شاخص و همچنین 35 مستند تلویزیونی در دست تهیه است.

 

اسلامی سازی واحد های تولیدی فلسفه وجودی بسیج در مراکز صنعتی / جذب 350 درصدی نیرو در پنج سال اخیر

1395/09/03

سبحان علی نژاد معاون سازمان بسیج کارگری کشور در گفت و گوی ویژه با خبرنگار این سازمان به مناسبت هفته بسیج مستضعفین بیان کرد: رسالت سازمان بسیج کارگری کشور که یکی از اقشار زیر مجموعه سازمان بسیج مستضعفین است جذب حداکثری شاغلین عرصه صنعت و تولید و همچنین تعالی بخشی اعضای جذب شده در راستای تعالیم اسلامی است.

 

توضیحاتی پیرامون مصاحبه سردار نقدی با روزنامه شرق

1395/09/03

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، در آستانه هفته بسیج رسانه‌های مختلفی درخواست مصاحبه با سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج را دارند و روزنامه شرق یکی از آنها بود که با موافقت سردار نقدی این مصاحبه انجام شد. البته طبیعی بود که سمت و سوی مصاحبه پیرامون هفته بسیج، برنامه‌ها و اهداف و مأموریتهای آن باشد؛ اما با اصرار خبرنگاران محترم روزنامه شرق سوالات دیگری در موضوعاتی غیر از برنامه‌های بسیج و از احوالات شخصی رئیس سازمان بسیج مطرح شد. هر چند تمایل سردار نقدی مبنی بر پاسخ به این گونه سوالات نبود، اما بنا بر حفظ حرمت مصاحبه‌کنندگان به سوالات آنان پاسخ داده شد.

سردارنقدی: مهدهای قرآنی زمینه مسدودکردن سبک‌زندگی غربی را فراهم می‌کند

1395/09/03

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، اول آذر ماه 500 مهد قرآن در سراسر کشور با حضور سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین و با همت سازمان بسیج جامعه زنان و سازمان قرآن و عترت بسیج به صورت همزمان افتتاح گردید.
 
سردار نقدی در این مراسم ضمن گرامی داشت یاد و خاطره کودکان دشت کربلا و کودکان شهید جنگ تحمیلی عنوان کرد: امیدواریم این مهدهای قرآنی محل تربیت سربازان آینده انقلاب اسلامی باشد.
 
رییس سازمان بسیج مستضعفین ضمن افتتاح این پروژه مهم قرآنی با کودکان حاضر در این مهدهای قرآن به صورت زنده به صورت ویدو کنفرانس به گفت و گو پرداخت.
 

پرسش و پاسخ صریح و صمیمی دانشجویان بسیجی با سردار نقدی

1395/09/03

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، سرتیپ بسیجی محمد رضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در گردهمایی انقلابیون جوان در جواب سوال یکی از دانشجویان که چرا دیگر از حکمهای قضایی برای بسیجیان خبری نیست و وضعیت بسیج آشفته است؟ گفت: ما در مدل جامعه اسلامی اصلی به نام حضور مردم در صحنه را داریم بر همین اساس همه مردم در جامعه مسئول هستند و این طور نیست که مانند نظام کمونیستی یا سرمایه داری یک دولت برای همه تصمیم بگیرد.

صفحات

پیشخوان

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13