همایش توانمند سازی مدیران وفرماندهان حوزه ها وپایگاه های کارگری استان اصفهان

1398/09/16

به گزارش خبرنگارسازمان بسیج کارگران وکارخانجات کشور، همزمان با هفته بسیج، همایش بزرگ فرماندهان حوزه ها وپایگاه های کارگران ومدیریت های تابع درمجموعه اردیبهشت برگزار گردید.

دراین مراسم سرهنگ مقوا ساز جانشین فرماندهی سپاه استان به عنوان سخنران اصلی و حجت السلام طالب پور ازاساتید مجتمع دانشگاهی امیرالمومنین (ع) اصفهان مطالب سیاسی روز رابیان نمودند.

 درپایان این همایش، نشستی با موضوع هم اندیشی و باحضور جناب آقای مهندس نیرومند، ریاست اداره تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان و سرهنگ مهرابی مسئول سازمان بسیج کارگران وکارخانجات استان برگزار گردید.

انتهای پیام/

برگزاری همایش خانواده و نیازهای آن

1398/09/16

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، همزمان با  چهلمین سال تأسیس بسیج مستضعفین، همایش خانوادگی فرماندهان و شورای حوزه کارگری بسیج ناحیه دزفول بهمراه خانواده های  محترم آنان با موضوع مباحث خانواده و نیازهای آن برگزار شد.

در این برنامه سرکار خانم دکتر فردوسی پور که دارای دكتري روانشناسي (تجربي) از انگلستان و استادیار گروه روانشناسي دانشكده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه شهید بهشتی می باشد نکاتی را در زمینه خانواده و چگونگی رفتار با فرزندان بیان داشت.

طراحی و ساخت بزرگترین قایق پلی اتیلن یکپارچه در جهان

1398/09/14

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، پلی اتیلن یکی از پر کاربردترین محصولات در دنیا می باشد که به واسطه آن محصولات متعدد و مختلفی از آن تولید می گردد و کشور ما نیز از این تکنولوژی بی بهره نیست.

دکتر میرزاده از کارگران بسیجی شرکت ایران پاش استان آذربایجان غربی در مصاحبه ای با خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور گفت: از سال 66 ساخت پمپ سم پاش شروع شد که تا قبل از آن این محصول صد در صد وارداتی بود.

طراحی و ساخت بزرگترین قایق پلی اتیلن یکپارچه در جهان

1398/09/14

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، پلی اتیلن یکی از پر کاربردترین محصولات در دنیا می باشد که به واسطه آن محصولات متعدد و مختلفی از آن تولید می گردد و کشور ما نیز از این تکنولوژی بی بهره نیست.

دکتر میرزاده از کارگران بسیجی شرکت ایران پاش استان آذربایجان غربی در مصاحبه ای با خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور گفت: از سال 66 ساخت پمپ سم پاش شروع شد که تا قبل از آن این محصول صد در صد وارداتی بود.

روحیه و تفکر بسیجی مهمترین عامل شکست توطئه های دشمنان انقلاب در چهل سال گذشته بوده است

1398/09/14

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، همزمان با هفته بسیج، ابولفضل برات زاده، مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان همدان از کارخانه سیمان نهاوند این استان بازدید به عمل آورد.

برات زاده در جمع بسیجیان پایگاه امام حسین(ع) کارخانه سیمان نهاوند گفت: روحیه و تفکر بسیجی مهمترین عامل شکست توطئه های دشمنان انقلاب در چهل سال گذشته بوده است.

برگزاری جشنواره ایده و ابتکارات تولید گران

1398/09/14

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، جشنواره ایده و ابتکارات تولید گران و نمایشگاه اختراعات سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان زنجان در مرکز جهاد دانشگاهی این استان برگزار گردید.

سرهنگ احمدی  مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان زنجان در خصوص برگزاری این جشنواره گفت: فعالیت این جشنواره از دو ماه قبل با فراخوانی توسط سازمان و درج پوستر و اطلاع رسانی در رده های بسیج به منظور شناسایی و معرفی اقدامات ابتکاری تولید گران در محیط های کار انجام شده است.

تولید داروی دامی هیوسین ۲۰ میلی گرم در میلی لیتر برای اولین بار در ایران

1398/09/11

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران وکارخانجات کشور، خط تولید داروی دامی هیوسین ۲۰ میلی گرم در میلی لیتر درداروسازی شهید قاضی استان آذربایجان شرقی افتتاح گردید.

دکترباسمنجی مدیرعامل داروسازی شهید قاضی در مراس رونمایی از داروی دامی جدید گفت: با تولید این محصول ضمن اینکه نیاز کلی کشوررا تولید و پوشش می دهیم، در راستای ارتقاء سلامت دامی و بهداشت دامی خلاء بزرگی را نیز برطرف نمودیم.

باسمنجی در ادامه گفت: بیش از 70 پروانه تولید محصولات انسانی و 12 پروانه تولید محصولات دامی را در دست داریم که تا پایان سال 99 وارد بازار خواهد شد.

برکزاری رزمایش پدافند غیر عامل در استان همدان

1398/09/07

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، همزمان با هفته بسیج، رزمایش پدافند غیر عامل در کارخانه فولاد ویان شهرستان کبودرآهنگ استان همدان برگزار گردید.

 این رزمایش به مناسبت هفته مبارک بسیج و با همت پایگاه مقاومت بسیج این کارخانه و با همکاری حوزه مقاومت بسیج کارگران وکارخانجات شهرستان کبودر اهنگ، فرمانداری وادارات خدمات رسان این شهرستان، هلال احمر، نیروی انتظامی، اورژانس، آتشنشانی و... با هدف آموزش و ایجاد آمادگی لازم برای مقابله و کاهش صدمات و آسیبهای بمباران هوایی احتمالی با موفقیت انجام گرفت.

بسیج کلید طلایی حل مشکلات کشور در برابر ترفندهای دشمنان است

1398/09/07

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، محمد جواد عقلمندی مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان آذربایجان شرقی در مراسم گرامیداشت هفته در شرکت کلرپارس تبریزگفت: بسیج به معنای کل ملت ایران و همه کسانی است که دل در گرو عمران و ابادانی ایران دارند.

وی افزود: بسیج در همه عرصه نقش آفرینی داشته و با وجود تحریم ها و مانعی که دشمنان ایجاد کرده اند همواره کارنامه درخشانی دارد.

عقلمندی بسیج را پیشتاز مقابله با دشمنان دانست و تاکید کرد: بسیج کلید طلایی حل مشکلات کشور در برابر ترفندهای دشمنان است که اوج اقتدار این نیروی الهی در هر عرصه ای مشهود می باشد.

برگزاری طرح "ایران یار" در کارخانجات استان همدان

1398/09/06

به گزارش خبر نگارسازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، همزمان با هفته بسیج، دانش آموزان دختر و پسر متوسطه همدانی از تولبدات داخلی کارخانجات این استان بازدید به عمل آوردند.

در این طرح که به همت بسیج کارگری و بسیج دانش آموزی سپاه ناحیه همدان برگزار می شود، ترویج فرهنگ حمایت از تولیدات داخلی صورت می گیرد به گونه ای که دانش آموزان از نزدیک با ظرفیت و توانمندی کارخانجات و زحمات کارگران آشنا و در محیط پیرامونی خود به تبلیغ حمایت از تولیدات داخلی خود می پردازند.

صفحات

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13