مقاومت رزمندگان در دفاع مقدس باعث شعله‌ورتر شدن روحیه‌ی انقلابی‌گری شد/ مسئولین قدر ظرفیت عظیم بسیج مردمی را بدانند

1397/06/31

سردار غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین به مناسبت هفته دفاع مقدس پیام تبریکی را صادر کرد.

متن پیام به شرح ذیل می‌باشد:

 

 

بسمه تعالی

 

سی‌و‌یکم شهریور ماه ۱۳۵۹ یادآور روزهای حماسه، ایثار و ازخودگذشتگی دلاورمردانی است که با همه‌ی توان در برابر رژیم تا دندان مسلح بعث عراق ایستادند و با نثار جان عزیزشان برگ زرینی را در دفتر باشکوه جمهوری اسلامی ایران رقم زدند.

 

ملت ایران بر ظالم می‌تازد و از مظلوم دفاع می‌کند/ جمهوری اسلامی با بهره گیری از فرهنگ عاشورا در برابر هیچ ظلمی و ستمی تسلیم نخواهد شد

1396/07/06

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، سردار محمد ابراهیم کریمی مسئول سازمان بسیج کارگری کشور به مناسبت تقارن  هفته دفاع مقدس و ماه عزاداری سید و سالار شهیدان در گفتگو با خبرنگار این سازمان اظهار داشت: فرهنگ و انقلاب ما یک فرهنگ نشات گرفته از عاشورا است و امسال تقارن آغاز هفته دفاع مقدس و ماه عزاداری سید و سالار شهیدان نقطه عطفی در این دو اتفاق بزرگ در کشور ما می‌باشد.

31 شهریور آغاز هفته دفاع مقدس/مقدس ترین جهاد جهادی است که به عنوان دفاع از حقوق انسانی صورت بگیرد

1396/06/29

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، آن روزها نام و نان بهایی نداشت و آنچه میدان دار بود، قیام بود و عروج. آن روزها ماندن بی معنا بود و مردن در بستر، ننگی بزرگ. آن روزها شهادت، شاهراهی به وسعت افق داشت. آن روزها فاصله خاک تا افلاک و کویر تا بهشت، یک میدان مین بود. خاکریزها، بوی بهشتِ مردانی را گرفته بود که سر به سر، تن به مرگ می سپردند تا مبادا وجبی از کیان دین و وطن، به دست کفتاران حریص و متجاوز بیفتد؛ چرا که دفاع مقدس، رساترین واژه در قاموس ایستادگی این ملّت قهرمان است.

جلسه فصلی حلقه مربیان صالحین سازمان بسیج کارگری استان یزد برگزار شد

1396/06/29

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، در این جلسه ابتدا مسئول سازمان بسیج کارگری استان ضمن خیر مقدم و گرامیداشت هفته دفاع مقدس   بیان داشت با توجه به نزدیک شدن به هفته امر به معروف و نهی از منکر که اولین هفته ماه محرم می باشد لازم بود این جلسه تشکیل شود و مربیان در خصوص موارد مربوط به حلقه های صالحین در خصوص این فریضه مهم توجیه شده و از تجربیان هم استفاده شود و در جهت ترویج فرهنگ عاشورایی نقش مهمی صورت گیرد.

نمایش توانمندی های بسیجیان جامعه کارگری و کارفرمائی در بخش تولید و صنعت

1394/06/31

بنابر گزارش خبرنگار فرهنگی سازمان بسیج کارگری استان آذربایجان شرقی، به منظور گرامیداشت یاد و خاطره حماسه رزمندگان اسلام در 8 سال دفاع مقدس علی الخصوص یاد و خاطره حماسه شهدا و رزمندگان جامعه کارگری، پایگاه های بسیج کارگری شرکت های خدمات صنعتی تراکتورسازی، ماشین سازی، داروسازی دانا، سیمکات و زمزم آذربایجان با حضور در نمایشگاه هفته دفاع مقدس، توانمندی‌های خود را در عرصه تولید و صنعت به دست بسیجیان جامعه کارگری و کارفرمائی به نمایش گذاشتند.

برنامه های هفته دفاع مقدس شرکت سنگ آهن مرکزی

1394/06/31

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، جانشین فرمانده پایگاه نبی اکرم (ص) شرکت سنگ آهن مرکزی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که فرمودند :” بسیجیان در دوران 8 سال دفاع مقدس زیباترین تابلوهای ایثار و فداکاری را ترسیم کردند ” ، گفت: حماسه دفاع مقدس با سختی ها و نثار خونهای پاکش به ثمر نشست و امروز عزت و سربلندی و اقتدار این نظام مرهون ایثارگری ها و جانفشانی های رزمندگان ،آزادگان ،جانبازان وشهدای گرانقدر است .

صفحات

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13