رزمایش کمک مومنانه در شهرستان کبودرآهنگ

1399/02/25

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران وکارخانجات کشور، مرحله دوم رزمایش مواسات، همدلی وکمک های مومنانه در ماه مبارک رمضان و به مناسبت میلاد با سعادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) در سطح کارخانجات و واحدهای تولیدی شهرستان کبودر آهنگ برگزار گردید.

در این رزمایش که در راستای لبیک به فرمان مقام معظم رهبری حضرت آیت اله العظمی امام خامنه ای( مد ظله العالی) برگزار گردید، امام جمعه و مسئولین شهرستان نیز حضور داشستند که بعد از تهیه بسته های معیشتی، این کمک ها بین نیازمندان واقشار آسیب پذیر از کرونا توزیع گردید.

انتهای پیام/

تجلیل از مدیران و کارگران واحدهای تولیدی استان همدان

1399/02/15

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران وکارخانجات کشور، در هفته کار و کارگر و نهم اردیبهشت، روز بسیج کارگران و کارخانجات  در مراسمی از کارگران و مدیران کارخانجات استان همدان تجلیل به عما آمد.

در این مراسم که در شرکت کنترل گاز اکباتان همدان،برگزار گردید، تعدادی از مدیران جهادی و تلاشگر واحدهای تولیدی لوازم و تجهیزات بهداشتی، بیمارستانی و مواد غذایی که در اوج مشکلات موجود، نگذاشتند چرخ تولید شرکت از حرکت بایستد، با اهداء لوح زرین سپاس از دستان فرمانده سپاه انصارالحسین (علیه السلام ) و سایر مسئولین استان همدان تقدیر و تجلیل به عمل آمد

انتهای پیام/

کمک های مومنانه حوزه های بسیج کارگران و کارخانجات استان همدان

1399/02/08

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، با توجه به آغاز ماه مبارک رمضان و لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر طرح مساوات و کمک مومنانه، حوزه های بسیج کارگران و کارخانجات شهرستان رزن و نهاوند در رزمایش کمک مومنانه به یاری کارگران آسیب دیده از کرونا شتافتند.

فرمانده حوزه بسیج کارگران وکارخانجات رزن گفت: در هفته بسیج کارگری تعداد 100 بسته موادغذایی طی دو مرحله با همکاری بسیج شرکت سیمان هگمتان و سایر شرکت ها توزیع خواهد شد .

بازدید و بررسی مشکلات کارخانه قند ملایر

1399/02/04

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، طرح شهید کریمی در سازمان بسیج کارگران و کارخانجات  و در استان ها در حال اجرا می باشد، این طرح به عنوان طرح رفع موانع تولید در کارخانجات و شرکت ها به جهت جلوگیری از تعطیلی واحد های تولیدی با همکاری ستاد رفع موانع تولید در حال اجرا می باشد.

به همین منظور مسئول بسیج کارگران و کارخانجات سپاه ناحیه ملایر در کارخانه قند شهرک صنعتی سامن با خیراللهی مدیر عامل کارخانه دیدار و تشکیل جلسه داده و به بررسی مشکلات کارخانه پرداختند.

اقدامات جهادی بسیجیان کارگر استان همدان درپیشگیری از ویروس کرونا

1399/01/30

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور و لزوم رعایت بهداشت فردی و اجتماعی بسیجیان کارگر کارخانجات استان همدان به مقابله با این ویروس منحوس پرداختند.

فرمانده پایگاه مقاومت امام حسین(ع) کارخانه سیمان نهاوند گفت: بسیجیان و کارگران برای پیشگیری از ویروس کرونا با روحیه جهادی به مقابله با این ویروس منحوس برخواسته، اجازه نداده اند به تولید آسیبی وارد شود.

محمد زرینی گفت: به لطف خداوند و با اقدامات صورت گرفته و رعایت تمام اصول بهداشتی تاکنون هیچ مورد حاد ابتلا در این کارخانه نداشته ایم.

بازگشت دوباره کارخانه کیان نهاوند به چرخه تولید الکل صنعتی

1399/01/26

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور و لزوم تأمین مواد ضدعفونی کننده و بهداشتی ، با پیگیری های بسیج کارگران و کارخانجات استان همدان، کارخانه کیان نهاوند با تولید روزانه 700 بطری الکل صنعتی به چرخه تولید بازگشت.

تولید روزانه 2 هزار عدد لباس بیمارستانی

1399/01/24

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور، واحد تولیدی پوشاک دیبای همدان در کنار دیگر کارگاه های تولیدی خط تولید خود را به تولید ماسک و لباس بیمارستانی تغییر داد.

این واحد تولیدی روزانه ۲۰۰۰ عدد لباس کادر درمانی با مدیریت معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی همدان تولید و در اختیار این معاونت قرار میدهد. شایان ذکر است علاوه بر البسه این واحد روزانه 15هزار عدد ماسک نیز تولید و با مدیریت بسیج کارگران و کارخانجات سپاه ناحیه همدان و اداره صمت استان در اختیار عموم مردم و ادارات و کارخانجات قرار میدهد.

انتهای پیام/

برگزاری رزمایش دفاع بیولوژیکی در کارخانجات توسط کارگران بسیجی

1399/01/20

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، رزمایش بیولوژیکی بسیج کارگران و کارخانجات شهرستان همدان توسط حوزه بسیج کارگران و کارخانجات سپاه ناحیه همدان در کارخانجات با حضورنماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان، فرمانده سپاه انصارالحسین (ع)، فرمانده انتظامی استان و مسئولین استانی و شهرستانی برگزارگردید.

آیت الله شعبانی امام جمعه همدان ضمن تشکر از همه دست اندرکاران رزمایش با اشاره به نام گزاری سال 99 به نام جهش تولید توسط مقام معظم رهبری روحیه جهادی و تلاش خستگی ناپذیر تولید کنندگان را در راستای عمل به شعار سال، ستودنی دانست.

ضدعفونی کارخانه آرد زرین شهرستان اسدآباد توسط کارگران بسیجی

1399/01/16

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور و لزوم رعایت موارد بهداشتی، کارگران بسیجی کارخانه آرد زرین اسدآباد استان همدان، ضمن تست سلامت و تب سنجی کارگران این واحد تولیدی، بطور کامل کارخانه را ضدعفونی و گند زدایی نمودند.

کارگران بسیجی کارخانه آرد زرین اسدآباد استان همدان ضمن تهیه و توزیع مواد ضد عفونی کننده بین کارگران، محوطه تولیدی، دستگاه ها و ماشین آلات و بخش اداری این کارخانه را جهت پیشگیری از شیوع ویروس منحوس کرونا ضد عفونی و گند زدایی نمودند.

انتهای پیام/

جلوگیری از شیوع و مبارزه با ویروس ناشناخته کرونا یک وظیفه ی همگانی است

1399/01/16

به گزارش خبرنگارسازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، واحدهای تولید کننده ی مواد بهداشتی و شوینده، کارگاههای تولیدی پوشاک با تغییر در محصول تولیدی خود بنا به ضرورت و نیاز استان و کشور با پشتیبانی حداکثری ظرفیت های موجود، در اقدامی جهادی وارد عمل شدند تا هر کدام سهمی در جلوگیری از شیوع ویروس منحوس کرونا ایفا کرده باشند.

صفحات

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13