واردات بی رویه به قشر کم بضاعت کارگر آسیب زد/برنامه بودجه 97 حرف و حدیث بسیاری دارد

1396/10/16

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، سردار کریمی، مسئول سازمان بسیج کارگری سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به واردات بی رویه کالا و ارز و مختل شدن شبکه تولید ملی در داخل کشور گفت: متاسفانه واردات کالا از خارج کشور به شکل ها و نوع های متفاوت و مختلف ادامه دارد بر  همین اساس وقتی تولید داخلی کشور مورد صدمه قرار می‌گیرد کارخانجاتی که با هزار مشقت و سختی با ۵۰، 500 و یا  هزار کارگر در حال کار هستند،تعطیل می شوند وقتی تولید مورد آسیب قرار می‌گیرد این آسیب به طور مستقیم اثر خود را بر جامعه کارگری و معیشت این دست از افراد کم بضاعت جامعه می گذارد.ل

واردات به ایران رکورد زد

1396/07/15

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، گزارش‌های موسسه Trading Economicsگویای آن است که تا سال ۲۰۲۰ میلادی به طور متناوب از ارزش صادرات ایران کاسته و به جای آن اقتصاد به سمت واردات بیشتر پیش خواهد رفت.

با جهانی شدن اقتصاد و گسترش پیوندهای اقتصادی کشورها با یکدیگر، آمارها، داده‌ها و شاخص‌های مقایسه‌ای بین کشوری اهمیتی ویژه‌ پیدا کرده‌اند. بر همین اساس برخی سازمان‌های معتبر بین‌المللی اقدام به گردآوری و انتشار آمارها و شاخص‌های مقایسه‌ای بین کشورها می‌کنند.

سهم 10 درصدی تولیدات داخلی در بازار چادرهای مشکی /ایجاد 10 هزار شغل با خرید پیراهن مشکی ایرانی

1396/06/30

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور به نقل از کار ایرانی، صنعت نساجی یکی از مغفول ترین صنایعی است که  واردات بی رویه شالوده آن را از هم گسسته و باعث شده تا بیشتر کارخانه های فعال در این عرصه تعطیل شوند و کارخانه هایی هم که هنوز در حال فعالیت هستند توانایی تولید با ظرفیت کامل خود را ندارند.

واردات بی رویه"رشد دانه گلستان" را هم به مخاطره انداخته است/سالانه نزدیک به هزار تن داروی دام و طیور وارد کشور می‌شود

1396/06/12

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، سید حسن شریعت مدیر عامل شرکت داروسازی "رشد دانه گلستان"  با اشاره به فعالیت این کارخانه اظهار داشت: کارخانه داروسازی"رشد دانه گلستان" از سال 1378 فعالیت خود را آغاز کرده و طی دوره‌های متوالی با اجرایی کردن طرح‌های توسعهای مختلف محصولات تولیدی خود را در زمینه محصولات دارویی دام و طیور و همچنین تولید مواد اولیه آن ارتقا بخشیدیم.

جیب خالی را با شعار نمی‌توان پرکرد

1396/03/02

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، محمد ابراهیم کریمی مسئول سازمان بیسیج کارگری کشور با اشاره به اینکه کارگران زخم خورده اصلی واردات بی رویه هستند، اظهار داشت: طبقات مختلف کارگری زخم خورده اصلی واردات بی رویه و مضر هستند .

جیب خالی را با شعار نمی‌توان پرکرد

1396/02/28

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، محمد ابراهیم کریمی مسئول سازمان بیسیج کارگری کشور با اشاره به اینکه کارگران زخم خورده اصلی واردات بی رویه هستند، اظهار داشت: طبقات مختلف کارگری زخم خورده اصلی واردات بی رویه و مضر هستند .

نسخه ی شفا بخش رهبر، سر فصل سخنرانی مدیران شد! /افزایش مناطق آزاد ظلم به کارگر است

1395/05/24

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور؛ محمد ابراهیم کریمی مسئول سازمان بسیج کارگری کشور گفت: رهبر انقلاب (مدظله العالی) مدت هاست که با ارائه ی یک نسخه ی شفا بخش و طرح مسئله ی اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید ملی ، تمام دل سوختگان نظام و انقلاب را در جایگاه های خود به انجام وظیفه وا داشتند تا بستری برای تقویت هرچه بیشتر تولیدات ملی فراهم گردد اما متاسفانه این عمل در حد حرف و شعار باقی ماند و به سر فصلی برای سخنرانی مدیران بدل گشت؛ این در حالی ست که ایشان ذکر کردند که وظیفه ی مسئولین در تمام دستگاه ها حمایت از تولیدات داخلی است.

 

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13