اکنون سیره و مدیریت جهادی زمان جنگ را لازم داریم/ در جنگ اقتصادی مردم پای کار بیایند

1397/07/03

سردار نعمان غلامی، رئیس سازمان بسیج سازندگی امروز سه‌شنبه سوم مهر ماه در گردهمایی پیشکسوتان و بسیجیان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان‌های تابعه این وزارتخانه که به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار شد، طی سخنانی با اشاره به آخرین برگ دفترچه یکی از شهدای تفحص شده، گفت: وقتی بچه‌های تفحص یک گور دسته‌جمعی در فکه را پیدا کردند در آخرین برگ دفترچه یادداشت یکی از شهدا نوشته شده بود: امروز روز پنجم است که در محاصره هستیم آب را نان را جیره‌بندی کرده‌ایم عطش همه را هلاک کرده است به جز شهداء که در انتهای کانال آرمیده‌اند؛ فدایت ای پسر فاطمه.

رونمایی سامانه ثبت قراردادها

1396/05/17

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج کارگری کشور ، احمد مشیریان معاون وزارت کار و امور اجتماعی با بیان این که بحث قراردادهای موقت بحثی است که از دیرباز ذهن جامعه کارگران را به خود مشغول کرده است و یکی از مباحثی بوده است که کارگران نسبت به آن حساسیت داشتند، گفت: از سامانه جامع روابط کار رونمایی کردیم.

وی با بیان این که این سامانه جامع 32 نرم‌افزار خواهد داشت گفت: یکی از آنها این است که کارفرمایان با مراجعه به آن می‌توانند قراردادهای کارگران را ثبت کنند.

تقدیر و تشکر از طالبی مسئول قبلی سازمان بسیج کارگری کشور

1394/10/01

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور,صبح امروز سه شنبه مورخ 94/10/1 جلسه شورای عالی قشر سازمان بسیج کارگری با حضور اعضای شورای عالی قشر و مدیران بسیج کارگری،مسئول بسیج وزارت کار در سالن جلسات وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

سردار فرجیان زاده،معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین و دکتر ملک محمد نجفی  معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در انتهای این جلسه حضور پیدا کردند.

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13