مدیر جهادی کسی است که با فکر و اندیشه بسیجی کار کند

1397/11/09

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، مراسم تکریم و معارفه فرمانده بسیج وزارت تعاون,کار و رفاه اجتماعی,با حضور دکتر شریعتمداری وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی،سردار سپهر جانشین سازمان بسیج مستضعفین,دکتر رضایی رییس کمیسیون عمران مجلس,دکتر عزیزی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، دکتر رعیتی فرد رییس سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور و فرماندهان تابع وزارت کار برگزار شد.

در این مراسم محمد میرابی تکریم و احمد غریوی به عنوان فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون,کار و رفاه اجتماعی معرفی و منصوب شدند.

نیاز جدی به تفکر بسیجی میان کارگران و کارفرمایان در جنگ اقتصادی داریم

1397/09/22

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور، جلسه ای با حضور دکتر رحمانی، وزیر صنعت،معدن و تجارت و دکتر رعیتی فرد  مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور برگزار شد.

در این جلسه علی حسین رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور،آمادگی کامل این سازمان را برای تعامل و همکاری با وزارت صنعت،معدن و تجارت برای حل مشکلات ومعضلات جامعه کارگری و کارفرمایی اعلام کردند.

رعیتی فرد گفت: بسیج کارگری به عنوان دستگاه یاری رسان در کنار این وزارتخانه برای کمک به حل مشکلات صنعت،مراکز کار و تولید و جامعه کارگری و کارفرمایی است.

4 وزیر پیشنهادی رأی آوردند

1397/08/05

عصر امروز شنبه (۵ آبان ۹۷) نشست بررسی صلاحیت ۴ وزیر پیشنهاد‌ی امور اقتصاد و دارایی، صنعت‌، معدن و تجارت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و راه و شهرسازی در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

روحانی: مشکل لاینحلی نداریم/ آنهایی که می‌گویند ابرتورم داریم اقتصاد را نمی‌فهمند

منش و روش بسیجی نجات بخش جامعه است/ به شدت به کمک بسیج احتیاج داریم

1397/04/26

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی صبح امروز (سه شنبه 26 تیرماه) در نشست هم اندیشی مدیران سازمان بسیج کارگری، با مبارک خواندن تعامل بین بدنه دولت و اقشار تخصصی بسیج، اظهار داشت: این نشست هم اندیشی باید بسیار زودتر برگزار می شد و این همکاری و تعامل باید زودتر شکل می گرفت و نمی دانم چرا تا الان این اتفاق رخ نداده بود. وی بسیج را فراتر از یک سازمان خواند و گفت: به اعتقاد من بسیج یک منش و یک روش کار است؛ در واقع آن منش و روشی که امروز می تواند نجات بخش جامعه ما باشد همین روحیه بسیجی است.

نشست هم اندیشی مسئولین وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با سازمان بسیج کارگری کشور

1397/04/24

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، نشست هم اندیشی مسئولین وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با سازمان بسیج کارگری کشور به منظور هم افزایی ظرفیت ها برای حل مشکلات جامعه کارگری و کارفرمایی در تاریخ 26 و 27 تیرماه با حضور وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار می گردد.

در این نشست به بررسی توانمندی هر 2 مجموعه و ایجاد راهکار هایی برای بهبود فضای کار و تولید در کشور پرداخته می شود.

انتهای پیام/

کارت اعتباری خرید برای کارگران بدون ضمانت بانکی

1397/02/29
علی ربیعی درباره سیاست‌های حمایتی افزایش قدرت خرید کارگران اظهار داشت: پیش از هر چیز اولویت نخست ما در دولت این است که آثار ارز بر زندگی مردم را کاهش دهیم که این اقدام در دستور کار قرار دارد.وی تاکید کرد: تحولاتی که در بازار ارز صورت می گیرد، نباید در زندگی روزمره مردم تاثیر بگذارد؛ با سیاست‌هایی که دولت در پیش گرفته در نظر دارد ارز تک نرخی را با زندگی مردم پیوند دهد اما نتوانستیم این موضوع را به مردم توضیح دهیم. بنابراین نباید اجازه دهیم به ویژه در شرایط خروج آمریکا از برجام تحولات بازار ارز بر زندگی روز مره مردم تاثیر بگذارد.

دستور وزیر صنعت برای اختصاص ارز مبادله‌ای به واردات ۱۲۰ ردیف تعرفه‌ای لباس

1394/06/04

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگری کشور به نقل از فارس وزیر صنعت معدن و تجارت تغییر حدود 120 ردیف تعرفه از گروه 10 به گروه 9 کالایی را به گمرک ایران برای اجرا ابلاغ کرد.

براین اساس رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در نامه‌ای به وزیر صنعت، معدن و تجارت تغییر گروه کالایی تعدادی از ردیف‌های تعرفه (عموماً شامل لباس و متفرعات آن و پتو و زیرانداز سفری) را از گروه 9 از تاریخ هشتم مرداد ماه سال جاری اعلام کرد.

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13