پیام تسلیت سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در پی شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی

1398/10/14

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور ضمن محکوم کردن حمله تروریستی و به شهادت رساندن سردار پرافتخار و رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی با انتشار پیامی شهادت این سردار عزیز را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر می باشد:

بسم ربّ الشهداء و الصدیقین

مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیه فَمِنهُم مَن قَضیٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِر وَما بَدَّلوا تَبدیلًا

پیام تسلیت سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور در پی درگذشت محمد باقر خزایی

1397/11/02

سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور در پیامی درگذشت محمد باقر خزایی مسئول سابق بسیج کارگری تهران بزرگ را تسلیت گفت.

متن پیام بدین شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

شنیدن خبر تاثر برانگیز عروج پاسدار اسلام برادر محمد باقر خزایی مسئول سابق بسیج کارگری تهران بزرگ موجب تالم خاطر گردید .

سازمان بسیج کارگری کشور ضمن عرض تسلیت به خانواده داغدار این عزیز سفر کرده برای آن مرحوم مغفور علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل مسئلت می نماید .

سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور

 

دستگاه‌های مسؤول دنباله جنایتکاران را تعقیب و به پنجه قضایی بسپارند

1397/07/01

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، در پی حادثه تروریستی امروز صبح در اهواز که به شهادت و زخمی شدن جمعی از مردم عزیزمان منجر شد حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی با تسلیت به خانواده شهدای این حادثه تلخ و تأسفبار تأکید کردند: دستگاه‌های مسئول دنباله جنایتکاران را تعقیب و به پنجه قضایی بسپارند.

متن پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به شرح زیر است:

بسمه‌تعالی

پیام تسلیت سازمان بسیج کارگری کشور در پی درگذشت شاعر نامدار حمید سبزواری

1395/03/23

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، در پی درگذشت شاعر نامدار و هنرمند آقای حمید سبزواری، سازمان بسیج کارگری کشور  پیام تسلیتی صادر کرد. متن پیام  تسلیت به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اناالله وانا الیه راجعون

باز این رهگذار ، رهگذری میرود

22 خرداد شاهد عروج مردی شد از تبار یاران ، مردی که از عنفوان جوانی علم مبارزه با ظلم و استبداد بر دوش کشید و بعنوان یک شاعر اجتماعی – سیاسی همراه  با روحیه انقلابی خاری در چشم ظالمان و مستبدان و امید بخش محرومان بود .

پیام تسلیت سازمان بسیج کارگری کشور به خانواده های داغدار ذوب آهن

1394/04/20

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج کارگری کشور, سازمان بسیج کارگری کشور در پیامی به خانواده های داغدار کارگران ذوب آهن اصفهان تسلیت گفت.

در این پیام آمده است:

حادثه تاسف آمیز انفجار در چرخه ی تولید کونورتور ذوب آهن اصفهان 3تن از عزیزان زحمت کش و شزیف را از ما گرفت و تعداد 6نفر هم از عزیزان مصدوم و مجروح شدند و غبار غم بر خانواده های این عزیزان سایه افکند.

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13