سهم 10 درصدی تولیدات داخلی در بازار چادرهای مشکی /ایجاد 10 هزار شغل با خرید پیراهن مشکی ایرانی

1396/06/30

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور به نقل از کار ایرانی، صنعت نساجی یکی از مغفول ترین صنایعی است که  واردات بی رویه شالوده آن را از هم گسسته و باعث شده تا بیشتر کارخانه های فعال در این عرصه تعطیل شوند و کارخانه هایی هم که هنوز در حال فعالیت هستند توانایی تولید با ظرفیت کامل خود را ندارند.

رونق تولید با تکیه بر توان داخلی/ایران بزرگ ترین مصرف کننده پارچه مشکی است

1396/02/09

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، سید علیرضا آستانه اداری مدیر بسیجی کارخانه یزد بافت یکی از مدیران موفق نساجی در 30 ساله پس از انقلاب می باشد و در حال حاضر برای حدود 1200 نفر اشتغالزایی کرده است، وی حدود چند سالی است که علاوه بر تولید پارچه های پرده ای و ملحفه ای زمینه تولید پارچه مشکی را نیز در خط تولید خود فراهم کرده است و طبق گفته خودش تا به امروز نیز در این حوزه موفق عمل کرده است.

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13