05 آذر 1399 - 06:38
در راستای طرح شهید کریمی و رفع موانع تولید انجام شد:
مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان قزوین در راستای طرح شهید کریمی و رفع موانع تولید ازشرکت سرام آرا و صنایع ایران دیدار و با مدیران این شرکت ها گفت و گو کرد.
04 آذر 1399 - 07:11
به مناسبت هفته بسیج انجام گرفت:
به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج سرهنگ مهرابی فرمانده سازمان بسیج کارگران و کارخانجات اصفهان و سرهنگ مختاری فرمانده بسیج ذوب آهن با تعدادی از مدیران بسیجی بخش های مختلف ذوب آهن اصفهان دیدار و گفت و گو نمودند.
04 آذر 1399 - 10:11
در هفته بسیج رخ داد:
در سومین روز از گرامیداشت هفته بسیج از واحد های تولیدی صنعتی استان تجلیل شد.
07 آبان 1399 - 03:20
در قالب طرح شهید کریمی انجام گرفت:
در راستای اجرای طرح شهید کریمی و رفع موانع تولید کارخانجات، مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان ایلام از کارگاه بازیافت ضایعات شهرک صنعتی ایلام بازدید به عمل آورد.
01 آبان 1399 - 11:42
در استان همدان رخ داد:
به پاس گرامیداشت نقش جامعه کارگری و کارفرمایی در دفاع مقدس، ده بلوار و خیابان در شهرک های صنعتی استان به نام شهدای کارگری نام گذاری شد.
29 مهر 1399 - 09:15
چهارمین مرحله رزمایش کمک مومنانه در ذوب آهن اصفهان صورت گرفت :
چهارمین مرحله رزمایش کمک مومنانه با نام پویش مهر به همت حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان ذوب آهن، روابط عمومی و موسسه خیریه والفجر انجام گرفت.
29 مهر 1399 - 08:53
در استان اصفهان انجام پذیرفت:
پایگاه های بسیج کارگران وکارخانجات شهید سلیمانی وشهید بابایی درشهرک صنعتی جی استان اصفهان افتتاح گردید.
13 مهر 1399 - 12:06
مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان آذربایجان شرقی در بازدید ازشرکت سمتکو بیان کرد:
دباغی در بازدید ازشرکت سمتکو (طراحی سایپا)، ضمن تاکید بر افزایش تولید و بهره وری در سال جهش تولید، خواستار جدیت و تلاش مجموعه برای افزایش تولید و ایجاد اشتغال جدید و پایدار در خطوط تولید این شرکت شد.
12 مهر 1399 - 02:37
به مناسبت هفته دفاع مقدس انجام گرفت:
بسیج کارگران و کارخانجات استان خراسان شمالی به مناسبت هفته دفاع مقدس یک تیم پزشکی را به مناطق محروم اعزام کرد.

صفحات

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر