با خرید ۵۰۰ هزار تومانی هر ایرانی از کالای داخلی یک روز کار برای جوانان فراهم می شود

1397/10/15

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور به نقل از راه آرمان, با توجه به اینکه «طرح ایران یار» سازمان بسیج کارگری که در راستای فرهنگ سازی شعار سال که حمایت از کار و تولید ایرانی است ، جانشین مدیر عامل گروه صنعتی بارز  در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه استان کرمان گفت : امروز دشمن با جنگ اقتصادی به دنبال تعطیلی کارخانجات می باشد تا بحران بیکاری کارگری و آسیب های اجتماعی دیگر را بر جامعه تحمیل نماید لذا مردم با خرید کالای ایرانی بزرگترین جهاد را علیه دشمن انجام می دهند.

دانش آموزان استان کرمان از کارخانجات این استان بازدید کردند+عکس

1397/10/02

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، با اجرای طرح "ایران یار" دانش آموزان استان کرمان از کارخانجات و مراکز کار و تولید بازدید کردند. طرح طرح "ایران یار" به همت سازمان بسیج کارگری و با مشارکت سازمان بسیج دانش آموزی و سازمان بسیج فرهنگیان اجرا می شود.

450 هزار دانش آموز از سراسر کشور در طرح "ایران یار" برای حمایت از کار و تولید کشور، شرکت و با کالای ایرانی و ظرفیت های تولید آشنا می شوند.

با اجرای طرح "ایران یار" اولین تیم دانش آموزان استان کرمان از نیروگاه سیکل ترکیبی زرند و از کارخانه واگن سازی زرند بازدید کردند.

از مبتکران طرح های بن بست شکن اقتصادی تقدیر شد

1395/12/16

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، جشنواره نوآوری های بسیجیان استان کرمان با حضور سرهنگ کریمی مسئول بسیج کارگری کل کشور ،مدیران عرصه کار و کارگری ، مدیران مجموعه شرکت معدنی و صنعتی گل گهر سیرجان در سالن پردیس این مجموعه برگزار شد.

در این جشنواره از نخبگان 6 طرح بزرگ اقتصادی در دو عرصه صنایع بزرگ و صنایع کوچک و یک منتخب ویژه ای که هم کارآفرین نمونه به شما ر می رفت و هم از جوانان نخبه کارگری که خود مستقیما به عرصه تولید وارد شده و لامپ ال ای دی و کم مصرف ضد سرطان را با پوشش نانو، اختراع و به تولید انبوه رسانده است ،تقدیر شد .

«نخبه ی کارگری»که از عشق دیدار با یار می گوید

1395/09/16

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، محمد همتی نخبه بسیج کارگری استان کرمان که مدیر عامل واحد تولیدی همت کرافت نیز هست، محصولاتی خاص را با تنوع تیغچه های رتیواتور کشاورزی فیاتی ، گلدونی ، تیلری ، ماله بند ، عصایی و انواع قطعات ادوات کشاورزی و صنعتی بر اساس سفارش مشتری را تولید می کند ،  وی در اولین جشنواره نخبگان کارگری نیز  رتبه اول طراحی را کسب نموده است و همیشه اذعان کرده بود که : این اقدامات در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی)در خصوص اقتصاد مقاومتی صورت گرفته است.

 

 

تفکر بسیجی یک دموکراسی واقعی مردمی است

1395/09/16

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، جلسه شورای عالی قشر بسیج کارگری استان کرمان در محل اتاق فکر اداره کل  تعاون کا ر و رفاه اجتماعی ساعتی پیش برگزار شد.

در این جلسه  رضا پور اسماعیلی مدیر کل تعاون کا رورفاه اجتماعی ، حسین باقری فرمانده بسیج کارگری و نیک طبع مدیر صنایع حدید کاران جهاد نصر کرمان و تعدادی از اعضا حضور بهم رساندند .

حسین باقری در ابتدای این جلسه ضمن خیر مقدم به حضار و تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج گفت : امام خمینی رحمه الله علیه رمودن : اگر در کشوری ندای بسیج طنین انداز شد آن کشور ا زچشم طمع دشمنان وجهان خواران محفوظ خواهد ماند

افتتاح طرح های آبرسانی روستایی سه استان با حضور معاون اول رئیس جمهوری

1395/08/26

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، آیین افتتاح طرح های آبرسانی روز سه شنبه در ادامه سفر اسحاق جهانگیری، علاوه بر کرمان به صورت ویدئو کنفرانس در استان های لرستان و یزد برگزار شد.
وزیر نیرو در این آیین گفت: امروز طرح های آبرسانی 141 روستا در سه استان یزد، کرمان و لرستان به بهره برداری می رسد.
حمید چیت چیان افزود: در مجموع با افتتاح این طرح ها 60 هزار نفر زیر پوشش آبرسانی روستایی قرار می گیرند.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمان نیز گفت: این طرح ها از محل طرح های اقتصاد مقاومتی این شرکت است که همزمان با سفر معاون اول رئیس جمهوری به استان کرمان افتتاح می شود.

افزایش 12 درصدی تولید به نسبت سال 94 / افتتاح لاستیک کردستان در دهه فجر

1395/08/22

علی اکبر مشرفی مدیر عامل لاستیک بارز در گفت و گو با خبرنگار سازمان بسیج کارگری کشور بیان کرد: در حال حاضر این کارخانه تولید روزانه 240 تن  لاستیک را عهده دار است و به نسبت سال قبل از 12 درصد رشد تولید بهره مند شده است.

 

وی افزود : لاستیک بارز از سال 72 آغاز به فعالیت کرده است که در تمام این سال ها حتی در اوج تحریم ها و مشکلات اقتصادی نه تنها افول سطح تولید نداشته بلکه هر ساله به نسبت سنوات قبل در زمینه تولید ملی رشد و افزایش ظرفیت داشته که این امر را مدیون برنامه ریزی های دقیق، ثبات مدیریتی، استفاده از نیروهای کارآمد و مشورت در امور جاری کارخانه با صاحب نظران می داند.

مانور سایبری سیکل ترکیبی کرمان را لرزاند

1395/08/04

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگری کشور، همزمان با آغاز سومین روز از هفته پدافند غیر عامل ، نیروگاه سیکل ترکیبی با همکاری سازمان بسیج کارگری و مسئولین استانی پدافند غیر عامل را اجرا کردند .

پدافند غیر عامل نیروگاه سیکل ترکیبی کرمان که از سه بخش انفجار خطوط لوله گار ،آتش سوزی در انبار ، وحمله نرم ویروسی به تجهیزات و اتاق کنترل دستگاهها، توسط یک نیروی اغفال شده تشکیل شده بود با موفقیت اجرا و برگزار شد .

استفاده از کالای ایرانی عدم بیکاری کارگران را به همراه دارد

1395/08/01

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، بیانیه پایانی سومین  اجلاسیه سالانه مجمع بسیج کارگری استان کرمان صادر شد .

شرح بیانیه

حمد و سپاس خداوندی که به پاس پیروی محض همه مردم به ویژه بسیجیان از ولایت مطلقه فقیه و ایستادگی و شهادت‌طلبی آنا نعمت بی بدیل رهبری عزیز و پیروزی های روز افزون را نصیب این ملت نمود.
شوراها و مجامع قشری در بسیج بر اساس رهنمون مقام معظم رهبری که بسیج حرکت و عمل  است آمیخته با مبنای فکری شکل گرفته که در واقع بستر و فرصتی برای کلیه اقشار جامعه و تداوم  نقش‌آفرینی هوشمندانه و سازنده در تمامی زمینه ها می باشد .

امروز نبرد اقتصادی نقطه تمرکز دشمن است

1395/07/10

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، یادواره شهدای معدن همکار شهرستان راور در محل معدن با حضور مهندس مجیدی رییس معدن و حجت الاسلام تهان زاده فرمانده پایگاه وفرمانده حوزه کارگری اقای غفاری وفرمانده ناحیه جناب سرهنگ محمودی واقای باقری مسئول بسیج کارگری استان برگزار گردید.

 فرمانده بسیج کارگری کرمان در ابتدای این یادواره گفت : به فرموده مقام معظم رهبری کارگران در دوران دفاع مقدس حماسه تاریخی را افریدند چراکه در جبهه اکثریت عظیمی را تشکیل می دادند واز سوی دیگر هم نگذاشتند چرخ کار خانه بخوابد هم اینکه در جبهه سخت ترین دفاع را کردند .

صفحات

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13