کارگران استقلال اقتصادی کشور را به منصه ی ظهور گذاشتند

1396/11/25

به گزارش خبرگزاری بسیج کارگری سپاه شهداء استان آذربایجان غربی، سردار محمد ابراهیم کریمی مسئول سازمان بسیج کارگری کشور در آیین یادواره ی شهدا ی کارگری شهرستان  ارومیه که همزمان با ایام ا... دهه فجر وگرامیداشت ایام فاطمیه  در محل سالن اجتماعات مجتمع دخانیات آذربایجان غربی به همت بسیج کارگری و مدیریت شرکت دخانیات استان برگزار شد، گفت: کارگران  استقلال اقتصادی کشور را به منصه ی ظهور گذاشتند و کارگران همیشه در خط مقدم جبهه ی خود کفایی و تولید کشور بودند.

برگزاری جشنواره 6گانه در سراسر کشور/ بسیج کارگری فرصت خودنمایی به کارگران نخبه می‌دهد

1396/11/23

محمد ابراهیم کریمی مسئول سازمان بسیج کارگری کشور در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، به برگزاری جشنواره شش گانه در استانها توسط این سازمان اشاره کرد و اظهار داشت: در این جشنواره ما به دنبال این هستیم که با به نمایش گذاشتن اختراعات و ابداعات تخصصی کارگران نخبه و مستعد، فرصتی برای خودنمایی این عزیزان وجود داشته باشد.

مجمع مرکزی بسیج کارگری کشور در پی عملی کردن اقتصاد مقاومتی است

1395/12/03

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، محمد ابراهیم کریمی مسئول سازمان در اولین روز مجمع مرکزی بسیج که تا تاریخ پنجم اسفند در هتل نخل مشهد ادامه دارد به لزوم عملی کردن اقتصاد مقاومتی در  بخش های مختلف تولید و صنعت تاکید کرد.

 

وی اظهار کرد: سازمان بسیج کارگری با ایجاد برنامه های هدفمند و بلند مدت در زمینه عملی نمودن اقتصاد مقاومتی اقدام به تشکیل کارگروه های تخصصی در این زمینه کرده است. این سازمان در نظر دارد تا با پیگیری وضعیت صنعت و تولید در واحدهای مختلف صنعتی استان ها به پیگیری امور و مشکلات این واحدها به صورت تخصصی بپردازد.

 

آقای رئیس جمهور این چه قرارگاهی است؟/ آماده کمک به دولت برای رونق تولید ملی هستیم

1395/10/11

محمدابراهیم کریمی در گفتگو با خبرنگار سازمان بسیج کارگری کشور اظهار داشت: سال 95 به فرموده حضرت امام خامنه‌ای در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی سال اقدام و عمل توصیف شد و تشکیل قرارگاه اقتصاد مقاومتی در دولت این توقع و انتظار را در جامعه و مردم تشدید کرد که دولت محترم با راه اندازی این قرارگاه با پیگیری و بستر سازی‌های لازم حمایت از تولید ملی که حضرت آقا فرمودند "جایی که توان تولید در داخل هست واردات کالای مشابه مطلقا ممنوع" را می خواهد عملیاتی نماید.

قرارگاه اقتصاد مقاومتی، شعار یا شعور، قول یا عمل؟!

1395/10/11

محمدابراهیم کریمی مسئول سازمان بسیج کارگری کشور در گفتگو با خبرنگار این سازمان اظهار کرد: سال 95 به فرموده حضرت امام خامنه ای در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی سال اقدام و عمل توصیف شد و تشکیل قرارگاه اقتصاد مقاومتی در دولت این توقع و انتظار را در جامعه و مردم تشدید کرد که دولت محترم با راه اندازی این قرارگاه با پیگیری و بستر سازی های لازم حمایت از تولید ملی که حضرت آقا فرمودند "جایی که توان تولید در داخل هست واردات کالای مشابه مطلقا ممنوع" را می خواهد عملیاتی نماید.

8 ماه است منتظر پاسخ نامه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای همکاری در برگزاری کنگره ملی شهدای کارگر هستیم

1395/08/19

به گزارش پایگاه سازمان بسیج کارگری کشور، محمد ابراهیم کریمی مسئول این سازمان در نشستی که با فرماندهان و بسیجیان ادارات کل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به میزبانی شیرخوارگاه آمنه شمیرانات داشت ضمن تشکر از شیرخوارگاه آمنه و بسیج این حوزه بابت تشکیل این جلسه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و قدردانی از ایثار و فداکاری های آنان اظهار کرد: واژه استکبار به سرکردگی آمریکا معنی می شود که امام (ره) مرتب به آن اشاره می کردند و مقام معظم رهبری خلف صالح ایشان هم آن را مدام گوشزد می کنند علاوه بر آن ملت ما هم نشان دادند که استکبار ستیزند.

واردات کالاهایی که در آن به خودکفایی رسیده ایم مطلقا ممنوع!

1395/07/28

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور سرهنگ محمد ابراهیم کریمی مسئول سازمان بسیج کارگری کشور در جلسه ای که با مسئولان و کارگران بسیجی کارخانه ذوب آهن اصفهان داشت به ضرورت پرداختن به فرمایشات رهبری در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: در حال حال حاضر کشور ما در تولید یکسری از محصولات بهترین و بالاترین کیفیت را دارد و با توجه به این امر در زمینه این محصولات نباید واردات داشته باشیم.

 

محور اصلی بسیج کارگری در سال ۹۵،تحقق سیاست های اقتصادی مقاومتی، اقدام و عمل است

1395/03/08

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور،صبح امروز کارگاه توانمندسازی فرماندهان حوزه های بسیج کارگری کشور به استعداد 350 نفر کار خود را به مدت 3 روز آغاز کرد.

این کارگاه با حضور مسئول سازمان بسیج کارگری کشور،مسئولین بسیج کارگری سپاه های استانی،فرماندهان حوزه های بسیج کارگری سراسر کشور و مدیران ستاد سازمان برگزار شد.

از اهداف این کارگاه ابلاغ و توجیه برنامه های بسیج گارگری در سال 95 به فرماندهان حوزه ها و مسئولین بسیج کارگری استان ها می توان اشاره کرد.

دشمن دنبال ضربه زدن به اقتصاد كشور است

1395/02/12

محمد ابراهیم كریمی روز یكشنبه در آیین گرامیداشت هفته كارگر و بسیج كارگری كه در سرسرای همایش های شركت لوله سازی اهواز برگزارشد اظهار كرد: باید مشكلات جامعه كارگری را در سطح كشور شناسایی كرده و با همین بضاعت موجود تولید را فعال كنیم چرا كه دشمن همواره درصدد است كه اقتصاد كشور را فلج كند و به تولید ملی ما آسیب وارد كند.
وی گفت: هم اكنون در بخش صنعت كارخانجات تولیدی زیادی در استان ها زیر ظرفیت اسمی خود كار می كنند و برخی از آنها نیز به دلیل مشكلات متعدی از قبیل نبود سرمایه درگردش، اختلاف نظر بین شركا و مشكل در بازپرداخت تسهیلات بانكی تعطیل شده و تعدادی از كارگران نیز بیكار شده اند.

صفحات

پیشخوان

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

کتابخانه

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر