مقاله/یادداشت

1394/10/06

مدیران حامی فتنه متولی بزرگداشت حماسه 9دی می شوند؟!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور به نقل از رهیاب؛ برخی‌ها رو نیستند بلکه به معنای واقعی سنگ پای قزوین تشریف دارند نام مدیر و معاون و رئیس را یدک می‌کشند نان انقلاب را می‌خوردند اما برای برنامه‌ های انقلابی مثل 9 دی زورشان می‌آید موضع گیری کنند و حتی از حضور در بزرگداشت این روز تاریخی ابا دارند.
 
جالب اینجاست این دسته از مدیران که هنوز حاضر نیستند نام فتنه را به زبان بیاورند و هر جا فرصتی می یابند از ته مانده‌های  فتنه 88 حمایت می‌کنند و آنان را به‌عنوان معاون و مشاور بکار می‌گیرند مسئول ستاد بزرگداشت 9 دی شده اند! نکند فتنه‌ای جدید برای بی اثر کردن حماسه بزرگ 9 دی در راه است؟
 
چطور می‌شود در استان خوزستان کسانی متولی برگزاری بزرگداشت 9 دی شوند که بعد از گذشت 6 سال از کودتای ناکام فتنه گران حاضر نیستند از فتنه گران اعلام برائت کنند و ارادت خود را به هر طریق ممکن به کسانی که خواسته یا ناخواسته به دنبال براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی بودند ثابت می‌کنند.
 
چگونه می‌شود  این مدیران دولتی که  از عوامل فتنه در مناصب دولتی تمام و کمال استفاده می‌کند متولی بزرگداشت این حماسه مردمی شوند؟
به نظر می رسد دولتی کردن 9دی اگر مغرضانه نباشد اقدامی ناآگاهانه است که موجب کمرنگ شدن نقش مردم و فراموشی آن در حافظه تاریخی جامعه خواهد شدلذا باید همان‌گونه که هیئت های مذهبی و مردم انقلابی و متدین ایران این نقطه عطف را در  تاریخ انقلاب رقم زدند و بساط  انقلاب مخملی را جمع کردند بار دیگر در بزرگداشت این حماسه به یادماندنی نقش اصلی را ایفا کنند تا این برگ زرین حماسه آفرینی مردم ولایتمدار ایران همیشه زنده بماند.
 
 امروز بزرگداشت 9 دی خاری در چشم فتنه گران و اعوان‌وانصار خارج نشین آنهاست کسانی که امروز برای نفوذ و ضربه زدن به نظام نیاز به فراموشی خیانت‌های خود در فتنه 88  دارند.

اگر این مدیران یک شبه تغییر دیدگاه و رویکرد داده اند جای خوشحالی است وگرنه ملت از نفاق بیزار است.
 
حجت الاسلام لاری زاده

اضافه کردن دیدگاه جدید

پیشخوان

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

کتابخانه

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر