اخبار

1397/10/17
مسئول سازمان بسیج کارگری کشور در دیدار با معاون روابط کار:

آمادگی بسیج کارگری برای کمک به تشکیل شورای سازش

مسئول سازمان بسیج کارگری کشور در دیدار با معاون روابط کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: بسیج کارگری برای کمک به تشکیل شورای سازش وکاهش اختلافات کارگری و کارفرمایی آمادگی کامل دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری  و کارخانجات کشور، دکتر رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور در دیدار با مهندس شاکرمی،معاون روابط کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی زمینه های همکاری مشترک را بررسی کردند.

شاکرمی ضمن بیان توانمندی های بسیج در عرصه های گوناگون خواستار کمک بسیج به وزارتخانه ها برای حفظ اشتغال موجود شدند.

کاهش پرونده های اختلافی بین کارگر و کارفرما با تشکیل گروه های سازش با محوریت بسیج کارگری از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

دکتر رعیتی فرد در این جلسه اظهار داشت: در صورتیکه وزارتخانه اراده ی لازم برای تشکیل این شوراها را داشته باشد،بسیج کارگری حاضر است در کارخانجات کشور نسبت به تشکیل آن ها اقدام و بسیاری از اختلافات را قبل از رسیدن به محاکمه حل و فصل نماید.

در این جلسه طرفین به ارتباط بیشتر دو دستگاه برای هم فکری و همکاری های هم افزا تاکید نمودند.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13