اخبار

1399/04/11
مدیر کل هماهنگی اقتصادی استاندار تهران:

آمریکا دشمن ماست و دشمن ما باقی می ماند

مراسم بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی با حضور مدیر کل هماهنگی اقتصادی استاندار تهران در خیرآباد ورامین برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، مراسم باز خوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی به همت حوزه مقاومت بسیج کارگران و کارخانجات حوزه ورامین و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان در کارخانه پلاستیک سحر برگزار شد .

میری فرمانده حوزه مقاومت ورامین ضمن خیر مقدم و محکوم کردن جنایات آمریکا به برخی از مشکلات واحدهای تولیدی اشاره و از مسئولان حاظر در مراسم درخواست نمود برای حل شدن این مشکلات مساعدت نمایند.

در ادامه قاسمی فرزاد در خصوص هفته حقوق بشر آمریکایی مطالبی را عنوان نمود.

 وی گفت :اگر ما تاریخ را ورق بزنیم، از زمان کریستف کلمپ که آمریکا کشف شد، جنایات امریکا با کشتار سرخپوستان منطقه آغاز شد و دوام و قوام آمریکا هرچه بیشتر شد، جنایات آمریکا افزایش بیشتری پیدا کرد و پس از جنگ جهانی دوم تاکنون این جنایات گسترش پیدا کرد که بمباران هیروشیما و ناکازاکی از جمله این جنایات است.

ایشان  ادامه افزود: آمریکای جنایتکار همواره پرچمدار جنایت، قتل و غارت بوده است اما همچنان برخی چشم امیدشان آمریکاست. و هر کشوری به آمریکا امید بسته، ناامید شده است.

قاسمی فرزاد گفت: جنایات امریکا پس از انقلاب اسلامی هیچگاه فراموش شدنی نیست و هرچه ما صفحات تاریخ را ورق می زنیم به جنایات آمریکا که خود را داعیه دار حقوق بشر می داند، برمی خوریم.حمایت از رژیم اشغالگر قدس و پشتیبانی از کشتار مردم مظلوم فلسطین لکه ننگین دیگری در پرونده جنایات آمریکا است.هیچ نقطه ای در جهان نبوده که آمریکا در آن حضور پیدا کند و منشا خیر باشد.

وی افزود: در برجام اولین کشوری که پیمان شکنی کرد، آمریکا بود و باید توجه داشت آمریکا دشمن ماست و دشمن ما باقی خواهد ماند.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص تحریم های ظالمانه آمریکا علیه کشورمان اذعان کرد: تحریم ها اگرچه منشا گرفتاری ها و مشکلات برای کشور شد، اما برای جمهوری اسلامی ایران، برکت هم داشت و موجب شد تا با خودباوری، تولید داخلی در کشور تقویت شود و ما امروز در بسیاری حوزه ها در جهان سرآمد شده ایم.امروز دشمن به دنبال سیاه نمایی است. امروز انچه ما را دچار سستی کند، عملیات روانی دشمن است .

در این مراسم امام جمعه موقت و تعدادی از صنعت گران سخنرانی نمودند و هر یک دیدگاه های خود در خصوص رفع مشکلات و موانع تولید را اظهار کردند .

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13